Препоръчайте ми апарат за кръвно налягане

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Препоръчайте ми апарат за кръвно налягане

Мнениеот bisertaskov » 10 Апр 2011, 23:50

Какъв да си избера има такъв богат избор ? Елекртонен или механичен ? Автоматичен или полуавтоматичен ? За марки да не говорим въобще. Дайте съвет от опит.
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот stanislav_d » 11 Апр 2011, 14:34

Аз лично съм на мнение, че е по- добре, когато се купува нещо, то да е качествено, въпреки цената да е малко по- височка! Апарат за кръвно е за предпочитане, механичен, а горещо препоръчвам SENDO! Добър и качествен апарат за кръвно налягане, който ще Ви служи дълги години!
stanislav_d
 
Мнения: 69
Регистриран на: 06 Апр 2011, 15:24

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот bisertaskov » 11 Апр 2011, 23:15

stanislav_d написа:Аз лично съм на мнение, че е по- добре, когато се купува нещо, то да е качествено, въпреки цената да е малко по- височка! Апарат за кръвно е за предпочитане, механичен, а горещо препоръчвам SENDO! Добър и качествен апарат за кръвно налягане, който ще Ви служи дълги години!

То марката хубаво ма къв е електронен обикновен :?:
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот stanislav_d » 11 Апр 2011, 23:20

МЕХАНИЧЕН, обикновен
stanislav_d
 
Мнения: 69
Регистриран на: 06 Апр 2011, 15:24

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот Margo » 12 Апр 2011, 09:11

stanislav_d написа:Аз лично съм на мнение, че е по- добре, когато се купува нещо, то да е качествено, въпреки цената да е малко по- височка! Апарат за кръвно е за предпочитане, механичен, а горещо препоръчвам SENDO! Добър и качествен апарат за кръвно налягане, който ще Ви служи дълги години!

Аз купих механичен апарат за кръвно налягане на тази марка за майка ми. Тя е изключително доволна от него тъй като серията Примо е с големи цифри, което е удобство за по-възрастните, които не виждат добре. Най-хубавото от всичко е, че има две години гаранция.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот FramarModEli » 15 Апр 2011, 16:01

Аз скоро взех на баща ми Апарат за кръвно налягане Микролайф АG1-30, не се е оплаквал, значи си е добре апарата. Е има и други, които са много добри и малко по скъпи.
FramarMod2
FramarModEli
 
Мнения: 81
Регистриран на: 15 Апр 2011, 09:30

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот bubulina » 15 Апр 2011, 16:10

Само съвет, не си взимайте от китайските дето ги продават по сергиите, издържат 2 седмици и край ;) , аз реших да спестя някой лев и си взех, но после така или иначе пак отидох и си купих нормален от аптеката.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот bisertaskov » 23 Апр 2011, 18:20

Благодаря за инфото и препоръките поръчах си ЕЛЕКТРОНЕН АПАРАТ ЗА КРЪВНО НАЛЯГАНЕ 1065 - ПОЛУАВТОМАТИЧЕН LUMISCOPE реших да не се стискам за цената, след това ще пиша за отзиви от апарата 8-)
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот radina » 25 Апр 2011, 22:25

Аз си харесах апарат за кръвно за китка, но чета че не били точни и зависи от възрастта, незнам и каква марка да избера.Моля препоръчайте модел. :!:
Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие
Аватар
radina
 
Мнения: 55
Регистриран на: 18 Апр 2011, 18:04

Re: Апарат за кръвно налягане

Мнениеот eli » 27 Апр 2011, 00:25

Електронен апарат за кръвно налягане Хартман за китка, мисля че този ще ти върши добра работа, малко е скъпичък, но си заслужава :)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Следваща

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта