За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот draga.mihova » 18 Дек 2013, 15:51

Здравейте! Годините си минават, а ние се чудим с какво да се намажем, това установих в последно време!

Като изключим рекламите, една позната ми препоръча да си взема крем с екстракт от охлюви. Тя ми каза, че за рожденият й ден е получила нейния като подарък от дъщеря й и е много доволна.

Бихте ли ми препоръчали марка, понеже от тези кремове с екстракт от охлюви има много и по-евтини, и по-скъпи.
Харесах си този на Снейл Код, който е на по-сносна цена, за разлика от другите, но дали действа като тези на по-известните марки?

Дайте ми съвети и препоръки за марки, които произвеждат от този крем с екстракт от охлюви!
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот zheleva212 » 18 Дек 2013, 16:01

Аз лично, никога не съм използвала и може би няма и да използвам такъв крем. Звучи ми ужасна идеята, но се предполага по-скъпите, тези на Биогеник, например, които рекламират да са по-ефикасни. Сега точно при тази козметика е възможно да зависи много и от марката цената, но като пробваш ще ни кажеш! :lol: Нали? :D
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот beautymaniac » 19 Дек 2013, 16:09

Аз също се чудя дали тези кремове с екстракт от охлюви са добри.
Гледах по сайтовете - ягодка, ензо, че предлагат такива, но не знам дали наистина са толкова ефикасни колкото говорят.
Виждам, че много се рекламира и ето този крем http://apteka.framar.bg/30024635/%D1%80 ... %BC%D0%BB-
Ще се радвам, ако някой, който е ползвам продукта сподели мнение :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот draga.mihova » 27 Дек 2013, 13:22

beautymaniac написа:Аз също се чудя дали тези кремове с екстракт от охлюви са добри.
Гледах по сайтовете - ягодка, ензо, че предлагат такива, но не знам дали наистина са толкова ефикасни колкото говорят.
Виждам, че много се рекламира и ето този крем http://apteka.framar.bg/30024635/%D1%80 ... %BC%D0%BB-
Ще се радвам, ако някой, който е ползвам продукта сподели мнение :)

Ако съдържанието им е наистина едно и също дали ще има разлика в цената и съответно качеството? Само, че на някоя марка и е излезнало скъпото име не може да пусне продут, който струва 20 лева? Не зная, много съм объркана!
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот beautymaniac » 16 Яну 2014, 13:49

Аз също съм объркана. Проверих и гледам, че тези марковите кремове на ягода например са по 70-80 лева.Този е за 50, което също не е малко като сума. И аз не знам дали качеството им е едно и също. Дано някой се включи с мнение като потребител :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот annydance » 22 Яну 2014, 13:03

beautymaniac написа:Аз също съм объркана. Проверих и гледам, че тези марковите кремове на ягода например са по 70-80 лева.Този е за 50, което също не е малко като сума. И аз не знам дали качеството им е едно и също. Дано някой се включи с мнение като потребител :)

Кой извратеняк измисля подобни боклуци? Дали ще купиш за 50 или 150, факта, че това е било част от нещо живо, а ти го мажеш по лицето си, е някак кофти, не мислиш ли?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот zheleva212 » 13 Юни 2016, 11:09

Хората какво ли не правят, зада се запазят млади и добре да изглеждат, сега от някакви охлюви ли ще се гнусим :grin: !? Това е просто крем, който не му е приятно да му лепят живи охлюви по лицето, ще се задоволи и с това.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот Lollipop » 13 Юни 2016, 13:06

Кой знае още какви гадости има по кремовете, може би охлюва е най-малкият проблем, който може да имаме на главите си. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот S_Milenska » 13 Юни 2016, 14:00

Взех си такъв крем, дадоха ми първо някаква мостра и забелязах почти веднага една мекота на кожата и си взех, сега ползвам нощен и съм много доволна, вярно малко идеята, че има охлювска слуз вътре е странна,ноо.. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот Гергана.Николова » 13 Юни 2016, 17:03

Смилен въпрос.
Само дето под него не видях нито един смислен отговор. Ами като не сте ползвали, защо коментирате бре?!?
Аз лично ползвам такъв крем и то доста евтин и нито излиза слуз от кутийката, нито плач от охлюви :grin:
Има приятен мирис, нежна текстура и наистина кожата става мека и нежна.
Гергана.Николова
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Юни 2016, 15:46

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта