Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 12 Апр 2015, 12:33

dij написа:Здравейте д-р Еров :) Пиша Ви по проблем, който може би е банален за вашата практика ,защото много мъже са ви се оплаквали от това. Аз съм момче на 22 г, което не си харесва члена - изглежда ми малък и недоразвит -14 см,-15 см в най-добра ерекция.Някак си нямам самочувствие и досега не съм имал контакт с момиче.
Възможно ли е да се постигне някакво уголемяване с упражнения ?


Няма ефикасни упражнения за уголемяване на пениса. Ако сте с наднормено тегло, желателно е да отслабнете, за да може 2 - та см мастна тъкан в пубисната област да изчезнат и така да се увеличи големината. Ако теглото ви е в рамките на нормата, има вариант чрез пластични процедури. Извършват се и в България
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Devilcho » 14 Апр 2015, 17:37

Dr Todor Erov написа:
Devilcho написа:Значи имам следния проблем след като пениса ми достигне ерекция не мога да го задържа дълго ако не се стимулира 1,2 минути ми спада.Също така преди ми ставаше без да го пипам само като си помисля за някое момиче и беше готов и държеше по 20 , 30 минути в ерекция без да го пипам.Сега започна да ми става по трудно а без да се стимулира избщо не мога да го вдигна искам да отбележа че някъде към 12 клас за първи път си взех Азотен Бустер и имам чувството че от както го спрях след известно време дойдоха и тези проблеми също така загубих и чуствителноста при стимулиране.По миналата зима пих някакъв Метан но не изпих и половината шише след съвет от приятел да го спра веднага го спрях дали може от него да ми е възникнал някакъв проблем въпреки че след това пих Трибулус терестрис за възстановяване на тестостерона.


Здравейте! Важно е да кажете на каква възраст сте. Според мен не става въпрос за сериозен проблем, но е желателно да си пуснете изследвания за тестостерон .


на 22
Devilcho
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Апр 2015, 17:11

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот world123 » 22 Апр 2015, 09:14

Здравейте!С приятеля ми сме заедно вече почти година.В началото всичко беше наред , но в последните месеци имам липса на сексуално желание.Скандалите се зачестиха , а цялото напрежение и стрес се струпва върху мен . Възможно ли е те да са причината за липсата на това желание ?
world123
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Апр 2015, 09:08

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 01 Май 2015, 20:37

world123 написа:Здравейте!С приятеля ми сме заедно вече почти година.В началото всичко беше наред , но в последните месеци имам липса на сексуално желание.Скандалите се зачестиха , а цялото напрежение и стрес се струпва върху мен . Възможно ли е те да са причината за липсата на това желание ?


Стресът и негативните емоции често оказват влияние върху взаимоотношенията между партньорите. Поговорете за проблемите си, отидете заедно на почивка, релаксирайте и всичко ще си дойде на мястото. Няма повод за притеснение
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот smeagole » 05 Май 2015, 15:41

Здравейте
Жена ми е посетила гинеколога си относно някакво течение. Изписано и е медофлукон 200.интересно е, че и на мен е изписано. Аз нямам оплаквания и никакви индикации за какъвто и да е ппроблем.Искам да попитам трябва ли да се притеснявам за нещо и въпросното течение само по полов път ли се предава.
Лек и успешен ден.
smeagole
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Май 2015, 15:08

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 15 Май 2015, 17:02

smeagole написа:Здравейте
Жена ми е посетила гинеколога си относно някакво течение. Изписано и е медофлукон 200.интересно е, че и на мен е изписано. Аз нямам оплаквания и никакви индикации за какъвто и да е ппроблем.Искам да попитам трябва ли да се притеснявам за нещо и въпросното течение само по полов път ли се предава.
Лек и успешен ден.


Когато има такъв проблем е прието лечението да се провежда за двамата партньори, защото може при Вас да протече безсимптомно. Не се притеснявайте и изпълнете предписанията на гинеколога
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот tresjolie » 11 Авг 2015, 12:53

Здравейте,моят въпрос е следният имам връзка от няколко години и с партньорът ми нямахме никакви проблеми при извършването на половият акт ,но напоследък изпитвам болка ниско в дясно на корема в близост до апандиситът при определени пози или при по рязко проникване . На какво може да се дължи това ?
tresjolie
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Авг 2015, 12:41

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 11 Авг 2015, 14:27

tresjolie написа:Здравейте,моят въпрос е следният имам връзка от няколко години и с партньорът ми нямахме никакви проблеми при извършването на половият акт ,но напоследък изпитвам болка ниско в дясно на корема в близост до апандиситът при определени пози или при по рязко проникване . На какво може да се дължи това ?
Здравейте ,моят съвет е да се осъществите преглед при акушеро-гинеколог ,най често този вид оплаквания са свързани с наличие на яйчникови кисти в тази област .
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Георги Димитров » 02 Сеп 2015, 15:33

Добър ден, д-р Еров!Казвам се Георги и съм на 21 години. Преди около 20-тина дни си направих профилактични изследвания в Медицинска лаборатория Бургас.Ето и резултатите:
Име на теста (изследването) Резултат Единици Референтни граници
Полово трансмисивни * Профил Виж по-долу
Syphilis ( Wasserman ) ( - ) Отрицателен Отрицателен
HIV ( - ) Отрицателен Отрицателен
HbSAg ( - ) Отрицателен Отрицателен
Anti - HCV ( - ) Отрицателен Отрицателен
Chlamydia trachomatis IgM 6.9NTU< 9.0 - Отр.; 9.0 до 11- Гранична; > 11- Пол.
Chlamydia trachomatis IgG 9.9NTU< 9.0 - Отр.; 9.0 до 11- Гранична; > 11- Пол.
Забележка: За да се уточни статуса на хламидиалната инфекция е препоръчително да се изследват и C.trachomatis IgA
контролно изследване след 20 дни.
Вчера ми правиха изследвания и за C.trachomatis IgA:
Име на теста (изследването) Резултат Единици Референтни граници
Chlamydia trachomatis Ig A 5.3 NTU< 9.0 - Отр.; 9.0 до 11- Гранична; > 11- Пол.
Въпросът ми е следния.Какво трябва да предприема от тук нататък, след като първите резултати за Chlamydia trachomatis IgG излязоха на границата, а вторите отрицателни? Трябва ли да приема някакъв антибиотик профилактично, за да съм сигурен, че нямам подобна бактерия.Благодаря ви предварително!
Георги Димитров
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Сеп 2015, 15:20

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 08 Сеп 2015, 14:34

Георги Димитров написа:Добър ден, д-р Еров!Казвам се Георги и съм на 21 години. Преди около 20-тина дни си направих профилактични изследвания в Медицинска лаборатория Бургас.Ето и резултатите:
Име на теста (изследването) Резултат Единици Референтни граници
Полово трансмисивни * Профил Виж по-долу
Syphilis ( Wasserman ) ( - ) Отрицателен Отрицателен
HIV ( - ) Отрицателен Отрицателен
HbSAg ( - ) Отрицателен Отрицателен
Anti - HCV ( - ) Отрицателен Отрицателен
Chlamydia trachomatis IgM 6.9NTU< 9.0 - Отр.; 9.0 до 11- Гранична; > 11- Пол.
Chlamydia trachomatis IgG 9.9NTU< 9.0 - Отр.; 9.0 до 11- Гранична; > 11- Пол.
Забележка: За да се уточни статуса на хламидиалната инфекция е препоръчително да се изследват и C.trachomatis IgA
контролно изследване след 20 дни.
Вчера ми правиха изследвания и за C.trachomatis IgA:
Име на теста (изследването) Резултат Единици Референтни граници
Chlamydia trachomatis Ig A 5.3 NTU< 9.0 - Отр.; 9.0 до 11- Гранична; > 11- Пол.
Въпросът ми е следния.Какво трябва да предприема от тук нататък, след като първите резултати за Chlamydia trachomatis IgG излязоха на границата, а вторите отрицателни? Трябва ли да приема някакъв антибиотик профилактично, за да съм сигурен, че нямам подобна бактерия.Благодаря ви предварително!


Препоръчвам Ви да повторите изследването за Chlamydia trachomatis IgG и ако е отрицателно, няма нужда да пиете антибиотици.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron