Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот victory » 27 Юни 2013, 10:35

alcohol.jpeg
alcohol.jpeg (7.89 KiB) Прегледано 1525 пъти
Приятели, не се блещете пред екрана, правейки се на учудени! Отдавна знаете, че алкохола ви помага да свалите задръжките на дамата, която се стараете да очаровате. И последните изследвания показват, че приемът на алкохол действително повишава либидото. Чаша от вълшебната напитка покачва нивото на тестостерон при дамите, като подлъгва дори и тези, при които желанието за секс отсъства. Освен това алкохолът освобождава от задръжки и позволява безпроблемното изразяване на сексуалното желание…А както споменахме… дори и малко количество може да окаже значение върху сексуалността. Ето кои видове алкохол най - мощно стимулират женския оргазъм:

Шампанско
champaign.jpg
champaign.jpg (36.46 KiB) Прегледано 1522 пъти
Само при вида на балончетата в пенливата течност, жените приповдигат настроението си. Достатъчно е съвсем малко от ендорфините в нея, за да ги настроите перфектно за нощта. Освен това, пиейки шампанско, жените красотеят. То е богато на полифеноли - антиоксиданти, намаляващи вредите на свободните радикали върху клетките в организма. Разбира се всичко зависи от дозата…

Вино
wine.jpg
wine.jpg (8.92 KiB) Прегледано 1525 пъти
Напитката на боговете е доказала невероятни си свойства, още повече ако е примесено с някои подправки – канела, джинджифил, ванилия, карамфил и т.н., тя е страхотен афродизиак. Както са казвали древните римляни In vino veritas (във виното е истината).

Коняк
Cognac.jpg
Cognac.jpg (15.28 KiB) Прегледано 1522 пъти
Според италиански специалисти алкохолът, който стимулира най - мощно женския оргазъм пък е конякът. Тази напитка повишава желанието за секс като повишава нивото на тестостерон в кръвта, а танините в нея опияняват бързо. Конякът разширява и кръвоносните съдове.

Абсент
absent.jpg
absent.jpg (12.07 KiB) Прегледано 1521 пъти
Неслучайно европейците са използвали абсентът като афродизиак още от 19-ти век. А вие ползвали ли сте алкохола като помощник за сваляне на задръжките? Какво бихте предложили на дамата, която се стараете да очаровате?
victory
 
Мнения: 63
Регистриран на: 05 Фев 2013, 10:59

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Evgenia » 28 Юни 2013, 12:52

За виното и шампанското съм "ЗА", но сте забравили да включите най - важното - МАРТИНИ ;)
george-no-martini-no-party.jpg
george-no-martini-no-party.jpg (29.86 KiB) Прегледано 1467 пъти
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот sunnyr » 28 Юни 2013, 13:52

Напълно съм съгласна за Мартинито...Както се казва в рекламата..."Няма мартини, няма парти" Така че мъже, заредете си бара ;)
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Siss » 28 Юни 2013, 15:31

Напълно съм съгласна за Мартинито...Както се казва в рекламата..."Няма мартини, няма парти" Така че мъже, заредете си бара ;)
За писах си :D Ама то пък бавно напива...
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Ivaylo » 31 Юли 2014, 16:38

Мисля, че по-стимулиращо от самия оргазъм за оргазъма няма :)
Пияните жени не свършват по-лесно, ако не е така, поправете ме :)
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Lollipop » 01 Дек 2014, 18:02

Е, как не знам оргазма, но нали знаете приказката - пияна жена весел креват ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Andrey » 02 Дек 2014, 15:07

Lollipop написа:Е, как не знам оргазма, но нали знаете приказката - пияна жена весел креват ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Това е истината, стига обаче алкохолът да не я отреже тотално мацката ;Р
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот S_Milenska » 03 Дек 2014, 17:49

Хубава работа! Жените се стимулират и от някакъв алкохол :lol: :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Krum » 15 Яну 2015, 15:20

Evgenia написа:За виното и шампанското съм "ЗА", но сте забравили да включите най - важното - МАРТИНИ ;)
george-no-martini-no-party.jpg

Аз пък колко жени познавам, дето не обичат мартини, може би обаче заради г-на на нсимката биха се прежалили.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Anka » 19 Яну 2015, 14:46

Мисля, че като цяло има ли пиене, то жената е стимулирана и оргазмът е гарантиран, жените когато пийнат се опускат, а аз когато съм пийнала винаги правя най-добрия секс. :oops:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта