miron написа:Като родителите им не говорят с тях, има гаменчета още на по 4-=5 години,които седържат гадно. И такива примерни има много, някое дете блъска удря, майка му се прави, че не го вижда и си държи цигарата и кафенцето. После страдат добре възпитаните деца, заради проявите на олигофренското семейство - от детето, та чак до 9 коляно.
rabotnata pchela написа:Наистина родителите много пренебрегваме грижите към душевното състояние на децата ни, гледаме все да са презадоволени, но не и да се чувстват добре. Купуваме, без да мислим, че това не им е необходимо. От друга страна те се нуждаят от разговори, любов и разбиране, за да станат хора.
Lisica написа:Мисля, че в наши дни много от младежите вярват твърде силно в любовта си и най-често споровете и кавгите са заради представител на другия пол..Може би липсва някаква такава култура на :"любовта"
Назад към Възпитание, грижа и съвети
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта