Окувит Лутеин срещу напрежение и стрес на очите

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Окувит Лутеин срещу напрежение и стрес на очите

Мнениеот Камелия » 10 Юли 2012, 14:49

Заобикалящият ни стрес, ежедневната работа с компютър, вредните газове отделяни от колите, нездравословното хранене, тютюнопушенето и алкохола са фактори, влияещи на очите ни.Често усещам напрежение в очите и сухота, когато чета напрягам зрението си за да прочета ситните текстове в брошури и реклами.
Човешкото око е най-сложният орган в организма ни и ежедневно е изложено на оксидативен стрес, причиняван от зрителния процес и затова има нужда от вещества с антиоксидативно действие. В листовката към Окувит Лутеин форте пише, че съдържа витамини, минерали и каротеноиди, но тези съставки дали ще намалят напрежението в очите и усещането за сухота?
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Окувит Лутеин срещу напрежение и стрес на очите

Мнениеот Вероника » 14 Авг 2012, 16:52

Работата ми е свързана с постоянно взиране в монитора на компютъра и вечер като се прибера чувствам умора в очите, но по една таблетка на ден облекчава умората в очите ми и намаля напрежението.
Вероника
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Юли 2012, 13:19

Re: Окувит Лутеин срещу напрежение и стрес на очите

Мнениеот southern_sun » 14 Авг 2012, 16:56

Не съм пробвала този Окувит, но смятам, че ще има добър ефект лутеина в комбинация с витамини и каротеноиди. Още утре ще си го взема и ще пробвам, а след това ще споделя впечатленията си.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Окувит Лутеин срещу напрежение и стрес на очите

Мнениеот Niko » 15 Авг 2012, 17:24

Работя по 8-9 часа на ден на компютър, диоптъра ми вече надминава 2,5 и всяка вечер съм с главоболие. Дали Окувит Лутеин ще намали болката и умората в очите и при каква схема се пие?
Niko
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юли 2012, 11:29

Re: Окувит Лутеин срещу напрежение и стрес на очите

Мнениеот BaierEric » 27 Дек 2014, 15:08

Работата ми е свързана с постоянно взиране в монитора на компютъра и вечер като се прибера чувствам умора........
NoorAlamShahzad
BaierEric
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Дек 2014, 15:05

Re: Окувит Лутеин срещу напрежение и стрес на очите

Мнениеот Pipilota » 24 Фев 2015, 10:57

Не съм се сещала, че мога да използвам пдообни капки, но не е ли най-добре да се вземе решението след като сме били при доктор? :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Окувит Лутеин срещу напрежение и стрес на очите

Мнениеот silver933 » 24 Фев 2015, 12:16

Не съм ползвал никога, обаче май имам нужда, когато чета или съм прекарал повече време на компютъра очите ми се зачервяват и ме болят, може би наистина имам нужда от някакви капки.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron