Търся мнение за Мерц специал дражета

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Търся мнение за Мерц специал дражета

Мнениеот southern_sun » 14 Юни 2011, 12:45

Мисля да пия Мерц специал дражета, препоръчаха ми ги за красива коса, нокти и кожа. Ако някой ги е пил да каже какъв е ефекта!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот Stella_Artois » 22 Юни 2011, 13:28

Мерц Специал дражета са комбинация от 15 важни съставки за кожата, косата и ноктите. Аз лично съм ги пила и мога да се похваля с чудна бляскава коса и равномерен тен. Купи си ги няма да сгрешиш!!!
Stella_Artois
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Юни 2011, 11:01

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот Chat noir » 14 Юли 2011, 16:27

Преди време имах проблем с косата. Пих Мерц дражета три месеца. Много съм доволна от ефекта.
Аватар
Chat noir
 
Мнения: 24
Регистриран на: 07 Апр 2011, 21:25

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот valiart » 24 Окт 2011, 17:16

Аз съм пила Мерц дражета. Доволна съм, няма лошо да се направи един курс с тях.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот Margo » 26 Окт 2011, 11:01

valiart написа:Аз съм пила Мерц дражета. Доволна съм, няма лошо да се направи един курс с тях.

Колко време ги пи и имаше как се почувства? Коса, кожа, нокти?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 13:42

Margo написа:
valiart написа:Аз съм пила Мерц дражета. Доволна съм, няма лошо да се направи един курс с тях.

Колко време ги пи и имаше как се почувства? Коса, кожа, нокти?

Аз също съм пил от тях, добри са, но има и по-добри - Ревалид, Фитовал, иначе и тези Мерц са добри. Не е лошо наистина да се пият. Валя е права
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот valiart » 28 Окт 2011, 21:13

Margo написа:
valiart написа:Аз съм пила Мерц дражета. Доволна съм, няма лошо да се направи един курс с тях.

Колко време ги пи и имаше как се почувства? Коса, кожа, нокти?


Пих ги в рамките на един месец сутрин и вечер. Реших да ги взема просто профилактично, нямах конкретни причини. Решението ми беше продиктувано от задаващия се период на обичайната пролетна умора. С края на зимата, началото на пролетта, се засилва косопада, кожата е малко стресирана от изминалите студени месеци и реших да си вема нещо, което да подобри състоянието им. Успях да избегна по-засиления косопад и всичко с кожата и ноктите ми беше наред. Човек трябва да взема превантивни мерки най-добре, а не когато дойде проблема да се чуди как да го оправя.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 21:17

Ти си красива и без мерц. Виждам, че ги пиеш профилактично, а иначе нямаш нужда от тях
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот Margo » 04 Ное 2011, 12:53

kriskiss2001 написа:Ти си красива и без мерц. Виждам, че ги пиеш профилактично, а иначе нямаш нужда от тях

Леллееее как го видя това? Само от една малка снимка на аватара?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот Margo » 04 Ное 2011, 12:54

valiart написа:
Margo написа:
valiart написа:Аз съм пила Мерц дражета. Доволна съм, няма лошо да се направи един курс с тях.

Колко време ги пи и имаше как се почувства? Коса, кожа, нокти?


Пих ги в рамките на един месец сутрин и вечер. Реших да ги взема просто профилактично, нямах конкретни причини. Решението ми беше продиктувано от задаващия се период на обичайната пролетна умора. С края на зимата, началото на пролетта, се засилва косопада, кожата е малко стресирана от изминалите студени месеци и реших да си вема нещо, което да подобри състоянието им. Успях да избегна по-засиления косопад и всичко с кожата и ноктите ми беше наред. Човек трябва да взема превантивни мерки най-добре, а не когато дойде проблема да се чуди как да го оправя.

А ако трябва да избираш между Изотропин и Мерц, кое би избрала?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта