Опасностите при готвене в различните съдове

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Опасностите при готвене в различните съдове

Мнениеот Kremiliya » 17 Фев 2015, 17:50

Доста е гадно сега, преди години ни убеждаваха колко са хубави тефлоновите тигани и ние си купихме тигани по 100 лева, а сега гадни били, направо ужас! Май чугунените са най-доброто решение!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Опасностите при готвене в различните съдове

Мнениеот Rali_hr » 17 Фев 2015, 18:18

Kremiliya написа:Доста е гадно сега, преди години ни убеждаваха колко са хубави тефлоновите тигани и ние си купихме тигани по 100 лева, а сега гадни били, направо ужас! Май чугунените са най-доброто решение!

Вярно и аз си купих едни скъп тиган, после ми подариха тенджери и какво ли не, а сега вредни, иди разбери, сега ще си накупим керамични и след 10 години друго ще има, даже няма и 10 години де, те по 10 да изкарват бива.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Опасностите при готвене в различните съдове

Мнениеот Kremiliya » 07 Мар 2017, 13:34

Едно време са готвили където намерят, после се появиха информации, че и медените съдове са лоши, а последно стана ясно, че отново са най-добрата опция за готвене. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Опасностите при готвене в различните съдове

Мнениеот Elica » 09 Мар 2017, 11:07

Не робувам много на това в какво е правилно и какво е неправилно да се готви. В крайна сметка разчитам, че като купувам нещо по-скъпо то има и добро качество. Не знам кои са и най-полезните съдове за готвене, може би на каменни плочи? :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта