Вашите вежди - съвети за оформяне

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот MollyDolly » 19 Окт 2013, 12:25

Сама си ги почиствам, понеже не искам и не мога да се доверя, нямам кой знае колко за премахване и мисля се справям добре. Молив не си слагам, освен, ако не е за нещо по-официално.

Видях, обаче, сенки за вежди, които според мен са много по добър вариант, от колкото молива.

Що се отнася до дебелите вежди - не понасям ужасно грубо и грозно ми стоят!
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот xrisy_vd » 28 Юли 2014, 14:36

Сама си оформям веждите, допълвам с молив, едната ми е малко по- къса от другата и за плътност, тъй като косъмчетата ми са дълги, но редки, не съм от тези, които чертаят по лицето си. Като цяло се опитвам да спазвам правилата за диагоналите и линиите спрямо носа и очите. Сещам се за едно време, както казват бабите, за момичетата, които си бръснеха веждите за да ги очертаят с черен молив, за съжаление има още такива случаи, наистина е грозно. Опитах веднъж при козметик, заприличаха на вежди чак след 2 седмици, имах едни скоби и куп накъсани косъмчета. Пробвах с конец у дома, не ми е приятна процедурата и имаше риск да се порежа с конеца, или най- много да остана без вежди. :D Вие с добре оформените вежди и случилите на козметик, идете да пуснете тото, че сте големи късметлийки, аз моите вежди ги изгорих в 5-ти клас, от тогава са със собствено мнение,но поне са две :D
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот lini_leni » 29 Юли 2014, 15:57

xrisy_vd написа:Сама си оформям веждите, допълвам с молив, едната ми е малко по- къса от другата и за плътност, тъй като косъмчетата ми са дълги, но редки, не съм от тези, които чертаят по лицето си. Като цяло се опитвам да спазвам правилата за диагоналите и линиите спрямо носа и очите. Сещам се за едно време, както казват бабите, за момичетата, които си бръснеха веждите за да ги очертаят с черен молив, за съжаление има още такива случаи, наистина е грозно. Опитах веднъж при козметик, заприличаха на вежди чак след 2 седмици, имах едни скоби и куп накъсани косъмчета. Пробвах с конец у дома, не ми е приятна процедурата и имаше риск да се порежа с конеца, или най- много да остана без вежди. :D Вие с добре оформените вежди и случилите на козметик, идете да пуснете тото, че сте големи късметлийки, аз моите вежди ги изгорих в 5-ти клас, от тогава са със собствено мнение,но поне са две :D

имам приятелки, които ходят на козметик, в противен случай остават без вежди, наистина не умеят да ги оформят, така че ай в някои случаи е наложително посещението на салон :D а аз се справям и сама доста успешно, от което съм много щастлива :D А какво имаш предвид под "имах едни скоби " :? :mrgreen:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот xrisy_vd » 31 Юли 2014, 15:16

lini_leni написа:
xrisy_vd написа:Сама си оформям веждите, допълвам с молив, едната ми е малко по- къса от другата и за плътност, тъй като косъмчетата ми са дълги, но редки, не съм от тези, които чертаят по лицето си. Като цяло се опитвам да спазвам правилата за диагоналите и линиите спрямо носа и очите. Сещам се за едно време, както казват бабите, за момичетата, които си бръснеха веждите за да ги очертаят с черен молив, за съжаление има още такива случаи, наистина е грозно. Опитах веднъж при козметик, заприличаха на вежди чак след 2 седмици, имах едни скоби и куп накъсани косъмчета. Пробвах с конец у дома, не ми е приятна процедурата и имаше риск да се порежа с конеца, или най- много да остана без вежди. :D Вие с добре оформените вежди и случилите на козметик, идете да пуснете тото, че сте големи късметлийки, аз моите вежди ги изгорих в 5-ти клас, от тогава са със собствено мнение,но поне са две :D

имам приятелки, които ходят на козметик, в противен случай остават без вежди, наистина не умеят да ги оформят, така че ай в някои случаи е наложително посещението на салон :D а аз се справям и сама доста успешно, от което съм много щастлива :D А какво имаш предвид под "имах едни скоби " :? :mrgreen:

Хм скоба ( но хоризонтално обърната. Да, по дяволите толкова бяха извити и равни от край до край! :mrgreen: <<<< като очите на емотикона , май аз бях един емотикон :D :D :D
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот silver933 » 01 Дек 2014, 11:34

MollyDolly написа:Сама си ги почиствам, понеже не искам и не мога да се доверя, нямам кой знае колко за премахване и мисля се справям добре. Молив не си слагам, освен, ако не е за нещо по-официално.

Видях, обаче, сенки за вежди, които според мен са много по добър вариант, от колкото молива.

Що се отнася до дебелите вежди - не понасям ужасно грубо и грозно ми стоят!

Зависи от жената и от лицето ѝ, на някои им стоят добре по-острите линии, но онези оскубани вежди, при които се чудиш - има ли или няма вежди са ужасно смешни :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Burborino » 01 Дек 2014, 15:10

За първи път... се доверих на една приятелка. След това започнах сама. мажа си ги с крем преди да започна да скубя и ги заглаждам по посока на косъма за да ми е по-лесно да ги оформя.
По принцип веднъж в седмицата ги обирам по-сериозно и като видя, че някой е израстнал го скубвам между сериозните скубания :D
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Andrey » 11 Дек 2014, 15:18

Дори и аз си скубя веждите ;) Имам едни които учудващо растат по-дълго от останалите. А за жените - да ви кажа, ние харесваме вежди, не си мислете, че харесваме лица без да имат вежди, внимавайте със скубането, имайте граници :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Snejna » 12 Дек 2014, 12:44

MollyDolly написа:Сама си ги почиствам, понеже не искам и не мога да се доверя, нямам кой знае колко за премахване и мисля се справям добре. Молив не си слагам, освен, ако не е за нещо по-официално.

Видях, обаче, сенки за вежди, които според мен са много по добър вариант, от колкото молива.

Що се отнася до дебелите вежди - не понасям ужасно грубо и грозно ми стоят!

как, зависи от веждите и от лицето, аз ги харесвам, моите са много тънки и общо взето скубя по 5-6 косъма общо, само тези, които са тръгнали в грешна посока :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Дек 2014, 17:33

Не забравяйте, че трябва да имате вежди, ей такива учудени смешни вежди вече не са на мода :!: :!: :!:
bad-eyebrows-horrible-30.jpeg
bad-eyebrows-horrible-30.jpeg (12.42 KiB) Прегледано 213 пъти
:!: :!: :!: :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Anka » 15 Дек 2014, 16:45

rabotnata pchela написа:Не забравяйте, че трябва да имате вежди, ей такива учудени смешни вежди вече не са на мода :!: :!: :!:
bad-eyebrows-horrible-30.jpeg
:!: :!: :!: :!:

Да такива учудени очи и аз много ги мразя, толкова ли е трудно да си оформят веждите правилно. А най ме е яд хора с вежди, имат място за оформяне и да ходят с такива абсурдни вежди, моите са 5 косъма на вежда, много ми е трудно да ги оформя и винаги изглеждам по снимките сякаш имам вежди само в началото до носа и после - никакви. :oops:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта