Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 06 Окт 2014, 14:53

jerry91 написа:Здравейте д-р Еров, аз съм мъж на 23 години съм. Имам следния проблем не изпитвам удоволствие по време на секс. По време на полов контакт не изпитвам почти нищо и трудно стигам до еакулация, поради слабата стимулация понякога леко губя ерекцията си. Моля дайте ми някакъв съвет, защото съм силно притеснен. Благодаря предварително.
Здравейте ,искам повече информация -имате ли постоянна партньорка ,редовно ли правите секс и достатъчно силно ли е вашето желание към нея?
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот dido78 » 22 Окт 2014, 11:05

Добър ден обръщам се към вас със следния проблем: аз съм на 36год. И от известно време имам проблем с ерекцията в смисъл не ми става на 100 процента а в случаите когато стане спада бързо за секс не може да става и въпрос при проникване веднага пада. Ще ви бъда много благодарен ако изкажете мнение във връзка с проблема ми и ме посъветвате като специалист. Благодаря предварително
dido78
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Окт 2014, 10:52

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 27 Окт 2014, 15:37

dido78 написа:Добър ден обръщам се към вас със следния проблем: аз съм на 36год. И от известно време имам проблем с ерекцията в смисъл не ми става на 100 процента а в случаите когато стане спада бързо за секс не може да става и въпрос при проникване веднага пада. Ще ви бъда много благодарен ако изкажете мнение във връзка с проблема ми и ме посъветвате като специалист. Благодаря предварително

Здравейте ,за да ви бъда полезен и съответно да помогна ,ще са ми нужни изследвания и обстойна информация свързана с проблема ви .
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот lia » 29 Окт 2014, 14:34

Здравейте,
преди седмица-две се започна проблем с вагината мипри правене на секс, тоест въобще не може да се стигне до полов акт. Няколко дни преди менструацията ми, тръгнахме да правим секс с приятеля ми, но половия му орган въобще не можеше да влезе в мен. Изпитвах болка и странното чувство, сякаш не влиза където трябва. Помислих си, че е нещо заради менструацията ми, вагината сякаш булквално е затворена и не може пенисът му да проникне. Мина ми цикълът, пробвахме пак няколко пъти, но въобще не става, той просто не влиза и болката е ужасна. Четох че това може да се получи, ако жената не е достатъчно възбудена, но аз си бях и мястото си беше достатъчно влажно. Попитах приятеля ми дали и той чувства нещо странно, каза също че сякаш не го вкарва на правилното място и го няма това разширение, което се усеща след като вкара пениса си. Нямам идея на какво се дължи това, ще се радвам да ми помогнете!
lia
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Окт 2014, 14:16

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот wolverine15 » 06 Ное 2014, 12:20

Здравейте Д-р Еров !Имам проблем...аз съм на 16 и по ствола на пениса си имам едни бели неща като пъпчици те са ми от доста време но сега от тях започнаха да растът косми! Не знам какво да правя...нямам полов живот...заради това много ме е срам да отида на лекар или да кажа на някой родител. Може ли да ми кажете какво да правя, как да ги махна? Благодаря предварително!!
wolverine15
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Ное 2014, 12:15

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 06 Ное 2014, 15:56

wolverine15 написа:Здравейте Д-р Еров !Имам проблем...аз съм на 16 и по ствола на пениса си имам едни бели неща като пъпчици те са ми от доста време но сега от тях започнаха да растът косми! Не знам какво да правя...нямам полов живот...заради това много ме е срам да отида на лекар или да кажа на някой родител. Може ли да ми кажете какво да правя, как да ги махна? Благодаря предварително!!

Здравейте ,моят съвет е да се обърнете към кожен лекар ,проблема не е свързан със сексуално разстройство.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 06 Ное 2014, 16:01

lia написа:Здравейте,
преди седмица-две се започна проблем с вагината мипри правене на секс, тоест въобще не може да се стигне до полов акт. Няколко дни преди менструацията ми, тръгнахме да правим секс с приятеля ми, но половия му орган въобще не можеше да влезе в мен. Изпитвах болка и странното чувство, сякаш не влиза където трябва. Помислих си, че е нещо заради менструацията ми, вагината сякаш булквално е затворена и не може пенисът му да проникне. Мина ми цикълът, пробвахме пак няколко пъти, но въобще не става, той просто не влиза и болката е ужасна. Четох че това може да се получи, ако жената не е достатъчно възбудена, но аз си бях и мястото си беше достатъчно влажно. Попитах приятеля ми дали и той чувства нещо странно, каза също че сякаш не го вкарва на правилното място и го няма това разширение, което се усеща след като вкара пениса си. Нямам идея на какво се дължи това, ще се радвам да ми помогнете!

Здравейте ,най вероятно при вас се касае за т.н вагинизъм ,според мен първоначално е нужна гинекологична консултация и след това може да направим анализ на вашето сътояние.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Бърза еякулация

Мнениеот stv » 17 Ное 2014, 16:42

Здравейте д-р Еров,

на 24 г. съм и свършвам много бързо(1-3-5минути максимум) и ми е трудно да контролирам еякулацията си дори и когато се самозадоволявам. Имах постоянна партньорка и правих редовно секс но това не отшумя изобщо. Проблема не е от скоро а винаги съм го имал,чел съм много за техники и т.н. но реших, че ще е по-добре Вие да ме посъветвате. Случвало се е и то рядко да не кажа даже много рядко да не еякулирам бързо. Много искам да се науча да се контролирам и много се надявам да ми помогнете ! Благодаря Ви предварително !
stv
 
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Ное 2014, 16:25

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот zizuta » 20 Ное 2014, 13:40

Здравейте,
бихте ли ми препоръчали Ваш колега от Варна
zizuta
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Ное 2014, 13:33

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот plam4oo » 29 Ное 2014, 22:13

Здравейте, нормално ли е спермата ми да мирише на хлор, последните няколко месеца миризмата се засили доста?
plam4oo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Фев 2014, 14:18

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта