"Комиците" - харесвате ли телевизионното им шоу?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: "Комиците" - харесвате ли телевизионното им шоу?

Мнениеот Пума » 06 Мар 2013, 20:29

Да, много си ги харесваме, гледаме ги с интерес и чакаме всеки петък вечер с нетърпение :) Ходихме един път и на търнето им лятото. :lol: се добре!!!!
Пума
 
Мнения: 159
Регистриран на: 22 Юли 2011, 20:41

Re: "Комиците" - харесвате ли телевизионното им шоу?

Мнениеот Kremiliya » 08 Дек 2014, 15:25

Вече взеха да се изтъркват сякаш, иначе преди повече ми харесваха.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: "Комиците" - харесвате ли телевизионното им шоу?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Мар 2015, 19:16

Kremiliya написа:Вече взеха да се изтъркват сякаш, иначе преди повече ми харесваха.

И аз не ги харесвам, особено пък Христо Гърбов, супер еднакъв образ, много съм разочарована от предавнаето, малко като Краси Радков, едно си знае, едно си бае.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: "Комиците" - харесвате ли телевизионното им шоу?

Мнениеот Локумът » 05 Мар 2015, 11:28

Да, започна да става скучно, такива предавания рядко успяват да поддържат интереса, вече сякаш всичко сме видели..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: "Комиците" - харесвате ли телевизионното им шоу?

Мнениеот Lollipop » 05 Мар 2015, 12:16

Тези комици бе, сега има много по-забавни предавания, изтъркаха се, а образите им са скучниииии за съжаление :( няма го истинския и голям смях, който предизвикваха преди.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: "Комиците" - харесвате ли телевизионното им шоу?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Фев 2017, 16:42

Локумът написа:Да, започна да става скучно, такива предавания рядко успяват да поддържат интереса, вече сякаш всичко сме видели..

Явно е така, но дори и нещо да се повтори, ако са иновативни, няма да е зле, те следват една линия и доста са се изчерпали. Не знам що продължават да снимат едно и също години наред... те самите не усещат ли, че зрителския интерес намалява значително...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: "Комиците" - харесвате ли телевизионното им шоу?

Мнениеот Jully » 06 Апр 2017, 15:44

Всички кмомедийни шоута са се изчерпали в България, не са интересни и са еднотипни. Отдавна комиците не са толкова интересни и забавни, в началото бяха хит, но после омръзнаха. Може би и зараади сериала "столичани в повече" имаше големи очаквания за него, а се оказа доста скучен и на хората им омръзна от тях.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта