Ползите от билките и билколечението

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Дек 2014, 15:42

kamelia_ivanov написа:Малко съм скиптично настроена към билколечението но има доста добри предложения :)

Мисля, че лошо няма, само че винаги може да се прекали и да стане страшно, все неща са, които колкото и да мислим, че няма да навредят, може да се окаже точно обратното!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот Roklichki » 05 Сеп 2015, 15:10

За мен билколечението работи !!! Изпробвала съм някой билки и са ефективни.
Roklichki
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Сеп 2015, 15:03

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот mihaella » 14 Сеп 2015, 13:39

Roklichki написа:За мен билколечението работи !!! Изпробвала съм някой билки и са ефективни.

А кои билки и за какво са помагали? :roll:
Аз имах поликистозни яйчници и ми помогна отвара от турта, невен и бял равнец :idea: :)
mihaella
 
Мнения: 77
Регистриран на: 19 Юни 2014, 19:00

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот S_Milenska » 24 Яну 2016, 10:18

mihaella написа:
Roklichki написа:За мен билколечението работи !!! Изпробвала съм някой билки и са ефективни.

А кои билки и за какво са помагали? :roll:
Аз имах поликистозни яйчници и ми помогна отвара от турта, невен и бял равнец :idea: :)
До колкот и помогна?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот balsam » 29 Яну 2016, 11:19

Вярно, че помагат билките, но човек като не разбира, много не трябва да прекалява, че току-виж си навлякъл друга беля.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот Lollipop » 17 Фев 2016, 11:45

balsam написа:Вярно, че помагат билките, но човек като не разбира, много не трябва да прекалява, че току-виж си навлякъл друга беля.

То това е, че все си мислим, че са безопасни, затова трябва да се внимава или ако все пак се пият някакви билки, да са в малки дози, а не големи количества.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот pravilno » 17 Фев 2016, 12:50

Малко неща съм пробвала, но са все доказани и много ефикасни. За пример мога да дам билката пчелник. Когато у дома някой има проблем с разстройство, пие и забравя. От години не купувам лекарства против разсройство. Доста горчи на вкус, но от две глътки пресича :grin:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот Gold » 11 Яну 2017, 13:04

pravilno За първи път я чувам. Колко време й трябва за да подейства? Имам предвид, дали веднага пресича както някои лекарства, които обикновено взимаме лятото за морето за всеки случай. Ако има вариант с билка, бих пробвала.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот веселказасмяна » 11 Яну 2017, 13:20

Gold написа:pravilno За първи път я чувам. Колко време й трябва за да подейства? Имам предвид, дали веднага пресича както някои лекарства, които обикновено взимаме лятото за морето за всеки случай. Ако има вариант с билка, бих пробвала.


И аз съм я пила, веднага пресича, много е ефикасна.
А аз като друга полза от билка бих посочила и смрадликата. От време на време си правя промивки и с тетра, от нея също съм доволна.
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Ползите от билките и билколечението

Мнениеот Gold » 11 Яну 2017, 14:54

Ще я имам предвид. Че като идеш на почивка и се случи нещо такова, ти трябва точно нещо с бързо действие. За да не губиш полезно време от и без това малкото дни, които си там :)
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта