Кое повдига самочувствието ви?

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот Lisandra » 08 Сеп 2015, 17:23

rabotnata pchela написа:Е, мисля, че големите печалби имат своето нещастие и носят много негативна енергия, но ако е прилична печалба не е кой знае какво.

Така се успокояваме, тези, които не печелим... :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Сеп 2015, 18:48

Lisandra написа:
rabotnata pchela написа:Е, мисля, че големите печалби имат своето нещастие и носят много негативна енергия, но ако е прилична печалба не е кой знае какво.

Така се успокояваме, тези, които не печелим... :)

И това е така, нали! :lol: Ама как им завиждаме на тея, дето печеляяят, гадините гадни бе! :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот Pacienti » 09 Сеп 2015, 11:53

Monika_Spasova написа:
Lisandra написа:
rabotnata pchela написа:Е, мисля, че големите печалби имат своето нещастие и носят много негативна енергия, но ако е прилична печалба не е кой знае какво.

Така се успокояваме, тези, които не печелим... :)

И това е така, нали! :lol: Ама как им завиждаме на тея, дето печеляяят, гадините гадни бе! :mrgreen:

Направо се изяждаме от завист :lol:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот Pipilota » 09 Сеп 2015, 14:06

Аз по-скоро си казвам че може би и аз някога ще спечеля нещо, но ми е по-сладко ако съм го постигнала асма, макар че надали ще каже "абе неща!" :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот Lisandra » 09 Сеп 2015, 14:42

Pipilota написа:Аз по-скоро си казвам че може би и аз някога ще спечеля нещо, но ми е по-сладко ако съм го постигнала асма, макар че надали ще каже "абе неща!" :mrgreen:

Така е, много съм горда когато постигна нещо сама!
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Сеп 2015, 14:49

Pipilota написа:Аз по-скоро си казвам че може би и аз някога ще спечеля нещо, но ми е по-сладко ако съм го постигнала асма, макар че надали ще каже "абе неща!" :mrgreen:

Честно да ти кажа, за толкова години от как съм станала човек досега нищо не са ми дали, освен един комплект вилици и лъжици - втора употреба. :) А като погледна вече колко имам зад гърба си разбира се, че ми се вдига самочувствието повече, ако бях изтъркала едно билетче. :geek:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот Jully » 10 Сеп 2015, 14:45

Винаги е сладко да постигнеш нещо сам, но да не забравяме и да благодарим, когато ни помогнат, често виждам как хора се опитват да се изкарат кой знае колко велики, а хората които им помагат за някакви смотани.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Сеп 2015, 16:27

Jully написа:Винаги е сладко да постигнеш нещо сам, но да не забравяме и да благодарим, когато ни помогнат, често виждам как хора се опитват да се изкарат кой знае колко велики, а хората които им помагат за някакви смотани.

Това си е най-сладкото, нали знаеш! :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот qwerryyy » 21 Фев 2017, 14:52

На мен пък много ми действат хорските приказки, ако чувам добри неща от хората за себе си и то са искрени, да усещам, че вярват в мен, че мога да направя нещо, то тогава самочувствието ми бая се вдига.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Кое повдига самочувствието ви?

Мнениеот annydance » 28 Фев 2017, 12:05

Похвалите влияят, винаги се усеща, кога са искрени. Но и като знае човек, че се е справил и е постигнал нещо и от работата му има резултат, и без похвали може да му се вдигне самочувствието.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron