Продуктите на VICHY - дар за вашата коса и кожа!

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Продуктите на VICHY - дар за вашата коса и кожа!

Мнениеот IVRO » 02 Яну 2013, 12:14

Здравейте! Искам да споделя една добра новина за всички, които са се сблъсквали с ужасния косопад. От личен опит казвам "Най-добрият подарък за вашата коса са продуктите на VICHY DERCOS !".
Преди няколко години имах сезонен косопад и сухи участъци от скалпа, които бяха причина за пърхот. Беше много неприятно и получих разностранни отговори от специалистите. Казаха ми, че се отдава на стрес, липса на витамин D и т.н. Тогава един приятел ми препоръча ампули за втриване в корените на косата на VICHY дерцос, които много ми помогнаха.Сега постоянно глезя косата си с продуктите на VICHY и забравих за неприятните проблеми от миналото...Чувал съм добри отзиви и за кремовете им за лице. Дано съм бил полезен ;)
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Re: Продуктите на VICHY - дар за вашата коса и кожа!

Мнениеот ninars » 03 Яну 2013, 16:17

Аз също съм се уверила лично в качеството на VICHY . Не става въпрос само в продуктите за коса, а за всички продукти на марката.Нямат грешка!
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Продуктите на VICHY - дар за вашата коса и кожа!

Мнениеот сиско » 06 Яну 2013, 20:10

Аз също съм голям фен на продуктите на VICHY. Доволна съм от всички техни продукти, които съм ползвала.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Продуктите на VICHY - дар за вашата коса и кожа!

Мнениеот beautymaniac » 09 Яну 2013, 17:52

Продукти за коса на тази марка не съм ползвала, имам крем, от който съм повече от доволна. Предполагам, че и продуктите им за коса ще са толкова качествени :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Продуктите на VICHY - дар за вашата коса и кожа!

Мнениеот geriva » 21 Фев 2013, 10:22

За косопад досега съм използвала шампоан и ампули на Фито.
От продуктите на Виши обожавам кремовете за лице и пяната за почистване.
Ще имам предвид добрите коментари и може за опитам с продуктите им за коса, тъй като тази година косопадът ми продължава сякаш повече от нормалното за сезона.
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Продуктите на VICHY - дар за вашата коса и кожа!

Мнениеот Cuddy » 21 Фев 2013, 22:01

Бях взела шампоанът с коприва- не си струва парите определено.
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Продуктите на VICHY - дар за вашата коса и кожа!

Мнениеот BRI » 13 Мар 2013, 11:19

И дар за лицата ни. Кремовете на VICHY са невероятно грижовни към кожата!
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Продуктите на VICHY - дар за вашата коса и кожа!

Мнениеот zionroad » 02 Юли 2013, 20:39

Абсолютен резил! Не говоря за продукта - от него още нямам впечатления, но се загледах в коментарите и ?!?! Всички те без един са писани от един и същи човек!! Срамота за Фармар или съответно за Виши Българя- администраторите или са отговорни за коментарите или не си вършат работата, или Виши очевидно имат нужда от клиянтела, която за съжаление не добиват по пътя, по който би следвало.. За рекламата си има правила и закони и съответно неплатената и нерегламентирана такава трябва да бъде наказвана!! Колко пък да е глупав потребителят да ви се върже на тъпата зарибявка с "много съм доволна от Виши" !? Поне се постарай да не сменяш само ника си, а и стилът на писане и на изказ...
zionroad
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Юли 2013, 20:34


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта