Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 21 Фев 2014, 15:53

[/quote] Също искам да попитам ако пия ЛИДЕРИН дали ще ми помогне?[/quote]

Да, може да приемате Лидерин или Хард мен
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 21 Фев 2014, 15:57

zdrave70 написа:
Dr Todor Erov написа:
zdrave70 написа:Здравейте.Аз съм жена на 43г.Никога до сега не съм получавала оргазъм дори клиторен да не говорим за вагинален.Аз самата се опитвам да напипам (бутончето)клитора когато съм възбудена,но не го намирам.Какъв може да е проблема и имали някакъв начин с някакви упражнения или хапчета да се получи .Благодаря ви много.
Здравейте ,при вас най-вероятно се касае за състояние наречено аноргазмия -липса на оргазъм ,но за да ви бъда по полезен искам и допълнителна информация,приемала ли сте някакъв вид полов стимулант ,имате ли постоянен партньор ?


Здравейте.Не не съм приемала никакви полови стимуланти,и съм с постоянен пратньор.Благодаря ви,дано можете да ми помогнете или дадете съвет.


Предлагам Ви да осъществим една среща. Ако нямате желание да се видим, Ви предлагам да опитате с хранителна добавка "Female Active Complex".
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 21 Фев 2014, 16:04

ИВЕЛИНА ИВАНОВА написа:Здравейте искам да Ви попитам за нещо,тъй като аз го смятам за значителен проблем,а според приятеля ми няма друг вариант.Става въпрос за следното:незнам дали аз съм по тясна или неговия диаметър е голям ,но резултатът е ,че без лубрикант сексът между нас е неприятен за мен,а при него още по зле-болката,която изпитва го секва и всичко свършва члена му пада и не може да свърши.Проблем нямаше до скоро,но сега искаме бебе и не се получава вече година-според мен проблема е само лубриканта,който възпрепятства забременяването.Той си направи спермограма,аз си правих цитонамазка,гледаха ме на ехограф(от вътре,ако има значение)и няма причина.Искам да знам права ли съм-лубриканта проблем ли е в нашия случай и какво решение бихте предложили.


Според мен, лубрикантът не би трябвало да възпрепятства забременяването. Трябва ми подробна информация за Вашите размери и тези на партньора Ви, за да Ви кажа дали в това е проблемът. Може да пробвате ГЛАЙТГЕЛЕН вместо лубрикант.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 21 Фев 2014, 16:13

tani111 написа:Здравейте,д-р Еров,
аз съм жена на 21.Преди 2 дни се върнах от малка почивка. Тъй като моят цикъл е доста нередовен,имах притеснения,че през времето на почивката ще ми дойде ,защото усещах леки болки ниско в корема. Затова дни преди да отидем, аз започнах да пия Прималут Нор,за да забави цикъла ми.Така и стана ,цикълът не дойде. По време на почивката правих за пръв път от 3 години секс. С приятелят ми не използвахме презерватив. Правихме секс 3 пъти и той винаги свършваше извън мен и след това половия акт продължаваше около 3 минути. Въпросът ми е има ли вероятност да съм бременна и за по-сигурно да си купя ли Ескапел? Ще стане ли бум в организма ми на хормони и какви ще са последствията? Благодаря :)


Съжалявам, че толкова късно Ви отговарям, след като Ескапел може да се използва до 3 дни след половия акт. Ако имате притеснения за бременност, винаги най-добрият вариант е да си направите тест. При начина, по който сте извършили половия акт, вероятността за забременяване е голяма. Моят съвет е да използвате предпазни мерки. Колкото до противозачатъчните и всякакви хапчета "анти бебе", те могат да предизвикат хормонален дисбаланс в организма Ви.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 21 Фев 2014, 16:22

s_ivelina написа:Здравейте Д-р Еров!
Искам да Ви попитам какво е лечението при потискане на ерекцията при мъжа.Мъжът ми е на 31г,не успява да ме задоволява,бързо свършва,след първия полов акт трудно го вдига и много бързо се изморява,а и по принцип си е доста изморен и не успява да се наспива.Иска да ме задоволява докрай,а не може и е притеснен от всичко.близо година той не успява добре да си почине,мисля че има хронична умора.Дайте съвет ,ако има нужда от витамини какви са те.той е под непрекъснат стрес от години.искам да му помогна ,успявам но,стреса натрупан с годините си оказва влияние .като малък е претърпял голям стрес и отключва псориазис..много е емоционален и е под непрекъснат стрес и се чувства ужасно изморен,Това ни се отразява на половия ни живот,Помогнете ни.много се обичаме и разбираме,винаги го подкрепям емоционално и искам да му помогна.Благодаря предварително!Слънчев ден!


Здравейте! Известен период от време трябва да оставите съпруга си да си почине от сексуални контакти. Може да приема комбинирани витамини и минерали, допълнително може да му се включи трибестан, цинк и селен. Добре в да приема и препарати, успокояващи нервната система ( тъй като не е осъществена консултация, те трябва да са на билкова основа или хомеопатични , напр. съдържащи жълт кантарион). Ако има вредни навици като тютюнопушене и употреба на алкохол, те трябва да бъдат преустановени или силно редуцирани. Желателно е да се засили физическата активност и да се храни здравословно. Ако след два месеца няма ефект от това, желателно е да осъществим консултация. Може да ме потърсите на номер 0899 85 90 72 .
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 21 Фев 2014, 16:25

bisco написа:Здравейте Д-р Еров!
Искам да Ви попитам, каk да постъпя при съмнения за срастване на кожата или друг възможен физиологичен проблем на пениса. Възможно ли е да се направи груба предварителна преценка на база на снимки и след това да се посети специалист. какъв специалист трябва да бъде, сексолог, уролог, хирург?
Биско.


Ако направите добра снимка, може да ми я изпратите на мейла - letok@abv.bg . Ако имате срастване, което налага хирургична интервенция, специалистите, които могат да Ви помогнат са уролог и хирург.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот zdrave70 » 22 Фев 2014, 18:02

Здравейте ,при вас най-вероятно се касае за състояние наречено аноргазмия -липса на оргазъм ,но за да ви бъда по полезен искам и допълнителна информация,приемала ли сте някакъв вид полов стимулант ,имате ли постоянен партньор ?[/quote]

Здравейте.Не не съм приемала никакви полови стимуланти,и съм с постоянен пратньор.Благодаря ви,дано можете да ми помогнете или дадете съвет.[/quote]

Предлагам Ви да осъществим една среща. Ако нямате желание да се видим, Ви предлагам да опитате с хранителна добавка "Female Active Complex".[/quote]

Благодаря за отговора и поканата.Но за момента ми се иска да опитам с добавката която ми препоръчвате,ако не се получи тогава ще потърся начин за среща и консултация.Ще опитам да ви държа в течение след като започна употребата на добавката,дали има промяна.Благодаря още веднъж.
zdrave70
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Яну 2014, 22:51

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот s_ivelina » 26 Фев 2014, 15:33

Здравейте д-р.Еров!
Препоръчайте ни някое лекарство за намалено либидо и преждевременна и бърза еякулация.Благодаря!Мъжът ми е на 31г.Има хронична умора и намалено либидо.Хубав ден!
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

нужда от съвет

Мнениеот nana » 28 Фев 2014, 14:18

Здравейте д-р Еров, имам нужда от вашето мнение и съвет. С съпруга ми сме заедно от 10 год., преди него съм имала петима сексуални партньори, като с последния връзката ми с прекъсвания/аз живеех в друг град, а после той не беше в БГ/ е около 3г. /общото време през което сме били заедно е около 8м/, та въпросът ми е защо съпругът ми не може да ми повярва че освен с него не съм стигала до оргазъм, дори не ми е било хубаво. Когато му казвам че съм се чувствала притеснена той ми се смее и ме пита как при толкова дълга връзка съм била притеснена, и защо при нашите контакти притеснението е отминало бързо. Тук е момента да отбележа че всичките ми партньори са били по малки от мен или колкото мен и съм била на 20 год. Получавала съм и френска любов която също не ми е доставяла удоволствие, а само притеснение / дали не ухае зле или как изглеждам /. Понеже сте и психолог, моля за вашето мнение понеже съпругът ми казва, че не бил чувал такива небивалици. Със него в сексуален аспект всичко е ОК но много ме тормози, че не ми вярва. Благодаря предварително!
nana
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Фев 2014, 11:02

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот s_ivelina » 28 Фев 2014, 14:22

Здравейте д-р Еров!
Препоръчайте ни някакво медикаментозно лечение при бърза еякулация.Мъжът ми е на 31г.Благодаря! :oops:
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта