Най - моногамните мъже според зодията

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот FramarModRosi » 04 Сеп 2013, 14:47

he is.jpg
he is.jpg (30.4 KiB) Прегледано 4980 пъти
Много често срещаме статии, разкриващи представителите на кои зодии кръшкат най - често. Какво ще кажете да погледнем другата страна на монетата? Или да видим мъжете от кои зодиакални знаци са моногамни и отдадени на връзките си.??? Според звездите Телец, Рак, Дева и Козирог са четирите знака от зодиака, за които е присъща верността.

Телец
Това е една от най-уравновесените зодии. Мъжете от този зодиакален знак са изключително лоялни и чувствителни. Те обичат „създадените удобства” и никога не биха заменили половинката си без основателна причина. Телците обичат да градят планове за бъдещето и правят всичко по силите си, за да ги осъществят.

Рак
Ракът е най - привързаният към семейството си зодиакален знак. Той оглавява класацията на домошарите и би направил всичко възможно да запази стабилна връзката си и уюта у дома. Мъжът от зодия Рак дори е способен да прости кратка забежка, но не бива да се прекалява с търпението му.

Дева
Силните представители на зодия Дева са чувствителни натури, които притежават силна интуиция по отношения на любовта. Те са винаги насреща, за да подкрепят любимата жена и предлагат да й бъдат опора в трудни моменти. Ако насреща получават любов, бъдете сигурни, че до изневяра няма да се стигне.

Козирог
Козирозите винаги търсят стабилността. А стане ли въпрос за любов и връзката, на която държат, представителите на този знак се борят със зъби и нокти. Мъжете Козирози са изключително решителни и не се страхуват да се борят за любовта си, просто защото вярват, че е най - добрата.
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот rora » 04 Сеп 2013, 15:50

Моногамност и мъже? А дано, ама ...надали ;)
rora
 
Мнения: 133
Регистриран на: 28 Яну 2013, 09:49

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот Siss » 05 Сеп 2013, 09:21

Уж не вярвам в тия зодии и хороскопи, ама щом ме няма в този списък, значи си е точно така ;) :lol:
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот agro » 19 Сеп 2013, 22:08

Туй за девите си е самата истина!
(аз съм дева)

"Ееееей, жена ела да видиш, че нама как аз да ти иневерявам!"
:lol: :P
agro
 
Мнения: 39
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 14:05

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот Elica » 09 Дек 2014, 15:59

Олеле! Приятелят ми не стига, че не е в този списък ами май се слави и като най-кръшкащата зодия - стрелец! :oops:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот Anka » 16 Яну 2015, 16:46

Elica написа:Олеле! Приятелят ми не стига, че не е в този списък ами май се слави и като най-кръшкащата зодия - стрелец! :oops:

На печелившите честито! :lol:
Аз съм чувала, че наситина стрелците много си падат по живота и са големи кръшкачи ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот Malina » 24 Мар 2015, 12:34

Eхх, моят мъж не фигурира просто, много тъжно, но се допитах до колежката и тя каза, че и нейния мъж го няма хаха! :lol: :lol: :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот S_Milenska » 31 Мар 2015, 11:46

Еее, вярно ли, така излиза, че или се хващаме с 3 зодии, или рискуваме да ни изневеряват.. :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот fawla » 26 Май 2015, 16:06

зодия рак са най-моногамните;))
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Най - моногамните мъже според зодията

Мнениеот Lollipop » 26 Май 2015, 16:15

fawla написа:зодия рак са най-моногамните;))

Особено при жените може и да си права, аз май мъже рак не познавам. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта