За въпроси: 042/605 300, 0879/005 105, 0893/376 735; help@framar.bg | Abroad: international@framar.bg

Препоръчайте ми апарат за кръвно налягане

Апарати, аксесоари и уреди задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Модератор: FramarModKalina

Препоръчайте ми апарат за кръвно налягане

Мнениеот bisertaskov » 10 Апр 2011, 23:50

Какъв да си избера има такъв богат избор ? Елекртонен или механичен ? Автоматичен или полуавтоматичен ? За марки да не говорим въобще. Дайте съвет от опит.
Share in Facebook
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот stanislav_d » 11 Апр 2011, 14:34

Аз лично съм на мнение, че е по- добре, когато се купува нещо, то да е качествено, въпреки цената да е малко по- височка! Апарат за кръвно е за предпочитане, механичен, а горещо препоръчвам SENDO! Добър и качествен апарат за кръвно налягане, който ще Ви служи дълги години!
Share in Facebook
stanislav_d

Мнениеот bisertaskov » 11 Апр 2011, 23:15

stanislav_d написа:Аз лично съм на мнение, че е по- добре, когато се купува нещо, то да е качествено, въпреки цената да е малко по- височка! Апарат за кръвно е за предпочитане, механичен, а горещо препоръчвам SENDO! Добър и качествен апарат за кръвно налягане, който ще Ви служи дълги години!

То марката хубаво ма къв е електронен обикновен :?:
Share in Facebook
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov

Мнениеот stanislav_d » 11 Апр 2011, 23:20

МЕХАНИЧЕН, обикновен
Share in Facebook
stanislav_d

Мнениеот Margo » 12 Апр 2011, 09:11

stanislav_d написа:Аз лично съм на мнение, че е по- добре, когато се купува нещо, то да е качествено, въпреки цената да е малко по- височка! Апарат за кръвно е за предпочитане, механичен, а горещо препоръчвам SENDO! Добър и качествен апарат за кръвно налягане, който ще Ви служи дълги години!

Аз купих механичен апарат за кръвно налягане на тази марка за майка ми. Тя е изключително доволна от него тъй като серията Примо е с големи цифри, което е удобство за по-възрастните, които не виждат добре. Най-хубавото от всичко е, че има две години гаранция.
Share in Facebook
Margo

Мнениеот FramarModEli » 15 Апр 2011, 16:01

Аз скоро взех на баща ми Апарат за кръвно налягане Микролайф АG1-30, не се е оплаквал, значи си е добре апарата. Е има и други, които са много добри и малко по скъпи.
Share in Facebook
FramarMod2
FramarModEli

Мнениеот bubulina » 15 Апр 2011, 16:10

Само съвет, не си взимайте от китайските дето ги продават по сергиите, издържат 2 седмици и край ;) , аз реших да спестя някой лев и си взех, но после така или иначе пак отидох и си купих нормален от аптеката.
Share in Facebook
bubulina

Мнениеот bisertaskov » 23 Апр 2011, 18:20

Благодаря за инфото и препоръките поръчах си ЕЛЕКТРОНЕН АПАРАТ ЗА КРЪВНО НАЛЯГАНЕ 1065 - ПОЛУАВТОМАТИЧЕН LUMISCOPE реших да не се стискам за цената, след това ще пиша за отзиви от апарата 8-)
Share in Facebook
bisertaskov

Мнениеот radina » 25 Апр 2011, 22:25

Аз си харесах апарат за кръвно за китка, но чета че не били точни и зависи от възрастта, незнам и каква марка да избера.Моля препоръчайте модел. :!:
Share in Facebook
Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие
Аватар
radina

Мнениеот eli » 27 Апр 2011, 00:25

Електронен апарат за кръвно налягане Хартман за китка, мисля че този ще ти върши добра работа, малко е скъпичък, но си заслужава :)
Share in Facebook
Аватар
eli

Още по темата от www.framar.bg

ЕЛЕКТРОНЕН АПАРАТ ЗА КРЪВНО НАЛЯГАНЕ МИКРОЛАЙФ A80: MICROLIFE A 80 Електронен апарат за кръвно налягане MICROLIFE А80 ON/OFF бутон (включване/ изключване); Дисплей; Карта в слот; Гнездо за маншета; Гнездо за помпане; Отделение з

АПАРАТ ЗА КРЪВНО НАЛЯГАНЕ СЕНДО ПРИМО: SENDO PRIMO АПАРАТ ЗА КРЪВНО НАЛЯГАНЕ СЕНДО ПРИМО Апарат за самостоятелно измерване на кръвното налягане - Манометър с прикачена помпа, удобен за използване с една ръка - Прик

ХАРТМАН ЕЛЕКТРОНЕН АПАРАТ ЗА КРЪВНО НАЛЯГАНЕ ТЕНСОВАЛ ДУО КОНТРОЛ МАНШОН 22 - 32 см. 900205: HARTMANN ELECTRONIC APPARATUS BLOOD PRESSURE TENSOVAL DUO CONTROL 22 - 32 sm. 900205 ЕЛЕКТРОНЕН АПАРАТ ЗА КРЪВНО НАЛЯГАНЕ ХАРТМАН ТЕНСОВАЛ ДУО КОНТРОЛ МАНШОН 22 - 32 см. ОСНОВНИ

1 млн. българи си мерят кръвното налягане с опасни за здравето им апарати: Вече доста време България е в предните редици на черната статистика, която отчита високото кръвно на българина като причина за влошено здраве и висока смъртност. Повишеното кръ

Домашни апарати мерят кръвното неточно: Домашните апаратчета за кръвно, които се слагат на китката, са неточни, предупреди проф. Светла Торбова, шеф на Българската лига по хипертония. Всеки път те показвали различни сто

www.framar.bg

Следваща

Назад към Медицински принадлежности