Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Яну 2015, 16:25

Siss написа:Кои мъже се страхуват? Аз не съм на същото мнение. Като ценител на женската сексуалност мога да изпиша доста тук, но ще се задоволя с думите, че не всички мъже се страхуват. Напротив - има и такива, които я търсят, откриват и споделят ;)

Споделят с останалите мъже ли имаш предвид? :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот Локумът » 20 Яну 2015, 16:58

останах с впечатлението, че май повечето питаме де са тея жени, никакъв страх не изпитваме, важното е да има сексуалност, иначе е малко странно...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот silver933 » 21 Яну 2015, 12:32

Локумът написа:останах с впечатлението, че май повечето питаме де са тея жени, никакъв страх не изпитваме, важното е да има сексуалност, иначе е малко странно...

Според мен в наши дни като всичко е сексуалност и всичко живо прави секс наред, дори се чувстваме благословени, ако попаднем на такава жена, за никакъв страх не може да става и дума :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Яну 2015, 17:01

Това само някоя жена може да го твърди, за мен е абсурдно просто :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот Loreyn » 22 Яну 2015, 12:36

Абе това не беше ли реплика на жените... :o :roll:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот S_Milenska » 22 Яну 2015, 13:14

В наши дни кой вече няма страх от секса и от нечия сексуалност, абсолютен мит :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот Локумът » 10 Май 2016, 15:59

silver933 написа:
Локумът написа:останах с впечатлението, че май повечето питаме де са тея жени, никакъв страх не изпитваме, важното е да има сексуалност, иначе е малко странно...

Според мен в наши дни като всичко е сексуалност и всичко живо прави секс наред, дори се чувстваме благословени, ако попаднем на такава жена, за никакъв страх не може да става и дума :)

Нали! Само да ми падне някоя ще и обясня аз на нея кво е сексуалност. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Тва някоя феминистка е пуснала темата, дето... нали да хаха :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот klara » 11 Май 2016, 09:20

Не съм забелязала такива мъже, може и да има. Предполагам, че са такива, които са неуверени в себе си и смятат, че не могат да задържат жената. Или мислят, че като жената е по-сексуална и разкрепостена, го прави с всички :mrgreen: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Май 2016, 11:35

klara написа:Не съм забелязала такива мъже, може и да има. Предполагам, че са такива, които са неуверени в себе си и смятат, че не могат да задържат жената. Или мислят, че като жената е по-сексуална и разкрепостена, го прави с всички :mrgreen: .

МОже и това да е, но аз лично много се съмнявам, че има мъже от този род. В наши дни сексуалността е нещо много важно, мъжете харесват разкрепостени жени, готови да направят всичко под чаршафите. Даже си е жив късмет да намериш подобна жена, никой не би се страхувал, ако е по-сексуална.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо мъжете се страхуват от сексуалността на жените?

Мнениеот ivoblinc » 11 Май 2016, 13:17

Нали знаете, че жената до един мъж трябва да е добра любовница, да се грижи за него като майка му и да му е приятелче :grin: . Ние всичко искаме, 3 в 1 :mrgreen: . Като мъж бих казал, че няма нищо по-хубаво от това жена ти да е тигрица в леглото и само теб да те удостоява с тази чест!
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта