Вашите вежди - съвети за оформяне

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Elica » 22 Дек 2014, 14:46

Anka написа:Да такива учудени очи и аз много ги мразя, толкова ли е трудно да си оформят веждите правилно. А най ме е яд хора с вежди, имат място за оформяне и да ходят с такива абсурдни вежди, моите са 5 косъма на вежда, много ми е трудно да ги оформя и винаги изглеждам по снимките сякаш имам вежди само в началото до носа и после - никакви. :oops:

А някои си мечтаят за такива вежди, при теб ще трябва да ползваш някакъв молив или нещо подобно, за да ги подчертаеш :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Rali_hr » 29 Дек 2014, 13:26

Аз имам много плътни вежди и за щастие имат място за оформяне, но не ги променям много, защото ми е грозно, когато започнат да набождат и прозират под кожата, а няма израснало косъмче навън, за да се отскубне :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Slavena » 13 Фев 2015, 17:26

Аз ги скубя много тънко не обичам да се виждат и ги дорисусвам с молив, много добре изглеждат а не косми да има навсякъде :!:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Pipilota » 16 Фев 2015, 13:22

Много харесвам хубавите гъсти вежди, а не някои много оскубани. Завиждам на дамите с плътни вежди, които имат какво да оформят по тях, моите са много къси и малки.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Lollipop » 16 Фев 2015, 14:26

Pipilota написа:Много харесвам хубавите гъсти вежди, а не някои много оскубани. Завиждам на дамите с плътни вежди, които имат какво да оформят по тях, моите са много къси и малки.

О, да а най-тъжното е когато видиш жена с хубави вежди по природа да ги е опропастила зверски! :(
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Kaya » 16 Фев 2015, 14:53

Много харесвам дългите вежди, нали се сещате, които са от край до край на окото, много изразително изглежда лицето тогава :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот franky » 16 Фев 2015, 15:30

Kaya написа:Много харесвам дългите вежди, нали се сещате, които са от край до край на окото, много изразително изглежда лицето тогава :)

Ужас, моите по принцип са тънки и не много дълги, но за моя тип лице ми се виждат супер, а и на което и да е лице, не смятам, че дългите вежди са подходящи, жените с такива приличат на Гайтан Веждьо войвода :lol: :lol:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот silver933 » 16 Фев 2015, 15:38

franky написа:
Kaya написа:Много харесвам дългите вежди, нали се сещате, които са от край до край на окото, много изразително изглежда лицето тогава :)

Ужас, моите по принцип са тънки и не много дълги, но за моя тип лице ми се виждат супер, а и на което и да е лице, не смятам, че дългите вежди са подходящи, жените с такива приличат на Гайтан Веждьо войвода :lol: :lol:

Между дълги вежди и дълги вежди има разлика :))) Според мен веждите са много важни и не бива да се променя много формата им :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Slavena » 18 Фев 2015, 17:37

Големите вежди, като Чобака, глупости само - скубете ги хубаво! :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Вашите вежди - съвети за оформяне

Мнениеот Malina » 18 Фев 2015, 17:39

Slavena написа:Големите вежди, като Чобака, глупости само - скубете ги хубаво! :)

е чак пък такова сравнение, бива ли? хубавите вежди не означават оскубани, сякаш няма вежди! Дори е грозно, веждите са много важни :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта