Гъбички по ноктите и ТЕРБИНАФИН - силен обрив по тялото

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Гъбички по ноктите и ТЕРБИНАФИН - силен обрив по тялото

Мнениеот Тодорка » 27 Юни 2013, 16:53

Здравейте,искам да споделя моята история. Имам гъбички по ноктите на краката,лекар ми изписа тербинафин.5 часа след изпиване на първото хапче получих обриви по откритите части на тялото /деколте,гръб,ръце/ придружен със силен сърбеж. Лекарката каза,че трябва да го вземам след обилна храна и да се мажа със слънцезащитен крем,но и след това обривът продължава. Какво да правя,тя ме обеждава,че не е от тербинафина.
Тодорка
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Юни 2013, 16:48

Re: Гъбички по ноктите

Мнениеот bisertaskov » 23 Окт 2013, 21:10

Тодорка написа:Здравейте,искам да споделя моята история. Имам гъбички по ноктите на краката,лекар ми изписа тербинафин.5 часа след изпиване на първото хапче получих обриви по откритите части на тялото /деколте,гръб,ръце/ придружен със силен сърбеж. Лекарката каза,че трябва да го вземам след обилна храна и да се мажа със слънцезащитен крем,но и след това обривът продължава. Какво да правя,тя ме обеждава,че не е от тербинафина.

Още за: ТЕРБИНАФИН табл. 250 мг. * 28 (TERBINAFINE tabl. 250 mg. * 28), цена и информация
от framar.bg

Като странична реакция в листовката пише че може да се получи обрив и сърбеж и то като чести нежелани реакции .Потърсете друго мнение и преглед при друг специалист.Или вашата лекарка да ви смени назначените лекарства.Със сигурност има причина за реакцията.Успех
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron