Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот kalo » 27 Фев 2015, 16:16

Здравейте докторе,аз съм мъж на 20 години със установена Е.Д. и ниски нива на тестостерон. Как бихте ме посъветвали да постъпя за да увелича нивата си на тестостерон.Смятате ли,че продукт като ОМНАДРЕН би бил добра алтернатива на проблема.Не съм го използвал защото разбрах че ако се ползва тестостерон на инжекции след това тялото спира да произвежда собствен тестостерон а и от там нуждата да се пият естрогени стопери и трибулус. Желая продукт за бързо покачване на нивата на тестостерон.Ще съм благодарен ако изкажете мнението си по въпроса.
kalo
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Фев 2015, 16:10

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Gospodin M » 01 Мар 2015, 01:17

Здравейте д-р Еров, аз съм на 26 години, имам приятелка от близо 6 години, живеем заедно от 4 години, като от 3 се разделяме за по 3 месеца заради работата. Аз съм по притеснителен и още от началото на връзката имам проблем с преждевременната еякулация, с течение на времето нещата се подобриха минимално като средната продължителност стигна до 5-6 минути. Имаме проблеми от битовизма, т.к аз съм много подреден, а тя е много разхвърляна и на мен това ми пречи, имаме чести скандали в последните 2 години, все по- редки сексуални контакти, а последните няколко опита след 2 месеца пауза бяха катастрофални ( първият път ми стана, но свърших много бързо, а последващите не можах да се възбудя). Какво бихте ме посъветвали Вие? Благодаря за отделеното време :)
Gospodin M
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Мар 2015, 00:52

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 04 Мар 2015, 18:08

your-smile написа:Re: Сексология и сексуални проблеми
Bobsana написа:Здравейте д-р Еров,

Интересува ме дали мога да заменя взиманите до сега от мен хапчета ЛЕВИТРА 20мг с ЕРОТОН 50мг.
За ЛЕВИТРА 20мг имам издадена рецепта.
Благодаря.
Да, можеш да смениш Левитра с Еротон,но имай предвид ,че действието на Еротона е по- кратко.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 04 Мар 2015, 18:12

kalo написа:Здравейте докторе,аз съм мъж на 20 години със установена Е.Д. и ниски нива на тестостерон. Как бихте ме посъветвали да постъпя за да увелича нивата си на тестостерон.Смятате ли,че продукт като ОМНАДРЕН би бил добра алтернатива на проблема.Не съм го използвал защото разбрах че ако се ползва тестостерон на инжекции след това тялото спира да произвежда собствен тестостерон а и от там нуждата да се пият естрогени стопери и трибулус. Желая продукт за бързо покачване на нивата на тестостерон.Ще съм благодарен ако изкажете мнението си по въпроса.


Здравейте! Първо трябва да се установи защо е нисък тестостерона. Смятам, че омнадренът не е добър вариант, препоръчвам Небидо, но може да го използвате чак след обстойни изследвания и консултация
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 04 Мар 2015, 18:14

your-smile написа:Здравейте!
На 16.02 правихме секс с годеника ми и на другия ден се наложи да изпия Ескапел. Сега на 22.02 след лека заигравка прокървях малко, реших.. че малко ме е одраскал и спряхме. По късно разбрах, че е цикъла. Подранил е с 2 седмици (трябваше да дойде на 05.03). Тоест от последния цикъл са минали 17 дена. Помислих, че е от хапчето и заради смяната ми на клима (бях в чужбина). Но забелязвам, че количеството на кръв е много малко. Сега 2 ден дори е спряло. Това изобщо не е обичайно. Не знам какво да си мисля и какво да правя.


Изчакайте следващата дата на цикъла си. Възможно е да има промяна в настъпването на менструацията и цвета.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 04 Мар 2015, 18:17

Gospodin M написа:Здравейте д-р Еров, аз съм на 26 години, имам приятелка от близо 6 години, живеем заедно от 4 години, като от 3 се разделяме за по 3 месеца заради работата. Аз съм по притеснителен и още от началото на връзката имам проблем с преждевременната еякулация, с течение на времето нещата се подобриха минимално като средната продължителност стигна до 5-6 минути. Имаме проблеми от битовизма, т.к аз съм много подреден, а тя е много разхвърляна и на мен това ми пречи, имаме чести скандали в последните 2 години, все по- редки сексуални контакти, а последните няколко опита след 2 месеца пауза бяха катастрофални ( първият път ми стана, но свърших много бързо, а последващите не можах да се възбудя). Какво бихте ме посъветвали Вие? Благодаря за отделеното време :)


Съветвам Ви да нормализирате отношенията си ( не мога да знам дали се дължат на битовизми или проблемите са по-дълбоки ). Елате на консултация, защото сексуалните несъответствия и смущения могат да се задълбочат, ако не се работи за взаимно разбирателство
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот viktoria003 » 10 Мар 2015, 17:03

Здравейте д-р Еров, много бих се радвала ако можете да ми помогнете. Моят проблем е следният, на 23 години съм имам сериозна връзка от 4 години, но в последно време не изпитвам никакво желание за секс с приятеля ми, с две думи не ме привлича, обичам го много, но връзка без секс не знам..... Рядко правим секс случвало се е и с месеци да не правим, той също не настоява и не проявява желание, което за мен е добре. Обичаме се, планираме бъдещето заедно, но явно с това имаме проблем. Моят въпрос е към какъв специалист трябва да се обърна, кой може да ми помогне и проблемът само мой ли е ? Благодаря Ви предварително ! :) А и да отбележа, че имам сексуално влечение към други мъже, но НИЩО повече!
viktoria003
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2015, 16:44

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 13 Мар 2015, 18:14

viktoria003 написа:Здравейте д-р Еров, много бих се радвала ако можете да ми помогнете. Моят проблем е следният, на 23 години съм имам сериозна връзка от 4 години, но в последно време не изпитвам никакво желание за секс с приятеля ми, с две думи не ме привлича, обичам го много, но връзка без секс не знам..... Рядко правим секс случвало се е и с месеци да не правим, той също не настоява и не проявява желание, което за мен е добре. Обичаме се, планираме бъдещето заедно, но явно с това имаме проблем. Моят въпрос е към какъв специалист трябва да се обърна, кой може да ми помогне и проблемът само мой ли е ? Благодаря Ви предварително ! :) А и да отбележа, че имам сексуално влечение към други мъже, но НИЩО повече!


Според мен, нямате нужда от специална консултация. Трябва да преосмислите и анализирате връзката си и да вземете решение. От това което ми казвате, си правя заключение, че има несъответствие между вас и е желателно да направите опит да го преодолеете на първо време чрез откровени разговори.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот simsli » 18 Мар 2015, 11:12

Добър ден!На 23 години съм! Имам сериозен проблем с ерекцията! Имам сериона приятелка от година и половина и когато тръгнем да правим полов акт ерекцията ми е много слаба за да се осъществи..Случвало ми се е да ми стане малко по-добре обаче немога да я задърржа и ми спада...И всякаш нямам желание за секс и бавна възбуда...Не мисля че е от главата ми защото съм пробвал с циалис, левитра но нищо не ми действа....Ходих на лекар изписа ми Прилижи (подобно на левитрата,циалиса... обаче без странични ефекти) но никакъв ефект от него..Измерих си тестостерона, от 9 pg/mL- 55 pg/mL на мене ми беше 11 pg/mL..Лекарката която ми го измери ми каза че е от ниските граници и трябва да се направи нещо но уролога ми каза че е добре и сега незнам какво да правя...От тестостерона ли е проблема като се вземе на предвит че и сутришна ерекция нямам....Само да вмъкна че преди 5 години ме оперираха от варикоцеле! Уролога дет ме преглежда каза че операцията е калпава и не е направена както трябва но и не съм бил за операция...Възможно ли е отново да се е получила варикоцелето...Взех наистина да се притеснявам какво се случва с мен....Искам с моята приятелка всичко да е добре но всеки път когато го правим или ми е слаба или просто в повечето случаи немога да го задържа... Много ще се радвам ако ми кажете откъде е проблема!.. Възможно ли е да е от тестостерона или от варикоцеелето ако отново се е появило...Благодаря предварително!
simsli
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Мар 2015, 10:46

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот gyulnas » 20 Мар 2015, 14:59

миналата седмица за първи път правих секс. беше с презерватив но преди напълно да влезне в мен с приятеля ми пробвахме различни неща и той по няколко пъти се изпразваше миеше пениса си или го бършеше и пак продължавахме да го втрива върху мен без презерватив и без да влиза в влагалището ми. но сега имам опасения дали е възможно ако е имало сперма върху пениса останал да влезне в мен като го е втривал в ануса ми примерно или малко понадолу. иначе първия път когато влезе в мен беше с презарватив но използвахме масажно олио за да бъде по лесно. сега преди 4дена ми дойде цикъла а ние правихме тези неща 4 дена преди да ми дойде . дали е възможно да съм забременяла въпреки че имам цикъл. и сега ако направя обикновен тест за бременост взет от аптеката ще има отполза. помогнете ми защотот след 4 дена ми предстои планирана сериозна операция в чужбина ако съм бремена много лошо
gyulnas
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Мар 2015, 14:59

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron