МУЛТИЛАК - пробиотици и пребиотици в едно

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

МУЛТИЛАК - пробиотици и пребиотици в едно

Мнениеот laurence » 26 Апр 2013, 11:15

А някой да е ползвал Mултилак синбиотик – хранителна добавка, съдържаща пробиотици и пребиотици в едно? Предписаха ми я заедно с един антибиотик, а лекарят ми я препоръча, защото редуцирала холестерола.(А аз имам нужда) Четох, че Mултилак синбиотик има доста положителни ефекти върху организма ни…подобрява смилаемостта на протеините и подпомага цялостното храносмилане. Пише още, че потиска гнилостните процеси в стомаха и червата и намалява риска от болести на стомаха. И накрая това, за което издирвам тази добавка - редуцура високите нива на холестерол. Знаете ли къде мога да се снабдя с нея и колко често се приема? Очаквам вашите мнения! Благодаря!
laurence
 
Мнения: 51
Регистриран на: 29 Мар 2013, 11:47

Re: МУЛТИЛАК - пробиотици и пребиотици в едно

Мнениеот ninars » 26 Апр 2013, 11:26

Пробиотиците подпомагат функционирането на стомашно - чревния тракт. Хубаво е да ги приемаме, когато пием антибиотик, защото антибиотиците убиват нормалната чревна микрофлора...
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: МУЛТИЛАК - пробиотици и пребиотици в едно

Мнениеот Siss » 26 Апр 2013, 11:27

И моят лекар ми го е изписвал. Това е най - добрият пробиотик!
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: МУЛТИЛАК - пробиотици и пребиотици в едно

Мнениеот denkaruseva » 26 Апр 2013, 11:29

Така е! Ако не пием пробиотици, антибиотиците могат да ни навредят. Горещо ги препоръчвам на всички, които приемат антибиотици!
denkaruseva
 
Мнения: 180
Регистриран на: 17 Дек 2012, 14:23

Re: МУЛТИЛАК - пробиотици и пребиотици в едно

Мнениеот sunnyr » 26 Апр 2013, 11:33

И все пак никой не каза къде се предлага Мултилак!?
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта