Козметиката на ТианДе

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Козметиката на ТианДе

Мнениеот SunFlower » 12 Юли 2012, 16:48

На скоро присъствах на представяне на козметиката на ТианДе и бях меко казано впечатлена. Имат уникални продукти за лице и тяло. Като се позаинтересувах малко повече за фирмата ТианДе се оказа, че съвсем на скоро е стъпила на пазара и продуктите се предлагат само по каталог. Бях безкрайно изненадана, че козметиката на ТианДе се продава в Аптеки Фрамар без да чакаш няколко дена за доставка и без неудобството от каталожната търговия, а напротив отиваш директно в аптеката и си купуваш някой от артикулите на фирмата.
Искам да препоръчам козметиката на ТианДе за тези, които все още не са я пробвали като наистина натурални продукти с елементи от природата! А за тези, които са се докосвали до нейния ефект искам да попитам дали знаете какво означава самото име фирмата - ТианДе и кое я прави различна от останалата козметика?
Аватар
SunFlower
 
Мнения: 83
Регистриран на: 24 Фев 2012, 14:36

Re: Козметиката на ТианДе

Мнениеот Ваня_13 » 12 Юли 2012, 16:53

Ползвала съм пилинга за ръце на тази фирма, наистина божествен ефект.ПО нежни ръце не съм имала никога въпреки, че у нас само едни чинии мия и то не всеки ден. Аз също съм много доволна от продуктите им.Препоръчвам ги!
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Козметиката на ТианДе

Мнениеот Genoveva » 14 Юли 2012, 14:44

Да си призная честно не бих се доверила на каква да е козметика, кожата на лицето и тялото ми е специфична и не понася какво да е, не ми се иска да си дам парите за нещо,което ще ми докара обриви и лишеи.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Козметиката на ТианДе

Мнениеот стефка » 17 Юли 2012, 09:49

Ваня_13 написа:Ползвала съм пилинга за ръце на тази фирма, наистина божествен ефект.ПО нежни ръце не съм имала никога въпреки, че у нас само едни чинии мия и то не всеки ден. Аз също съм много доволна от продуктите им.Препоръчвам ги!

Аз съм дистрибутор във фирмата от почти от началото вече съм пробвала много от продуктите и горещо ви ги препоръчвам .Всички са уникални ,шампоаните ако още не сте ги изпробвали не ги пропускайте ,те възнановяват жизнените функции на косата правят я лъскава ,премахват пърхута ,а имам и случай на един мой приятел на който от 3 мес .ползва ш-на против побеляване и започна от бяла да става сива ,а една приятелка имаше себорея и с ш-на от златния джинджифил само след няколко измивания започна да падат люспи и отдолу да се появява здрава кожа и сега няма този проблем.Мога многослучаи да ви кажа н о пробвайте ,а ако сте от Стара Загора елате в склада пробвайте и вижте всички продукти там ще ви обесня всичко и ще ви направя една процедура за да се докоснете до продуктите ул.Поп Минчо Кънчев 102 от 10,30 до 19 ч от понеделник -петък в събота от 10,30-14 ч.Заповядайте ,а ако желаете повече информация елате на презентациите които се провеждат вторник и четвъртък от18ч.
стефка
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Юли 2012, 09:20

Re: Козметиката на ТианДе

Мнениеот стефка » 17 Юли 2012, 09:57

Искам да отговоря на въпроса Какво значи ТианДе-в превод тиан-небесно Де -съвършенство ТИАНДЕ-НЕБЕСНО СЪВЪРШЕНСТВО А сакво е различна -че всички продукти са чисти и натурални и са произведени по древни рецепти от Тибет и Алтай в държавни Китайски заводи ,със сертификати от най-високо ниво ,но пробвайте и ще разберете най-добре самите вие ,защото който веднъж ги пробва той се връща. :)
стефка
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Юли 2012, 09:20

Re: Козметиката на ТианДе

Мнениеот eveline » 20 Юли 2012, 11:16

Мъжът ми има проблем с венците от доста години. Сменяхме пасти за зъби, вода за уста, по едно време дори пиеше антибиотици, защото много кървяха и го болеше. Ходеше да го мажат в стоматологичния кабинет с едно жълто лекарство и въобще беше нещо страшно. Трябва да ви кажа, че сме възхитени от гела за зъби на Тианде :) Мернах серията съвсем случайно, докато купувах от аптеката превързочни материали и ми стана интересно какви са продуктите. Жените бяха много любезни и ми обясниха с подробности всичко, което ме интересуваше. Набелязах си един възстановяващ шампоан с жен-шен, който непременно ще пробвам. Засега съм купила единствено гела за зъби и още първата седмица имаше резултат. Съдържа натурална бамбукова сол и е с точно такова предназначение - противовъзпалително и кръвоспиращо. Препоръчвам на всички, които имат подобен проблем.

Tiande-gel-za-zabi.jpeg
Tiande-gel-za-zabi.jpeg (3.41 KiB) Прегледано 13929 пъти
eveline
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Юли 2012, 11:31

Re: Козметиката на ТианДе

Мнениеот skb57 » 11 Авг 2012, 07:09

Аз съм отскоро дистрибутор на фирмата . Продуктите са качествени и сами говорят за себе си ...
В София може да ги намерите в жк Младост 3 / бл 325А до вх 6 - Салон АРОВЕТА
skb57
 
Мнения: 47
Регистриран на: 05 Авг 2011, 00:43

Re: Козметиката на ТианДе

Мнениеот Niko » 16 Авг 2012, 10:20

eveline написа:Мъжът ми има проблем с венците от доста години. Сменяхме пасти за зъби, вода за уста, по едно време дори пиеше антибиотици, защото много кървяха и го болеше. Ходеше да го мажат в стоматологичния кабинет с едно жълто лекарство и въобще беше нещо страшно. Трябва да ви кажа, че сме възхитени от гела за зъби на Тианде :) Мернах серията съвсем случайно, докато купувах от аптеката превързочни материали и ми стана интересно какви са продуктите. Жените бяха много любезни и ми обясниха с подробности всичко, което ме интересуваше. Набелязах си един възстановяващ шампоан с жен-шен, който непременно ще пробвам. Засега съм купила единствено гела за зъби и още първата седмица имаше резултат. Съдържа натурална бамбукова сол и е с точно такова предназначение - противовъзпалително и кръвоспиращо. Препоръчвам на всички, които имат подобен проблем.

Tiande-gel-za-zabi.jpeg

Дано само не стане какво стана с продуктите на Амоей, чудни бяха в началото, дори един познат си купи паста за зъби избелваща, която му отвори 2-3 дупки по зъбите. Силно начало и бърз финал.Сега почти никъде не се чува за името на тази марка, уж бяха изградили много добра мрежа за търговия, а изчезнаха от пазара.
Niko
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юли 2012, 11:29

Re: Козметиката на ТианДе

Мнениеот the princess » 19 Авг 2012, 13:25

Много е добра тази козметика! Пробвала съм някои техни неща,качество на достъпна цена!
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Козметиката на ТианДе

Мнениеот Даниела Стоянова » 18 Сеп 2012, 11:03

Чувала съм за тази козметика, но да си призная честно не искам да експериментирам с непознати марки, ще заложа на това, което съм ползвала до сега!
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта