Биодерма АБЦ лосион - съдържа ли парабени?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Биодерма АБЦ лосион - съдържа ли парабени?

Мнениеот svetlads » 06 Май 2012, 10:36

Здравейте, искам да попитам за лосиона на Биодерма АБц за бебчета, на тубичката пише, че няма парабени, а в сайта им видях, че в съставките има 4 вида такива. Може ли някой да ми каже, ако има оригиналната опаковка /аз изхвърлих нашата/ дали наистина съдържа парабени?
svetlads
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Мар 2012, 20:21

Re: Биодерма АБЦ лосион

Мнениеот nadya » 07 Май 2012, 09:01

Привет :) Имаш ли възможност да пуснеш една снимка на продукта, за да се ориентирам за кой точно питаш? По принцип ако са без парабени, би трябвало цялата серия да е така...
nadya
 
Мнения: 53
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:10

Re: Биодерма АБЦ лосион

Мнениеот svetlads » 07 Май 2012, 12:26

svetlads
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Мар 2012, 20:21

Re: Биодерма АБЦ лосион

Мнениеот mecana » 07 Май 2012, 13:29

Здравей, svetlads! Братовчедка ми работи в аптека и току що й се обадих да провери - на оригиналната опаковка на лосиончето ABCDerm Hydratant 200 ml, в съдържанието не са описани парабени. Най-вероятно е някаква грешка в сайта, ако са копирали съдържанието или... и аз не знам. Ти за всеки случай пак провери, като купуваш продукта, но момичето е фармацевт и си разбира от работата, затова й се обадих ;)
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Биодерма АБЦ лосион

Мнениеот svetlads » 07 Май 2012, 13:35

mecana написа:Здравей, svetlads! Братовчедка ми работи в аптека и току що й се обадих да провери - на оригиналната опаковка на лосиончето ABCDerm Hydratant 200 ml, в съдържанието не са описани парабени. Най-вероятно е някаква грешка в сайта, ако са копирали съдържанието или... и аз не знам. Ти за всеки случай пак провери, като купуваш продукта, но момичето е фармацевт и си разбира от работата, затова й се обадих ;)


Ееей страхотна си, много благодаря, ще го използвам спокойно :*
svetlads
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Мар 2012, 20:21

Re: Биодерма АБЦ лосион

Мнениеот mecana » 07 Май 2012, 13:56

Няма за какво, важното е, че нещата се изясниха :D То няма и логика да има парабени в този лосион, и като цяло в серията, защото все пак е за бебчета с проблемна или много суха кожа, но аз като майка бих постъпила по абсолютно същия начин!
Целувки на бебчо и много весели, и слънчеви дни :)
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Биодерма АБЦ лосион

Мнениеот Камелия » 07 Май 2012, 15:06

svetlads написа:Здравейте, искам да попитам за лосиона на Биодерма АБц за бебчета, на тубичката пише, че няма парабени, а в сайта им видях, че в съставките има 4 вида такива. Може ли някой да ми каже, ако има оригиналната опаковка /аз изхвърлих нашата/ дали наистина съдържа парабени?

Все по-често фармацевтичните и козметичните компания съсредоточиха вниманието си към производството на козметика, която не съдържа консерванти и е с напълно натурални съставки, за това няма как този продукт да съдържа парабени особено ако е предназначен за бебета и деца.
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Биодерма АБЦ лосион

Мнениеот svetlads » 07 Май 2012, 21:59

Отново ви благодаря :* Днес ходих да купувам Биодерма за подсичане и погледнах ориг. опаковка на лосиона, наистина няма. Незнам защо, в сайта са го написали така...
svetlads
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Мар 2012, 20:21


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron