Има ли как да ядем повече и в същото време да сваляме повече?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Какво мислите, че сваляме, когато слабеем?

Мнениеот Yarost » 05 Окт 2016, 11:53

Така е. За диети по-скоро трябва да се намалява от въглехидрати. Белтъчините и мазнините (естествените) + спорт, са добра комбинация за да се намаляват телесните мазнини.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какво мислите, че сваляме, когато слабеем?

Мнениеот klara » 05 Окт 2016, 12:24

напълно съм съгласна и аз. От всичко по малко е най-добре.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Какво мислите, че сваляме, когато слабеем?

Мнениеот Lili_pili » 24 Фев 2017, 16:41

Протеините горят мазнините и запазват мускулната маса, защото много често се сваля от вода и мускул и чак накрая от мазнини, а никой не цели това. Обаче повечето хора пренебрегват протеините.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Какво мислите, че сваляме, когато слабеем?

Мнениеот asdddwww » 24 Фев 2017, 16:47

Много жени бъркат много при свалянето на килограми,м ъжът когато иска да отслабне почва да тренира, жената почва да гледува, после се сърди на резултатите на мъжката си половинка. Мазнините се губят най-трудно ...
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Какво мислите, че сваляме, когато слабеем?

Мнениеот julianne » 02 Мар 2017, 10:33

Като започнем да слабеем първоначално сигурно започваме да губим мускулна маса, аз усещам една физическа слабост. Мазнините предполагам, че най-бавно се стопяват, но защо изчезват коремчето, паласките отстрани или поне драстично намаляват?
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Какво мислите, че сваляме, когато слабеем?

Мнениеот Alex_mor » 19 Май 2017, 15:37

julianne написа:Като започнем да слабеем първоначално сигурно започваме да губим мускулна маса, аз усещам една физическа слабост. Мазнините предполагам, че най-бавно се стопяват, но защо изчезват коремчето, паласките отстрани или поне драстично намаляват?

Мазнините се стапят бавно, защото хората изключват от менюто си протеините, коити изграждат мускула и преминават на хранене на салати и плодове, които стопяват най-напред мускула. Паласки и корем без упражнения обаче не се стапят.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Има ли как да ядем повече и в същото време да сваляме повече?

Мнениеот Локумът » 26 Май 2017, 10:39

Ако имаше начин да се яде и да се отслабва, нямаше да има толкова много дебели хора. :mrgreen: Най-трудно е да осъзнаеш кога прекаляваш и да усетиш чувството на ситост, до което трябва да спреш, без да продължаваш да ядеш зверски.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Има ли как да ядем повече и в същото време да сваляме повече?

Мнениеот Lili_gagarin » 26 Май 2017, 12:34

За да може да се яде повече трябва да се ядат главно плодове и зеленчуци и да се намалеят консумациите на въглехидрати.Количеството ще се увеличи, само че няма да са баници, а ще са броколи. Тренировките също позволяват по-стабилно ядене.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Има ли как да ядем повече и в същото време да сваляме повече?

Мнениеот La_bomba » 16 Юни 2017, 11:32

Има разбира се, когато се ядат правилните храни. Имам опит в отслабването и ще ви кажа, че най-важното е да се изключат вредните храни като пакетираните такива. И да се включат много, много плодове и зеленчуци. Ако имате само основни хранения, без гризане между другото, може да ядете добре, да сте сити и да сваляте килограми. И е важно вечер да не се верява по-късно от 20ч.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Има ли как да ядем повече и в същото време да сваляме повече?

Мнениеот vanusha » 16 Юни 2017, 14:21

Докато не се премине на много редуцирана диета не става, какво е това да се яде повече. Как ще ядеш повече и ще отслабваш, сами сте наясно, че не може да стане. Яденето трябва да е съобразено с енергията, която изразходваме. Ако цял ден седим седнали, как да ядем повече ида отслабваме... ми чакай да стане. Ако не работиш активно цял ден една салата стига.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта