Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот ivoblinc » 26 Мар 2014, 15:21

Здравейте,
имаме нужда от сокоизстисквачка и блендер, но не искам кухненски робот, тъй като жената няма никакво място в кухнята, а и няма за какво да използваме повечето от приставките, по същата причина не искам да купувам отделно сокоизстисквачка и отделно блендер!

Много рових в интернет, но единствената, която сокоизстисквачка с блендер, която открих е на цена 250 лева на марка, която е известна може би, но аз я чувам за пръв път - JATA!!! Безумие!
Искаше ми се да ми направите някое по-евтино предложение, ако има въобще такова!
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Сокоизтисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот MollyDolly » 26 Мар 2014, 15:41

Все по-често започнах да купувам (когато се налага де) от марката Сапир, тъй като са евтини и сравнителни дълго издържат ;)
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения

Мнениеот djudjanka » 26 Мар 2014, 16:46

Аз също искам да си взема и съм се спряла на един модел от марката Синбо. Цената е доста добра за тази комбинация - 89 лв, но марката не съм я чувала и в момента умуваме дали да си поръчаме. Иска ми се да събера малко мнения и тогава.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения

Мнениеот zheleva212 » 31 Мар 2014, 14:20

djudjanka написа:Аз също искам да си взема и съм се спряла на един модел от марката Синбо. Цената е доста добра за тази комбинация - 89 лв, но марката не съм я чувала и в момента умуваме дали да си поръчаме. Иска ми се да събера малко мнения и тогава.

Ммм много добре, звучи доста изгодно, а какво ти пука за марката, важно е наистина да върши работа, а за 89 лева, къде ще можеш да намериш друга такава оферта :idea: аз бих си взела, но в момента имаме 2 сокоизстисквачки вкъщи, а отделно робот без сокоизстисквачка! :oops:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Rali_hr » 05 Дек 2014, 14:26

Като се купува сокоизтисквачка трябва да е хубава, а за първи път чувам за комбинация от блендер и сокоизтисквачка, наистина ме изненадахте. :shock:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Burborino » 05 Дек 2014, 15:54

Rali_hr написа:Като се купува сокоизтисквачка трябва да е хубава, а за първи път чувам за комбинация от блендер и сокоизтисквачка, наистина ме изненадахте. :shock:

И аз не знаех, че има комбинирана :roll:
Иначе подкрепям, че е добре да е хубава. Има много евтини уреди, но специално сокоизтисквачка аз не бих си купила евтина. Особено ако имате намерение да правите сок от моркови/цвекло/и други твърди плодове и зеленчуци защото се чупят.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Дек 2014, 10:30

Burborino написа:
Rali_hr написа:Като се купува сокоизтисквачка трябва да е хубава, а за първи път чувам за комбинация от блендер и сокоизтисквачка, наистина ме изненадахте. :shock:

И аз не знаех, че има комбинирана :roll:
Иначе подкрепям, че е добре да е хубава. Има много евтини уреди, но специално сокоизтисквачка аз не бих си купила евтина. Особено ако имате намерение да правите сок от моркови/цвекло/и други твърди плодове и зеленчуци защото се чупят.

Най-вече зеленолистните се цедят трудно. Аз много искам сокоизтисквачка, блендер мисля, че е по-добре да бъде отделен с добри функции и да има опция за рязане на зеле :mrgreen: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Elica » 05 Яну 2015, 16:37

Такива уреди трябва да бъдат отделно, т.е. сокоизтисквачката трябва да си е отделен уред, а другото може да бъде заменено от кухненски робот ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Andrey » 07 Яну 2015, 12:42

Има и за по 30лв сокоизтисквачки и за по толкова блендери, ама в комбинация не знам.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Rali_hr » 29 Юли 2015, 14:11

Тоза за тези сокоизтисквачки които са на бавни обороти и по-скоро правят сока на пюре, а не са с тази цедка отгоре ли? :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта