Театрален фестивал - Пиеро

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Театрален фестивал - Пиеро

Мнениеот lussy » 02 Окт 2013, 12:18

Направи ми впечатление един плакат за куклено - театрален фестивал за възрастни – Пиеро. Преди години го бях засякла, защото съвпадаше с друг фестивал. Тогава останах много приятно изненадана, че се състоят такива мероприятия, а сега съм още по-щастлива като виждам. Ще продължава да съществува, позаинтересувах се малко повече за него и открих, че той е създаден през 2000год. и освен това го съпътстват уъркшопове, изложби и теоретични семинари. Такива събития много ме вълнуват, понеже винаги съм искала да мога да разиграя нещо, но след опит реших, че по-ползотворно и най-добре ще се чувствам, когато наблюдавам.

А за града ни си е гордост, че организаторите са именно от Държавен куклен театър–Стара Загора, както и че фестивалът е прераснал в международен.

Отварям тази тема, понеже повечето от хората не са ходили на куклен театър от детските си години, та споделяте ли любовта ми към това изкуство, а след като научихте и за фестивала, бихте ли посетили поне един от спектаклите? ;)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Театрален фестивал - Пиеро

Мнениеот niya_mazova » 02 Окт 2013, 15:02

Никога нямаше да се сетя, че може и да има и за възрастни куклен театър, звучи добре, но не зная, дали бих отишла
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Театрален фестивал - Пиеро

Мнениеот ramimni » 24 Юли 2014, 16:50

Да, нямам търпение да дойде следващия... доста са интересни, аз миналата година бях минала през два и много ми хареса
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron