Козметика за бебета!

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Каква козметика използвате за своето бебе?

Анкетата свършва на 27 Мар 2012, 13:30

Johnson&Johnson
0
Няма гласували
Mustela
3
21%
Klorane
0
Няма гласували
Weleda
0
Няма гласували
Bubhen
8
57%
Avene
1
7%
Nivea
1
7%
Walt Disney
0
Няма гласували
Chicco
1
7%
 
Общо гласове : 14

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот qproin » 29 Окт 2011, 17:52

zuzu70 написа:А за продуктите на Ойлатум какво ви е мнението?Някой ползвал ли е ?

сега гледам, че едни чанти предлагат, има някаква промоция- доволни са майките от тях, ама аз не съм ползвала
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 23:13

Имам още 1 въпрос- използвате ли различна козметика за тялото и лицето на детето. Става въпрос за крем/лосион, а не за измиващо средство. Аз през лятото мажех всичко с лосиона за тяло, но ми се струва, че ще е необходимо си взема отделен крем за лице. Миналата година използвах линка е премахнат от Администратора
Май не останах много очарована от този продукт. ако някой има идея за бебешки крем за лице със защитна функция да ми препоръча.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот сиско » 10 Ное 2011, 15:09

аз използвам само зимата отделно кремче за лице на Бюбхен, понеже много ни изсъхва кожата на личицето от студа
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот radowen » 15 Ное 2011, 11:31

Аз съм ного доволна от козметиката на ХИПП!!! Шампоан, мокри кърпи, олио , лосион /мляко/ за тяло, крем против подсичане - стархотни са, натурални, без алергени и със страхотен бадемов аромат! Особено лосиона за тяло и крема против подсичане. Малко ми бяха скъпичко, но няколко пъти си ги позволих. Иначе основно ползвах Бочко! Дори сега, когато вече сме по-големи /4 г./ ползваме шампоан и мляко за тяло.
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот tweety » 18 Ное 2011, 17:38

Моят избор беше Авен педиатрил, доволна съм и го препоръчвам на всички бъдещи и настоящи мами.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот pasta » 18 Дек 2011, 16:38

Използвала съм само Бюбхен и съм изключително доволна.
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот Devora » 08 Фев 2012, 10:05

За мен най-добрата марка е Мустела...От самото начало я ползвам както за детето си така и за мен..много съм доволна!
Devora
 
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Фев 2012, 09:08

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот SunFlower » 03 Мар 2012, 18:29

Тъй като съм чувала положителни коментари и за Бюбхен и за Мустела, кой да избера? Предстои ми да ставам майка и все още събирам информация за всичко!
Аватар
SunFlower
 
Мнения: 83
Регистриран на: 24 Фев 2012, 14:36

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот teddy » 07 Мар 2012, 12:47

Аз в началото използвах Bubchen, след това минахме на Sanosan и в момента сме на Corine de Farme - много съм доволна. От няколко месеца използвам продукти на марката - натурална козметика, без парабени и е с много хубав аромат. Опаковките са много удобни - големи са и са с помпички. Ние вече сме по-големички, но продължаваме да използваме млякото за тяло и измиващия продукт.
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Козметика за бебета!

Мнениеот the princess » 13 Мар 2012, 15:46

teddy написа:Аз в началото използвах Bubchen, след това минахме на Sanosan и в момента сме на Corine de Farme - много съм доволна. От няколко месеца използвам продукти на марката - натурална козметика, без парабени и е с много хубав аромат. Опаковките са много удобни - големи са и са с помпички. Ние вече сме по-големички, но продължаваме да използваме млякото за тяло и измиващия продукт.

А забелязала ли си да развива алергия към продукти с парабени, все пак до преди няколко години нямаше такива неща и децата се къпеха с каквото имаше на пазара. Аз лично съм се къпала до доста голяма с шампоан Па-па, просто нямаше друг, да не би да няма парабени в него? Има разбира се! Сега на пазара има толкова много и разнообразна козметика за бебета, само пари да имаш. Личните ми впечатления за що-годе добра козметика са на Пенатен! Наистина добър крем против подсичане.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

ПредишнаСледваща

Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron