Коя марка памперси да избера?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Коя марка памперси да избера?

Мнениеот belle_vie » 08 Юни 2011, 10:10

Предстои ми раждане и настъпва момента на пазаренето, но като виждам колко много артикула има за бебета ми се завива свят. Изправена съм пред дилемата коя марка памперси за купя за новороденото си? Вие какво ще ми препоръчате?
belle_vie
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2011, 11:18

Re: Памперси

Мнениеот bisertaskov » 08 Юни 2011, 23:15

Вече 10 месеца ползваме памперси на ПАМПЕРС и сме доволни.
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Памперси

Мнениеот perla197811 » 11 Юни 2011, 17:47

belle_vie написа:Предстои ми раждане и настъпва момента на пазаренето, но като виждам колко много артикула има за бебета ми се завива свят. Изправена съм пред дилемата коя марка памперси за купя за новороденото си? Вие какво ще ми препоръчате?

ако не е чувствително, имаш огромен избор:))
Аватар
perla197811
 
Мнения: 141
Регистриран на: 31 Мар 2011, 15:11

Re: Памперси

Мнениеот southern_sun » 14 Юни 2011, 13:54

perla197811 написа:
belle_vie написа:Предстои ми раждане и настъпва момента на пазаренето, но като виждам колко много артикула има за бебета ми се завива свят. Изправена съм пред дилемата коя марка памперси за купя за новороденото си? Вие какво ще ми препоръчате?

ако не е чувствително, имаш огромен избор:))

Е как да разбере дали е чувствително след като още не се е родило?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Памперси

Мнениеот perla197811 » 10 Юли 2011, 10:30

Ами няма как! След като се роди- по принципа на пробата ;)
Аватар
perla197811
 
Мнения: 141
Регистриран на: 31 Мар 2011, 15:11

Re: Памперси

Мнениеот alex » 11 Юли 2011, 21:26

Ако имах възможност сега да избирам още от началото бих гледала бебето си с многократни памперси. За мен са много добра алтернатива и за малки и за по-големи дечица, има различни видове, размери, бебето не се изрива от тях, както от еднократните памперси и не замърсяват природата.
alex
 
Мнения: 17
Регистриран на: 11 Юли 2011, 20:46

Re: Памперси

Мнениеот southern_sun » 12 Юли 2011, 12:07

alex написа:Ако имах възможност сега да избирам още от началото бих гледала бебето си с многократни памперси. За мен са много добра алтернатива и за малки и за по-големи дечица, има различни видове, размери, бебето не се изрива от тях, както от еднократните памперси и не замърсяват природата.

Веднага мога да те оборя, когато се роди моята дъщеря нямаше памперси като сега. Еднократните гащички бяха скъпички и ги ползвах само вечер. През деня беше с тензухени парчета и найлонови гащи, понякога не държаха найлоновите гащи и всичко ставаше мокро. Освен това найлона протриваше крачетата и, а когато дойдеше ред да се пере ми трябваше какви ли не препарати, за да избеля парчетата. Не искам да си спомня за тоя кошмар.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Памперси

Мнениеот alex » 12 Юли 2011, 19:17

southernsun написа:
alex написа:Ако имах възможност сега да избирам още от началото бих гледала бебето си с многократни памперси. За мен са много добра алтернатива и за малки и за по-големи дечица, има различни видове, размери, бебето не се изрива от тях, както от еднократните памперси и не замърсяват природата.

Веднага мога да те оборя, когато се роди моята дъщеря нямаше памперси като сега. Еднократните гащички бяха скъпички и ги ползвах само вечер. През деня беше с тензухени парчета и найлонови гащи, понякога не държаха найлоновите гащи и всичко ставаше мокро. Освен това найлона протриваше крачетата и, а когато дойдеше ред да се пере ми трябваше какви ли не препарати, за да избеля парчетата. Не искам да си спомня за тоя кошмар.


Аз имам предвид съвременните гащички за многократна употреба. Въобще не пропускат, спокойно се перат в пералнята и не разбирам защо трябва да се избелват. Достатъчно е само след като бебето ги е измацало да се накиснат и после да се изперат като нормално пране. Има голяма разлика между преди и сега, но всеки си има различни приоритети и разбирания.
alex
 
Мнения: 17
Регистриран на: 11 Юли 2011, 20:46

Re: Памперси

Мнениеот Margo » 13 Юли 2011, 13:04

Простете за невежеството, но аз също не съм чувала за тия гащички.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Памперси

Мнениеот qproin » 27 Окт 2011, 00:05

За новородено Pampers Premium Care ми се струва най-добрият избор.Аз започнах с тях, после минах на Пуфис.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта