ЯМИАГРА флакон 30 дози - търся мнение

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

ЯМИАГРА флакон 30 дози - търся мнение

Мнениеот byh4o » 23 Сеп 2013, 14:33

Здравейте. Както знаете от известно време на пазара се говори, че екстрактът от зелено кафе спомага за ускоряването на метаболизма и така води до отслабване. Тъй като виждам, все по различни видове таблетки с екстракт от зелено кафе и какво ли още не бих искала да се обърна към вас за мнение.
Поради сериозна травма на коляното ми, за съжаление качих 10 кг за около 1 месец с нормално хранене, както съм се хранила и преди да напълнея. Според мнение на мои познати най-вероятно е тези килограми съм ги качила заради стреса, които получих при травмата ми и в случая аз съм склонна да го вярвам защото качването стана от веднъж. През периода, в който си почивах след травмата, които беше няколко дни не съм яла кой знае колко ако трябва да бъда честна, дори даже е било под нормата за хранене, но въпреки това 5-6 дни след травмата тялото ми беше напълняло с 5 кг от нищото и продължаваше да качва. Аз самата усещам, че организма и тялото ми не могат да понесат това тегло, защото от години съм била едни и същи килограми и то доста нормални 45 кг. Млада съм, на 20 години и от 4-5 години съм си едни килограми каквото и да ям и каквото и да правя до сега. Сега съм 55 кг. от веднъж и усещам, че ми тежат и то доста, не се чувствам добре и определено не се чувствам и здрава. Да, знам хора се борят с теглото си всеки ден и това не са фрапиращи килограми, но повярвайте ми за мен са от гледна точка на това че ги качих за толкова кратко време, което поне за мен не е нормално и поради тази причина искам да се обърна към вас за мнение. До като разглеждах и четях сайтове с продукти попаднах на "ЯМИАГРА флакон 30 дози" с екстракт от зелено кафе. Някой може ли да ми сподели какво мисли за този продукт, дали го е пробвал и дали има ефект? Чета за всякакъв вид таблетки със зелено кафе, но едни казват, че това били фалшиви и не помагали, други хора препоръчват други видове марки и вече и аз не знам какво да мисля и кое да взема. За това моля ви изкажете мнението си относно този продукт, има ли ефект и т.н и дали може да ми помогне наистина като хранителна добавка... Също така ще се радвам ако ми препоръчате и продукт, който е изцяло натурален със зелено кафе, който сте изпробвали вие и ви е помогнал най-важното!.. (без хапчета за отслабване и ала бала) . Благодаря за отделеното време :)
byh4o
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 14:00

Re: ЯМИАГРА флакон 30 дози

Мнениеот Radoslav88 » 24 Сеп 2013, 10:28

Здравей,
Стресът определено има много голямо влияние върху покачването на теглото, но според мен нещата ще се нормализират в най-скоро време. Вместо да пиеш зелено кафе, защо не пиеш 1 чаша кафе (ефектът ще бъде същият да не кажа по-добър) и да започнеш да бъдеш по-активна през деня (повече ходене, трениране, прави нещо което ти е приятно и те кара да се отпускаш). Що се отнася до натуралните неща, по-добре се насочи към акай бери и малинови кетони. Това са антиоксиданти, които подпомагат тялото да изхвърля всички вредни вещества (включително и мазнини) от тялото. Сестра ми ползваше продуктите на Haya Labs и свали 3 кг. за месец.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: ЯМИАГРА флакон 30 дози

Мнениеот byh4o » 01 Окт 2013, 13:15

Благодаря ти, ще обърна внимание на продуктите. :)
byh4o
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 14:00


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта