Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 04 Дек 2014, 14:42

plam4oo написа:Здравейте, нормално ли е спермата ми да мирише на хлор, последните няколко месеца миризмата се засили доста?
Здравейте ,не е нормално да има такава миризма съветвам ви да си направите изследване на еякулата!!!
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Бърза еякулация

Мнениеот stv » 07 Дек 2014, 14:28

Здравейте д-р Еров,

на 24 г. съм и свършвам много бързо(1-3-5минути максимум) и ми е трудно да контролирам еякулацията си дори и когато се самозадоволявам. Имах постоянна партньорка и правих редовно секс но това не отшумя изобщо. Проблема не е от скоро а винаги съм го имал,чел съм много за техники и т.н. но реших, че ще е по-добре Вие да ме посъветвате. Случвало се е и то рядко да не кажа даже много рядко да не еякулирам бързо. Много искам да се науча да се контролирам и много се надявам да ми помогнете ! Благодаря Ви предварително !
stv
 
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Ное 2014, 16:25

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Coci » 10 Дек 2014, 20:02

Здравейте доктор Еров на 19 години съм с приятелката ми сме заедно от 1 година и половина , не сме имали никакви проблеми относно секса , но станах студент.. Сега не съм до нея толкова често и просто се караме , спорим и от скоро като пенисът ми стигне до 100 % и слагам презерватива и просто спада , а от доста време си ползваме тази марка .. Този проблем се прояви доста скоро .. Дали може да е просто моментна психологична реакция или ако не е какво да правя ? Дали просто е от нерви ? Моля за помощ. Благодаря ви предварително !
Coci
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Дек 2014, 19:55

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Lina_d » 10 Дек 2014, 20:17

Здравейте,
имам един малко неудобен въпрос, но явно е нещо важно, за да стигна до там, че да търся отговор. При полов акт приятеля ми се оплаква, че му смъди, щипе го и въобще не било приятно. Аз до колкото се познавам досега не съм имала никакви проблеми с венерически болести преди 3 месеца се изследвах и за Спин-нямам слава на Бога, никой друг от старите ми приятели не се е оплаквал от подобно нещо, изобщо за пръв път ми се случва. Правих си 2 промивки с интимен гел, няма подобрение и не знам какво да правя. Може ли съвет какво да използвам, за по-добра промивка? Притеснявам се проблема да не стане по-сериозен. Предварително Ви благодаря за отделеното време.
П. С. в момента за жалост не мога да отида на гинеколог, защото се намирам в Германия и нямам здравни осигуровки и нямам възможност да си платя за преглед, защото усилено си търся работа и бих искала да разреша проблем а сама. Много благодаря.
Lina_d
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Дек 2014, 20:14

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 11 Дек 2014, 16:15

Lina_d написа:Здравейте,
имам един малко неудобен въпрос, но явно е нещо важно, за да стигна до там, че да търся отговор. При полов акт приятеля ми се оплаква, че му смъди, щипе го и въобще не било приятно. Аз до колкото се познавам досега не съм имала никакви проблеми с венерически болести преди 3 месеца се изследвах и за Спин-нямам слава на Бога, никой друг от старите ми приятели не се е оплаквал от подобно нещо, изобщо за пръв път ми се случва. Правих си 2 промивки с интимен гел, няма подобрение и не знам какво да правя. Може ли съвет какво да използвам, за по-добра промивка? Притеснявам се проблема да не стане по-сериозен. Предварително Ви благодаря за отделеното време.
П. С. в момента за жалост не мога да отида на гинеколог, защото се намирам в Германия и нямам здравни осигуровки и нямам възможност да си платя за преглед, защото усилено си търся работа и бих искала да разреша проблем а сама. Много благодаря.

Здравейте ,за да се уточни да ли има причинител е редно да се направят микробиологични изследвания ,но тъй като нямате възможност може да пробвате с Clotrimazol crem/Kлотримазол крем/и двамата.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 11 Дек 2014, 16:23

Coci написа:Здравейте доктор Еров на 19 години съм с приятелката ми сме заедно от 1 година и половина , не сме имали никакви проблеми относно секса , но станах студент.. Сега не съм до нея толкова често и просто се караме , спорим и от скоро като пенисът ми стигне до 100 % и слагам презерватива и просто спада , а от доста време си ползваме тази марка .. Този проблем се прояви доста скоро .. Дали може да е просто моментна психологична реакция или ако не е какво да правя ? Дали просто е от нерви ? Моля за помощ. Благодаря ви предварително !

Здравейте , на вашите години проблемите с ерекцията най-често са от психо-емоционален характер,предлагам редовно правене на секс,по малко конфликти с партньорката и по финни кондоми.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Бърза еякулация

Мнениеот Dr Todor Erov » 11 Дек 2014, 16:29

stv написа:Здравейте д-р Еров,

на 24 г. съм и свършвам много бързо(1-3-5минути максимум) и ми е трудно да контролирам еякулацията си дори и когато се самозадоволявам. Имах постоянна партньорка и правих редовно секс но това не отшумя изобщо. Проблема не е от скоро а винаги съм го имал,чел съм много за техники и т.н. но реших, че ще е по-добре Вие да ме посъветвате. Случвало се е и то рядко да не кажа даже много рядко да не еякулирам бързо. Много искам да се науча да се контролирам и много се надявам да ми помогнете ! Благодаря Ви предварително !

Здравейте, при вас най вероятно се касае за някъква степен на преждевременна еякулация /едно от най честите сексуални смущения при мъжете /за да ви помогна е нужен консултативен преглед .
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Преждевременна еякулация/Бързо "свършване"

Мнениеот stv » 21 Дек 2014, 14:54

Благодаря Ви за отговора Д-р Еров ! Искам да Ви попитам дали е възможно от разстояние да се проведе тази консултация тъй като съм извън страната ? Или поне някакви съвети или насоки да ми дадете. Благодаря много предварително !
stv
 
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Ное 2014, 16:25

Re: Бърза еякулация

Мнениеот Dr Todor Erov » 05 Яну 2015, 21:33

stv написа:Здравейте д-р Еров,

на 24 г. съм и свършвам много бързо(1-3-5минути максимум) и ми е трудно да контролирам еякулацията си дори и когато се самозадоволявам. Имах постоянна партньорка и правих редовно секс но това не отшумя изобщо. Проблема не е от скоро а винаги съм го имал,чел съм много за техники и т.н. но реших, че ще е по-добре Вие да ме посъветвате. Случвало се е и то рядко да не кажа даже много рядко да не еякулирам бързо. Много искам да се науча да се контролирам и много се надявам да ми помогнете ! Благодаря Ви предварително !


Ако свършвате за 3-5 минути, това не е проблем. Нужно е да имате редовен полов живот и с течение на времето, ще свършвате по- бавно. Ако времето, за което свършвате е по- малко от това, тогава е нужен консултативен преглед и трябва да се установи дали е нужно лечение с медикаменти или да бъдете обучен на определен вид техники.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Бърза еякулация

Мнениеот stv » 06 Яну 2015, 15:35

Dr Todor Erov написа:
stv написа:Здравейте д-р Еров,

на 24 г. съм и свършвам много бързо(1-3-5минути максимум) и ми е трудно да контролирам еякулацията си дори и когато се самозадоволявам. Имах постоянна партньорка и правих редовно секс но това не отшумя изобщо. Проблема не е от скоро а винаги съм го имал,чел съм много за техники и т.н. но реших, че ще е по-добре Вие да ме посъветвате. Случвало се е и то рядко да не кажа даже много рядко да не еякулирам бързо. Много искам да се науча да се контролирам и много се надявам да ми помогнете ! Благодаря Ви предварително !


Ако свършвате за 3-5 минути, това не е проблем. Нужно е да имате редовен полов живот и с течение на времето, ще свършвате по- бавно. Ако времето, за което свършвате е по- малко от това, тогава е нужен консултативен преглед и трябва да се установи дали е нужно лечение с медикаменти или да бъдете обучен на определен вид техники.


Здравейте Д-р Еров,
благодаря Ви за отговора, но дори и когато водих редовен полов живот не отшумя, както вече и Ви бях написал и за това и се обръщам към Вас.Времето за което е свършвам е максимум 5 минути и то ако имам късмет, през другото време 1-2мин даже и по-малко.Дори когато се самозадоволявам свършвам бързо Живея извън страната и за това няма как да се направи консултативен преглед. Ако може онлайн по някакъв начин да ми помогнете ще Ви бъда много благодарен.
stv
 
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Ное 2014, 16:25

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта