Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 22 Мар 2015, 20:29

simsli написа:Добър ден!На 23 години съм! Имам сериозен проблем с ерекцията! Имам сериона приятелка от година и половина и когато тръгнем да правим полов акт ерекцията ми е много слаба за да се осъществи..Случвало ми се е да ми стане малко по-добре обаче немога да я задърржа и ми спада...И всякаш нямам желание за секс и бавна възбуда...Не мисля че е от главата ми защото съм пробвал с циалис, левитра но нищо не ми действа....Ходих на лекар изписа ми Прилижи (подобно на левитрата,циалиса... обаче без странични ефекти) но никакъв ефект от него..Измерих си тестостерона, от 9 pg/mL- 55 pg/mL на мене ми беше 11 pg/mL..Лекарката която ми го измери ми каза че е от ниските граници и трябва да се направи нещо но уролога ми каза че е добре и сега незнам какво да правя...От тестостерона ли е проблема като се вземе на предвит че и сутришна ерекция нямам....Само да вмъкна че преди 5 години ме оперираха от варикоцеле! Уролога дет ме преглежда каза че операцията е калпава и не е направена както трябва но и не съм бил за операция...Възможно ли е отново да се е получила варикоцелето...Взех наистина да се притеснявам какво се случва с мен....Искам с моята приятелка всичко да е добре но всеки път когато го правим или ми е слаба или просто в повечето случаи немога да го задържа... Много ще се радвам ако ми кажете откъде е проблема!.. Възможно ли е да е от тестостерона или от варикоцеелето ако отново се е появило...Благодаря предварително!


Здравейте! Според мен, проблемът не е свързан с Вашето варикоцеле, но е възможно да е свързан с по-ниските нива на тестостерон, въпреки че е в рамките на нормата. Съветът ми е да си направите хормонални изследвания и с резултатите да дойдете на консултативен преглед, за да работим върху разрешаването на проблема. Изследвайте SHBG, тестостерон, DHEA- S, 4- андростендион, 17алфа- OH- прогестерон, пролактин.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 22 Мар 2015, 20:33

gyulnas написа:миналата седмица за първи път правих секс. беше с презерватив но преди напълно да влезне в мен с приятеля ми пробвахме различни неща и той по няколко пъти се изпразваше миеше пениса си или го бършеше и пак продължавахме да го втрива върху мен без презерватив и без да влиза в влагалището ми. но сега имам опасения дали е възможно ако е имало сперма върху пениса останал да влезне в мен като го е втривал в ануса ми примерно или малко понадолу. иначе първия път когато влезе в мен беше с презарватив но използвахме масажно олио за да бъде по лесно. сега преди 4дена ми дойде цикъла а ние правихме тези неща 4 дена преди да ми дойде . дали е възможно да съм забременяла въпреки че имам цикъл. и сега ако направя обикновен тест за бременост взет от аптеката ще има отполза. помогнете ми защотот след 4 дена ми предстои планирана сериозна операция в чужбина ако съм бремена много лошо


Направете си тест за бременност, въпреки че след като Ви е дошла менструацията, е малка вероятността да сте бременна. Занапред, когато правите секс, взимайте нужните мерки - има подходяща литература, образователни брошури и надеждни предпазни средства.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Devilcho » 01 Апр 2015, 17:30

Значи имам следния проблем след като пениса ми достигне ерекция не мога да го задържа дълго ако не се стимулира 1,2 минути ми спада.Също така преди ми ставаше без да го пипам само като си помисля за някое момиче и беше готов и държеше по 20 , 30 минути в ерекция без да го пипам.Сега започна да ми става по трудно а без да се стимулира избщо не мога да го вдигна искам да отбележа че някъде към 12 клас за първи път си взех Азотен Бустер и имам чувството че от както го спрях след известно време дойдоха и тези проблеми също така загубих и чуствителноста при стимулиране.По миналата зима пих някакъв Метан но не изпих и половината шише след съвет от приятел да го спра веднага го спрях дали може от него да ми е възникнал някакъв проблем въпреки че след това пих Трибулус терестрис за възстановяване на тестостерона.
Devilcho
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Апр 2015, 17:11

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Аника » 05 Апр 2015, 03:16

Здравейте Д-р Еров! Омъжена съм от 6 години, а със съпруга ми сме партньори от общо 8 години. Около първата ми бременност(2008) започна да се появява проблем в моята сексуалност. Желанието ми за сексуален контакт в много случаи липсваше. До сега проблемът не се е изгладил. Имаме вече две деца, но въпреки това аз почти не искам да правя секс. Много често при сексуален контакт, въпреки че съм овлажнена проникването е свързано с болка. До някъде това ме кара да избягвам контакта. Как да възродя изгубеното си желание? Благодаря предварително!
Аника
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Апр 2015, 03:06

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот mitko8 » 06 Апр 2015, 10:17

Neo написа:Здравейте Д-р Еров,
чувството за незадоволеност след полов акт.Това проблем ли е ?




Как мога да се снабдя с ампули "Hilaze"
mitko8
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Апр 2015, 09:57

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот mitko8 » 06 Апр 2015, 10:28

Търся ампули " Hilaze" моля ако някой може да ми даде сведение да ми пеше на имейла......... mitko88_22@abv.bg
mitko8
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Апр 2015, 09:57

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот dij » 07 Апр 2015, 20:56

Здравейте д-р Еров :) Пиша Ви по проблем, който може би е банален за вашата практика ,защото много мъже са ви се оплаквали от това. Аз съм момче на 22 г, което не си харесва члена - изглежда ми малък и недоразвит -14 см,-15 см в най-добра ерекция.Някак си нямам самочувствие и досега не съм имал контакт с момиче.
Възможно ли е да се постигне някакво уголемяване с упражнения ?
dij
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Апр 2015, 20:49

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 12 Апр 2015, 12:22

Devilcho написа:Значи имам следния проблем след като пениса ми достигне ерекция не мога да го задържа дълго ако не се стимулира 1,2 минути ми спада.Също така преди ми ставаше без да го пипам само като си помисля за някое момиче и беше готов и държеше по 20 , 30 минути в ерекция без да го пипам.Сега започна да ми става по трудно а без да се стимулира избщо не мога да го вдигна искам да отбележа че някъде към 12 клас за първи път си взех Азотен Бустер и имам чувството че от както го спрях след известно време дойдоха и тези проблеми също така загубих и чуствителноста при стимулиране.По миналата зима пих някакъв Метан но не изпих и половината шише след съвет от приятел да го спра веднага го спрях дали може от него да ми е възникнал някакъв проблем въпреки че след това пих Трибулус терестрис за възстановяване на тестостерона.


Здравейте! Важно е да кажете на каква възраст сте. Според мен не става въпрос за сериозен проблем, но е желателно да си пуснете изследвания за тестостерон .
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 12 Апр 2015, 12:26

Аника написа:Здравейте Д-р Еров! Омъжена съм от 6 години, а със съпруга ми сме партньори от общо 8 години. Около първата ми бременност(2008) започна да се появява проблем в моята сексуалност. Желанието ми за сексуален контакт в много случаи липсваше. До сега проблемът не се е изгладил. Имаме вече две деца, но въпреки това аз почти не искам да правя секс. Много често при сексуален контакт, въпреки че съм овлажнена проникването е свързано с болка. До някъде това ме кара да избягвам контакта. Как да възродя изгубеното си желание? Благодаря предварително!


Едни от най- честите проблеми при жените са свързани с либидото. За начало се прегледайте при гинеколог, ако няма гинекологичен проблем, ще направим консултация, защото остава психологическия аспект.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 12 Апр 2015, 12:29

mitko8 написа:Търся ампули " Hilaze" моля ако някой може да ми даде сведение да ми пеше на имейла......... mitko88_22@abv.bg


Не мога да Ви дам информация къде да ги намерите
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта