Абитуриентските балове - преди и сега

Вие коментирате новините и събитията от страната и чужбина!Имате въпроси за това или онова? Светът е по-различен, когато има поне още една гледна точка.

Re: Абитуриентските балове - преди и сега

Мнениеот Nightmare » 27 Май 2016, 15:35

Сега им е времето на децата да правят глупости, после ще им излизат през носа, а сега минават метър :lol: . Гледат да са оригинални и запомнящи се- кой отишъл с трактор на бала си, коя почти гола. Гледам сега във фейса избират да показват най-абсурдните, но и най-красивите и сполучливите дрехи, возила, поведение. Сега им е времето да лудуват. Гледах един репортаж по телевизията. Питаха абитуриенти с какво искат да се занимават оттук нататък. Честно казано се учедих от отговорите. Никой не каза нещо лигаво или отвлечено. Право, рехабилитация, медицинска сестра, програмиране - мечти, които искаха да постигнат.
Nightmare
 
Мнения: 459
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Абитуриентските балове - преди и сега

Мнениеот Andrey » 31 Май 2016, 14:53

Nightmare написа:Сега им е времето на децата да правят глупости, после ще им излизат през носа, а сега минават метър :lol: . Гледат да са оригинални и запомнящи се- кой отишъл с трактор на бала си, коя почти гола. Гледам сега във фейса избират да показват най-абсурдните, но и най-красивите и сполучливите дрехи, возила, поведение. Сега им е времето да лудуват. Гледах един репортаж по телевизията. Питаха абитуриенти с какво искат да се занимават оттук нататък. Честно казано се учедих от отговорите. Никой не каза нещо лигаво или отвлечено. Право, рехабилитация, медицинска сестра, програмиране - мечти, които искаха да постигнат.

Ами то зависи как гледаш на нещата, как се изваждат думите от контекста и т.н. Нормално да се постараят за бала си, сякаш ние не сме давали луди пари покрай завършването си... всеки минава през това и всеки мрази младото поколение, може би по копнеж за това, че пред тях живота предстои, а ние вече сме целите в л....на. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1573
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Абитуриентските балове - преди и сега

Мнениеот draga.mihova » 31 Май 2016, 15:53

Всеки въздиша по младостта и волността й, но чак пък да ги мразят едва ли. Просто на младостта хич не й пука кой плюва и настанисва и си прави каквото тя си знае :lol: . Така и трябва. Прекалено се вживяваме в тоалети, возила и как изглеждат. Всяка година едно и също.
draga.mihova
 
Мнения: 205
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Абитуриентските балове - преди и сега

Мнениеот Kremiliya » 31 Май 2016, 16:15

draga.mihova написа:Всеки въздиша по младостта и волността й, но чак пък да ги мразят едва ли. Просто на младостта хич не й пука кой плюва и настанисва и си прави каквото тя си знае :lol: . Така и трябва. Прекалено се вживяваме в тоалети, возила и как изглеждат. Всяка година едно и също.

Да, всяка година обясняваме колко са глупави младите, колко тъмно бъдеще ги чака. :) Май най-много мразят провалените хора, надяват се живота и на друг да се провали и хейтят.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1726
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Абитуриентските балове - преди и сега

Мнениеот bojo_kolev » 01 Юни 2016, 13:19

Младите да си се кефят както искаш, но според мен не е оправдано да се харчат луди пари за абитуриентски балове. Ами на сватбата си тогава колко ще дадат :mrgreen: ?
bojo_kolev
 
Мнения: 237
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Абитуриентските балове - преди и сега

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Юни 2016, 13:16

bojo_kolev написа:Младите да си се кефят както искаш, но според мен не е оправдано да се харчат луди пари за абитуриентски балове. Ами на сватбата си тогава колко ще дадат :mrgreen: ?

защо да се харчат луди пари, всеки се разполага според чергата си за всяко нещо, дори ив магазина, като си купува салам. С какво бала да е по-различен? Всеки си изкарва парите по един или друг начин и си ги харчи както намери за добре. Останало е завист и сочене. Кйо каквото иска може да направи. всичко е до възпитание и до усещане и никой не можем да съдим за решенията му.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4377
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Абитуриентските балове - преди и сега

Мнениеот mangusta » 06 Юни 2016, 15:41

Отдавна минаха тия балове и още продължават да ги дъвчат тия балове в интернет. Добре, че обърнаха внимание и на сина, който покани за дама на бала майка си. Да чуем и нещо стойностно, а не само кой колко похарчил и от къде си взел рокля или костюм.
mangusta
 
Мнения: 380
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Предишна

Назад към Актуални теми, новини, идеи и въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта