Киста на черния дроб - притеснена съм

Киста на черния дроб - притеснена съм

Мнениеот Zlatka » 31 Май 2012, 21:26

След преглед на ехограф ми откриха киста на черния дроб с размер 5 см.Сега ме пращат на скенер.Някой сблъсквал ли се е с този проблем ?Ако може дайте повече информация че съм много притеснена.
Zlatka
 
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Май 2012, 21:22

Re: Киста на черния дроб

Мнениеот bisertaskov » 01 Юни 2012, 22:34

Zlatka написа:След преглед на ехограф ми откриха киста на черния дроб с размер 5 см.Сега ме пращат на скенер.Някой сблъсквал ли се е с този проблем ?Ако може дайте повече информация че съм много притеснена.

От това което съм чел тук там знам че хомеопатите смятат че кистата на черния дроб е показател за "купчина мръсотия "която организъма не може да изхвърли и се налага да я складира някъде.В начална фаза ако си промениш начина на хранене и въобще начина на живот може да се излекуваш.Колко е вярно не знам но човек понякога трябва да има вяра и да пробва за да разбере.Кистата на черния дроб е доброкачествено заболяване, което се открива повечето пъти случайно при преглед.От написаното от вас не става ясно дали това е окончателна диагноза.След като ви пращат на скенер значи не е уточнено,най добре изчакай спокойно скенера и тогава вече ще се знае със сигурност дали е киста или не.Не се товарете с излишна информация защото страха става още по голям.След изследването пишете.Успех
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Киста на черния дроб

Мнениеот GRIP » 01 Юни 2012, 22:40

Киста на черния дроб звучи страшно но bisertaskov е прав без окончателна диагноза не може да се говори за киста,след като ви пращат на друго изследване значи не са сигурни докторите.Племенницата ми беше на 8 години когато казаха че има тумор на пубисната кост,изпаднахме в голям страх и отчаяние.Отидохме в София и след направено изследване се установи че е просто израстък и го премахнаха.Така че не се знае до последно.Успех и от мен.
GRIP
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2011, 20:38

Re: Киста на черния дроб

Мнениеот Neo » 01 Юни 2012, 22:44

Zlatka написа:След преглед на ехограф ми откриха киста на черния дроб с размер 5 см.Сега ме пращат на скенер.Някой сблъсквал ли се е с този проблем ?Ако може дайте повече информация че съм много притеснена.

Какво ти имаше че отиде на лекар,по точно какво почувства за да те накара да отидеш на лекар?
Neo
 
Мнения: 19
Регистриран на: 29 Мар 2012, 21:20

Re: Киста на черния дроб

Мнениеот Снежана » 04 Юни 2012, 14:06

bisertaskov написа:
Zlatka написа:След преглед на ехограф ми откриха киста на черния дроб с размер 5 см.Сега ме пращат на скенер.Някой сблъсквал ли се е с този проблем ?Ако може дайте повече информация че съм много притеснена.

От това което съм чел тук там знам че хомеопатите смятат че кистата на черния дроб е показател за "купчина мръсотия "която организъма не може да изхвърли и се налага да я складира някъде.В начална фаза ако си промениш начина на хранене и въобще начина на живот може да се излекуваш.Колко е вярно не знам но човек понякога трябва да има вяра и да пробва за да разбере.Кистата на черния дроб е доброкачествено заболяване, което се открива повечето пъти случайно при преглед.От написаното от вас не става ясно дали това е окончателна диагноза.След като ви пращат на скенер значи не е уточнено,най добре изчакай спокойно скенера и тогава вече ще се знае със сигурност дали е киста или не.Не се товарете с излишна информация защото страха става още по голям.След изследването пишете.Успех

Аз също споделям мнението на bisertaskov, изчакай всички резултати от изследванията и тогава си прави изводи, това разбира се няма да те успокои. Спомни си дали не си преболедувала нещо на крак, дали не си пила много антибиотици, според мен всичко това може да окаже влияние на черния ти дроб.
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с хирургия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта