Ноал - противоалергичен сух спрей за нос

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Ноал - противоалергичен сух спрей за нос

Мнениеот Камелия » 09 Окт 2012, 09:40

Здравейте, на скоро срещнах по аптеките противоалергичния сух спрей за нов Ноал и тъй като баща ми от години страда от сенна хрема се чудя дали ще облекчи поне за малко хремата му. Някой ползвал ли е Ноал и как се прилага? Ефективен ли е срещу сенна хрема?
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Ноал - противоалергичен сух спрей за нос

Мнениеот bisertaskov » 09 Окт 2012, 19:16

Камелия написа:Здравейте, на скоро срещнах по аптеките противоалергичния сух спрей за нов Ноал и тъй като баща ми от години страда от сенна хрема се чудя дали ще облекчи поне за малко хремата му. Някой ползвал ли е Ноал и как се прилага? Ефективен ли е срещу сенна хрема?

От скоро го ползвам и не мога да кажа точно колко голям е ефекта,имам алергичен ринит от дълги години и съм пробвал какво ли не.Ако има ефект ще пиша.
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Ноал - противоалергичен сух спрей за нос

Мнениеот GRIP » 09 Окт 2012, 19:20

Мисля че сенната хрема е форма на алергичен ринит, в листовката пише че Ноал е за алергичен ринит, което значи че става и за сенна хрема.
GRIP
 
Мнения: 35
Регистриран на: 16 Ное 2011, 20:38

Re: Ноал - противоалергичен сух спрей за нос

Мнениеот Genoveva » 13 Окт 2012, 16:24

Камелия написа:Здравейте, на скоро срещнах по аптеките противоалергичния сух спрей за нов Ноал и тъй като баща ми от години страда от сенна хрема се чудя дали ще облекчи поне за малко хремата му. Някой ползвал ли е Ноал и как се прилага? Ефективен ли е срещу сенна хрема?

Сенната хрема не се лекува, тоя спрей най-много да облекчи теча за месец и толкова. Не знам дали няма да привикне организма към тоя спрей и да не действа след продължителна употреба.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта