Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Malina » 12 Окт 2016, 14:51

Yarost написа:Бразилското дупе май не става с йога, а само с тежести.

А, не е така, имам една приятелка със страхотно тяло изваяно само от йога :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Jully » 04 Яну 2017, 12:04

много е трудно да се започне, хайде да се организираме и да се подкрепяме и така д ауспеем да променим нещо в себе си! Аз нямам да свалям много, но има едни 5 кг които съм натрупала последните 2 години и ме тормозят...
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Guppy » 04 Яну 2017, 14:26

Според мен най-важните правила които трябва да се спазват са тези, свързани с истинското спазване на Диетата. Не да си разрешаваме и от утре да я започнем от начало, не да си разрешаваме днес да изядем 2 шоколада, защото вече сме изяли парченце. :roll: хубаво е да сме по-отговорни в това, което ядем.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот svetlozara » 04 Яну 2017, 16:07

Guppy написа:Според мен най-важните правила които трябва да се спазват са тези, свързани с истинското спазване на Диетата. Не да си разрешаваме и от утре да я започнем от начало, не да си разрешаваме днес да изядем 2 шоколада, защото вече сме изяли парченце. :roll: хубаво е да сме по-отговорни в това, което ядем.

Правил;а, правила, но никога не се получава това с отслабването, тея свалили по 50 килограма са някаква лъжа мен ако питаш, не съществуват такива хора!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот gabinka_80 » 05 Яну 2017, 11:24

Трудното при диетите е да преминат първите 3-4 дена, в които имаме нужда от храна, не знаистина, а по навик, след това поетапно сами прподължаваме даограничаваме храната. Просто трябва да намалим порциите на първо време, след това да се преминава на различни и необичайно за нас хранене.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот dejavu » 05 Яну 2017, 11:30

Аз си мисля, че постепенно като се действа, по-голям успех има човек. Не рязко да започне някаква диета и да си забранява едно или друго. Днес ще ядеш без хляб, утре няма да ядеш сладко и т.н. Така не стресира тялото и съзнанието си.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот vanessa_ » 05 Яну 2017, 11:41

dejavu написа:Аз си мисля, че постепенно като се действа, по-голям успех има човек. Не рязко да започне някаква диета и да си забранява едно или друго. Днес ще ядеш без хляб, утре няма да ядеш сладко и т.н. Така не стресира тялото и съзнанието си.

Дори това е много, не е днес без хляб, а днес едното хранене ще е без хляб, утре другото ще е с половин филийка по-малко хляб, на следващия ден ще се намали и количеството на храната, а чак след това може да се премине на БЕЗ това и БЕЗ онова. По себе си съм забелязала, че когато рязко се откажа от нещо, след 2 дена наваксвам безумно, но поетапно отказване и хапване разумно, нещата се получават.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Nightmare » 06 Яну 2017, 16:38

А и така не се чувства човек все едно е извършил кой знае какво престъпление, ако си е позволил да яде едно или друго :smile: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Snejna » 06 Яну 2017, 17:02

Между другото, не трябва да се вглабяваме само в това да НЕ ядем нещо, а трябва да се научим на първо място да добавяме полезни храни, вместо да се притесняваме, че вече не трябва да ядем хляб, ртябва да се научим, че вече трябва да ядем ябълки + хляба.. малко по-малко се измества и фокуса и храната.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да си помогнем да спазим обещанието си за добра фигура

Мнениеот Yunona » 06 Яну 2017, 18:41

svetlozara написа:Правил;а, правила, но никога не се получава това с отслабването, тея свалили по 50 килограма са някаква лъжа мен ако питаш, не съществуват такива хора!


А мен ако питаш - съществуват :) Виждала съм го с очите си при много близък човек. Познавам още няколко, свалилипо над 20-30 кг и задържали ги с години (и все още си ги задържат). Става дума за наистина твърда решимост и строг, непоклатим режим. Когато човек наистина силно желае нещо - намира начина. Другото са оправдания.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта