Най - моногамните мъже според зодията

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот Andrey » 27 Юли 2015, 14:44

dejavu написа:Не смятам, че зодията може да дава кой знае какво отражение, вярно, че има няколко типа мъже, но не смятам, че се разделят по някакъв звезден критерии.

Така е, даже по-скоро няма никакви типове, всички сме различен тип хора, нямаме общи критерии :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот nadqta » 27 Юли 2015, 14:57

Ох, на мене много ми се вярва, че има нещо, по което мога да различа неверниците, пък било то и по зодията, ама уви, въпреки че на нагледците им се чете в очите, за съжаление не на всички :|
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот fawla » 03 Авг 2015, 12:55

nadqta написа:Ох, на мене много ми се вярва, че има нещо, по което мога да различа неверниците, пък било то и по зодията, ама уви, въпреки че на нагледците им се чете в очите, за съжаление не на всички :|

ооо, изпечените лъжци могат с месеци да те въртят, докато разбереш, че ти изневеряват, много са противни, големи играчи просто думи нямам! :x
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот nadqta » 03 Авг 2015, 14:28

fawla написа:
nadqta написа:Ох, на мене много ми се вярва, че има нещо, по което мога да различа неверниците, пък било то и по зодията, ама уви, въпреки че на нагледците им се чете в очите, за съжаление не на всички :|

ооо, изпечените лъжци могат с месеци да те въртят, докато разбереш, че ти изневеряват, много са противни, големи играчи просто думи нямам! :x

Ама на мене смисълът в тази врътка ми се губи, не зная за какво е необходимо да лъжеш и да си тровите нервите безсмислено дълго!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот silver933 » 03 Авг 2015, 14:38

Едното няма общо с другото. :) Може просто да не иска нова връзка и твоята мусака да му харесва.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот Alex_mor » 25 Май 2017, 09:43

Вярва ли някой на тея истории със зодиите? Дали има жени, които си казват "е с тоя няма да се обвържа, той е стрелец" примерно... :shock: И какво значение има звездите какво казват за някоя зодия в това отношение, след като хората са различни и ценностите им са различни.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Юни 2017, 15:02

Зодиите имат някакво значение, но все пак повечето е възпитание и пример, който имаме дадени от семейството, от начина на живот и т.н. :) Все пак малко или много зодиите имат някакво влияние, но и за съм по-склонна да вярвам, че е от значение това кой какъв човек е, а не каква зодия е.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта