Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот Dr Cvetin Genadiev » 24 Окт 2013, 19:05

Здравейте,

Тук можете да се информирате относно:

• Оперативно лечение на Доброкачествена Простатна Хиперплазия (Аденом на простатата)
• Лазерна операция на простатата
• Оперативно лечение на карцином на простатата
• Лапароскопската радикална простатектомия (Ендоскопска Екстраперитонеална Радикална Простатектомия – ЕЕРПЕ)
• Други теми, свързани с диагностиката и лечението на простатните заболявания

Можете също така да получите отговор на следните въпроси:
• Как се диагностицира ДПХ?
• Как се диагностицира карцином (рак) на простатата?
• Какви са симптомите на простатния рак?
• Какво представлява биопсия на простатата?
• Други въпроси, свързани с диагностиката и лечението на простатните заболявания

Повече за мен и моята практика можете да научите от Справочник Фрамар,
от сайта: http://www.prostata.vita.bg или от сайта: http://www.vita.bg

Доц. д-р Цветин Генадиев д.м.
Ръководител на „Вита Простата Център” – МБАЛ „Вита”
Тел: 02/960 49 50, 960 49 51
e-mail: thulium150@vita.bg
Аватар
Dr Cvetin Genadiev
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Окт 2013, 19:01

Re: Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот ivelin316 » 18 Ное 2013, 20:19

здравеите при задръжка на урината на психична основа paruresis какви лекарства може да ми препорачате?
ivelin316
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Авг 2013, 16:29

Re: Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот Dr Cvetin Genadiev » 20 Ное 2013, 10:19

Здравейте!

За съжаление няма как да препоръчам определени лекарства, без да съм запознат със случая. Трябва първо да се направи урологичен преглед, за да се избере най-правилното лечение.
Аватар
Dr Cvetin Genadiev
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Окт 2013, 19:01

Re: Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот Иван Георгиев » 05 Фев 2014, 14:21

Здравейте,
бих желал да получа отговор на следния въпрос: Мой близък е с бъбречна недостатъчност и се нуждае от хемодиализа в местната болница и отказаха това с определението,че организмът и няма да издържи въпреки че болният беше контактен.Бих желал да получа вашето мнение.Благодаря предварително.
Иван Георгиев
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:37

Re: Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот Dr Cvetin Genadiev » 10 Фев 2014, 10:51

Здравейте, г-н Георгиев,

Съветвам Ви да поискате второ мнение от нефролог, преди да вземете решение.

Надявам се всичко да бъде наред с Вашия близък!

Хубав ден,
доц. Генадиев
Аватар
Dr Cvetin Genadiev
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Окт 2013, 19:01

Re: Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот sturata » 01 Мар 2014, 22:24

здр.преди 3 седмици лежах в болница с бъбречни кризи изкарах доста песъчинки в последствие полу4их цистит без парене и болки лекуваха ме с ципрофлоксацин но 4естото урениране не отминава ве4е 3 седмици в момента пия роватинекс и бисептол уринирането е постоянно без болка и парене ,но с напъни и' парцали' пия билки и вода но резултат няма .имам хронични възпалени яй4ници и уртикария какъв антибиотик да си купя .Взеха ми стерилна урина но бактерии нямаше
sturata
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Мар 2014, 22:05

Re: Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот Dr Cvetin Genadiev » 05 Мар 2014, 12:45

Здравейте!

За съжаление няма как да препоръчам определено лекарство, без да съм запознат лично с Вашия случай. За да се избере най-правилното лечение, трябва първо да се направи урологичен преглед.
Аватар
Dr Cvetin Genadiev
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Окт 2013, 19:01

Re: Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот if_1969 » 20 Мар 2014, 06:22

здравейте имам проблем с уринирането поемам много течности но по цял ден не се ходи по нужда преди фурентрила помагаше но вече не подувам се при движения получавам болезнени вътрешни прещипвания сърцебиене кръвно и недостиг на въздух
if_1969
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Мар 2014, 06:08

Re: Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот Dr Cvetin Genadiev » 20 Мар 2014, 10:10

Здравейте!

За проблема с уринирането е добре да отидете на преглед при уролог, за да се направят необходимите изследвания и ако е нужно, да се смени лекарството. Проблемите със сърцето и кръвното налагяне могат да се дължат на много неща. Съветвам Ви да се консултирате с кардиолог за тези проблеми.
Аватар
Dr Cvetin Genadiev
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Окт 2013, 19:01

Re: Доц. Д-р Генадиев д.м. - ендоскопска урологична хирургия

Мнениеот hgf » 27 Мар 2014, 13:02

здравеите , от известно време при възбуда започва да ми изтича прозрачна течност(веднага след всякаква възбуда) и по-много от секрета,чувството след като потече това нещо е все едно съм свърщил (спадане на еркецията и по малко зелание за секс) , от когато започна да изтича течноста (преди 2 години) ерекцията е силно затруднена ,а преди това нямах проблеми с еркецията ,а при изтичането на въпросната течност се губи всякаква ерекция . предписвали са ми медикаменти за подобряване на потентността и има ефект за ерекцията но потече ли секрета се губи отново еркецията (точно като свърщване отново казвам) искам да уточня че не усещам кога е потекъл секрета и разбирам след като видя а поглездам защото ерекцията се губи . на 23 години съм и се надявам че съм обяснил добре и сте ме разбрали :)

ПС : абсолютно сигурен съм че не е на психическа основа защото както казах аз не разбирам кога изтича а усещам спада на ерекцията и тогава виздам че секрета излиза .
hgf
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Мар 2014, 12:39

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта