Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот ИзабелаДимитроваа » 07 Дек 2013, 02:10

Здравейте Д-р Еров! Аз съм едно 13 годишно объркано момиче, което поради пубертета може би изпитва голямо желание да води полов живот, но при 2-та ми опита беше много болезнено и неуспешно. Наистина съм объркана и се питам защо химената ми не може да бъде скъсана?
ИзабелаДимитроваа
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Дек 2013, 02:07

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 09 Дек 2013, 23:55

ИзабелаДимитроваа написа:Здравейте Д-р Еров! Аз съм едно 13 годишно объркано момиче, което поради пубертета може би изпитва голямо желание да води полов живот, но при 2-та ми опита беше много болезнено и неуспешно. Наистина съм объркана и се питам защо химената ми не може да бъде скъсана?

Не е препоръчително да водите полов живот на тази възраст. Моят съвет е да изчакате 1-2 години и да подновите опитите.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот петранка » 11 Дек 2013, 13:25

Здравейте д-р Еров.От известно време правя секс с нов партнъор.Проблемът е такъв,че при него пениса му е постоянно в ерекция,дори след свършване, не му спада,а си остава във възбудено състояние.Случвало се е да свършва и по 5 пъти в рамките на 2 -3 часа и след това пак да бъде в ерекция.Доста често има и дни, в който по цял ден е възбуден.В началото,когато започнахме да правим секс ,си помислих,че може би е така,защото не беше правил секс от около половин година и че след време това ще отшуми,но въпреки че правихме секс почти всеки ден,нещата не се промениха.Та искам да знам,дали това е някъкъв проблем или си е напълно нормално,понеже моя приятел казва,че си бил добре и би трябвало даже да се радвам ,че бил такъв.
петранка
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Дек 2013, 20:22

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 16 Дек 2013, 23:27

петранка написа:Здравейте д-р Еров.От известно време правя секс с нов партнъор.Проблемът е такъв,че при него пениса му е постоянно в ерекция,дори след свършване, не му спада,а си остава във възбудено състояние.Случвало се е да свършва и по 5 пъти в рамките на 2 -3 часа и след това пак да бъде в ерекция.Доста често има и дни, в който по цял ден е възбуден.В началото,когато започнахме да правим секс ,си помислих,че може би е така,защото не беше правил секс от около половин година и че след време това ще отшуми,но въпреки че правихме секс почти всеки ден,нещата не се промениха.Та искам да знам,дали това е някъкъв проблем или си е напълно нормално,понеже моя приятел казва,че си бил добре и би трябвало даже да се радвам ,че бил такъв.


Вашият партньор е хиперактивен, но след като той се чувства добре и ако на Вас не Ви пречи, не виждам нищо ненормално в тази ситуация. Най-вероятно с времето неговата сила на ерекция ще намалее.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот asddddddddd » 17 Дек 2013, 17:44

Здравейте. Проблема ми е следния на 24 години съм и след като пробвахме да правим секс с новата ми приятелка нещата просто не се получиха не можах да го "вдигна" което ми се случва за първи път. Когато успея да го "вдигна" ми се струва, че прекалено бързо спада и съм силно притеснен и незнам какво да правя има го и страха да не се случи пак при следващия опит. Ще съм ви много благодарен ако можете да ми дадете някакъв съвет.
asddddddddd
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Дек 2013, 20:03

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 19 Дек 2013, 20:37

[quote="asddddddddd"]Здравейте. Проблема ми е следния на 24 години съм и след като пробвахме да правим секс с новата ми приятелка нещата просто не се получиха не можах да го "вдигна" което ми се случва за първи път. Когато успея да го "вдигна" ми се струва, че прекалено бързо спада и съм силно притеснен и незнам какво да правя има го и страха да не се случи пак при следващия опит. Ще съм ви много благодарен ако можете да ми дадете някакъв съвет .
Споделеното от вас преживяване е често срещано ;няма медицинска причина за безпокойство , но тъй като има страха от добро представяне ,аз ви съветвам за известен период от време сексуалният ви живот да се простира в рамките на любовни ласки /петинг -включващ и орален секс/,но без проникване .След като се почувствате достатъчно уверен ,тогава може да подновите половия акт.Ако и след това има някъкво смущение потърсете ме на тел. 0899859072.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот halcedon » 02 Яну 2014, 12:32

Здравейте,Д-р Еров.Моят проблем е следният...Ще започна с това,че досега не съм имала полов контакт.С моя приятел пробвахме няколко пъти,но не се получи...болката е много силна,а ципата не иска да се къса,но и малко трудно се достига до нея,защото самата аз спирам всичко заради болката.Какво става и защо не се получава както би трябвало да мине един първи път?
halcedon
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Яну 2014, 12:23

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Sam » 13 Яну 2014, 20:46

Добра вечер!
Аз съм момиче на 22 с добра, задоволителна връзка. Партньорът ми е добър човек и ме привлича на първо четене. но последно време бих предпочела креватната компания на птеродактил пред неговата. Секса ни е добър, просто след постоянната смяна на противозачатъчни хапчета / пия ги от почти 8 години/ либидото ми загина. В момента, в който ги спра някак си ставам активна отново - не както преди, но активна. Въпросът ми е как мога да стимулирам желанията си, дали препоръчвате някакви медикаменти, смяна на партньор или да прехвърля желанията си към птеродактилите :lol:
Sam
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Яну 2014, 20:38

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 16 Яну 2014, 18:24

Sam написа:Добра вечер!
Аз съм момиче на 22 с добра, задоволителна връзка. Партньорът ми е добър човек и ме привлича на първо четене. но последно време бих предпочела креватната компания на птеродактил пред неговата. Секса ни е добър, просто след постоянната смяна на противозачатъчни хапчета / пия ги от почти 8 години/ либидото ми загина. В момента, в който ги спра някак си ставам активна отново - не както преди, но активна. Въпросът ми е как мога да стимулирам желанията си, дали препоръчвате някакви медикаменти, смяна на партньор или да прехвърля желанията си към птеродактилите :lol:


Здравейте,
искам да уточним какво налага толкова дълга употреба на противозачатъчни табблетки/дали е гинекологичен проблем или само за предпазване от бременност?/При условие ,че не се налага коригиране на менстр. цикъл ,а само предпазване от нежелана бременност ,може да прекъснете употребата им.Моля за по-изчерпателна информация или заповядайте в кабинета ми ,за да го обсъдим.
Д-р Еров тел.:0899859072
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 16 Яну 2014, 18:26

halcedon написа:Здравейте,Д-р Еров.Моят проблем е следният...Ще започна с това,че досега не съм имала полов контакт.С моя приятел пробвахме няколко пъти,но не се получи...болката е много силна,а ципата не иска да се къса,но и малко трудно се достига до нея,защото самата аз спирам всичко заради болката.Какво става и защо не се получава както би трябвало да мине един първи път?


Здравейте,
може би проблемът Ви е от физиологично естество. Трябва да посетите гинеколог и след това отново да ми пишете.Поздрави д-р Еров
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта