Странно червено петно на ръката - търся съвет

Странно червено петно на ръката - търся съвет

Мнениеот zhivo64 » 28 Яну 2013, 00:28

Здравейте!Преди няколко дни на вътрешната част на ръката,малко над китката,на майка ми се появи кръгло червено петно.Кожата е цяла,не е възпалена,не се лющи,само края на петното е малко по-тъмен.Кожата е равна,като здравата,понякога малко сърби.Тя миела със сапун петното,но то се разширява и си е цяло-като О буквата,на друго място няма петна.Какво може да е това? Не е ли розов лишей или нещо подобно? Дадох й да пийне Ролетра и напръсках петното със спрей Джин Джира Алба.Казах да не мие ръката със сапун и да не се мокри излишно.Посъветвайте ме какво да правя,на лекар не й се ходи,защото няма неприятни симптоми. Майка ми е на 72г.
zhivo64
 
Мнения: 4
Регистриран на: 25 Юли 2012, 00:12

Re: червено петно на ръката

Мнениеот marina2013.1968 » 28 Яну 2013, 16:07

Здравейте,ако имате псориазис, може да Ви препоръчам това, което ми помогна на мен - КАРТАЛИН - уникален сибирски препарат, който за по малко от месец ми помогна да се излекувам от това неприятно заболяване на кожата. Ако искате да си го поръчате и Вие мога да Ви дам телефона , на който аз си го поръчах и ми беше доставен за 24 часа - 073 83 22 - 58 или 0899 138 685. Уверявам Ви, че ще бъдете приятно изненадан от бързото оздравяване след като почнете да ползвате препарата!


С поздрав - Марина!
marina2013.1968
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Яну 2013, 15:39


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта