Богат – беден

Re: Богат – беден

Мнениеот asdddwww » 05 Фев 2016, 16:53

Аз още не мога да си обясня логиакта на това да си търсиш бедна жена или богат мъж, айде за богат мъж разбирам, ама да си търсиш бедно момиче зорлян не го схващам. :roll:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Богат – беден

Мнениеот zagrijena » 10 Фев 2016, 17:43

asdddwww написа:Аз още не мога да си обясня логиакта на това да си търсиш бедна жена или богат мъж, айде за богат мъж разбирам, ама да си търсиш бедно момиче зорлян не го схващам. :roll:


Контрол е отговорът. Имаше една приказка, че в който плаща, той поръчва музиката или нещо подобно :grin:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Богат – беден

Мнениеот asdddwww » 09 Юни 2016, 14:57

zagrijena написа:
asdddwww написа:Аз още не мога да си обясня логиакта на това да си търсиш бедна жена или богат мъж, айде за богат мъж разбирам, ама да си търсиш бедно момиче зорлян не го схващам. :roll:


Контрол е отговорът. Имаше една приказка, че в който плаща, той поръчва музиката или нещо подобно :grin:

ми не знам дали някой, който има пари реално би си търсил жена или мъж - беден, които да бъдат контролирани... звучи ми хахаво.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Богат – беден

Мнениеот klara » 09 Юни 2016, 15:34

Изобщо не е хахаво. Има всякакви психопати. Така някои се чувстват като едва ли не Бог - на него да дължат всичко, той едва ли не ги е направил човек и такива глупости. Кой както му хлопа дъската.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Богат – беден

Мнениеот asdddwww » 20 Апр 2017, 12:07

klara написа:Изобщо не е хахаво. Има всякакви психопати. Така някои се чувстват като едва ли не Бог - на него да дължат всичко, той едва ли не ги е направил човек и такива глупости. Кой както му хлопа дъската.

ИЗОБЩО НЕ Е ХАХАВО ....ПСИХОПАТИ?! Значи, да си психопат е напълно нормално според теб? :shock:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Богат – беден

Мнениеот Kremiliya » 29 Май 2017, 11:40

Да нищим смисъла в някаква сапунка ми се вижда ненужно, но в реалния свят, няма такова нещо като богат да избира беден. Всеки си знае каймака да обира и предпочита да увеличи състоянието си. Освен, ако не се намеси някакво чудо, като голяма и силна любов, то е малко вероятно да тръгне някой богаташ да се жени за бедно момиче.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта