Какви родители сме според зодията? – II част

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот FramarModRosi » 21 Юни 2013, 16:01

Продължаваме с останалите 6 зодиакални знака, защото ако попадате сред тях, сигурно ще ви бъде интересно да надникнете какви родители сте/ бихте били. ;)
Relationship_ parents-and-kids.jpg
Relationship_ parents-and-kids.jpg (14.74 KiB) Прегледано 4177 пъти

Везните уважават децата си и ги възпитават в уважение и екипност. Родителят Везни никога няма да откаже съдействие, помощ и съвет. Той има невероятната способност да възпитава тактично и леко, в резултат на което се радва на висок авторитет пред децата си.

Скорпионите са изпълнителни и взискателни – понякога дори твърде много. Дълбоко заинтересувани за бъдещето на децата си и тяхното реализиране като личности, те могат да отидат прекалено далеч и да се превърнат във властни собственици. На майката – Скорпион често й липсва търпение.

Стрелецът – се разбира много хармонично с децата си. Родителските грижи и задължения никак не му тежат. Огнените стрелци са комуникативни и гостоприемни. Ето защо техният дом често е пълен със съседски деца.

Козирогът вярва в дисциплината, стабилността и установените навици. Родителите Козирози не понасят експериментите на съвременните теории във възпитанието. Предпочитат да се придържат към простите, доказани мерки. По практическите въпроси – няма по - добри родители от тях. Духовните тайни обаче, остават неразрешими.

Водолея събужда у децата си широкият кръг интереси, които е характерен за самия него. Родителите от този зодиакален знак имат доверието на децата си, но понякога не им отделят необходимото време и внимание.

Рибите боготворят децата си, но възпитанието не им се отдава. По натура Рибите не могат да устоят на прищевките на децата, но затова пък се грижат чудесно за духовното им развитие. Рибите се стремят да осигурят лек и приятен живот на децата си...А вие вярвате ли, че характера на даден човек зависи от това коя зодия е?
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот IVRO » 26 Юни 2013, 13:02

Не мога да се съглася с написаното за Рибите ;) Вярно е, че боготворим децата си, но умеем и да възпитаваме с твърда ръка...
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Re: Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот monster » 26 Юни 2013, 16:20

Не мога да се съглася с написаното за Рибите ;) Вярно е, че боготворим децата си, но умеем и да възпитаваме с твърда ръка...
Аз пък съм съгласна...Рибите са любящи и всеотдайни родители, но им липсва постоянство във възпитанието. Освен това малко строгост няма да е излишна... Иначе са страхотни родители!
monster
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2013, 10:26

Re: Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот Anka » 26 Ное 2014, 15:53

Много вярно, имам приятелка - риби, има страхотно дете, но ужасно невъзпитано, липсва му твърдост, наистина само му се угажда на прищевките ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот Elica » 04 Дек 2014, 16:30

Не предполагах, че мога да разпозная тук много от приятелите си, а изобщо не вярвам в зодии :shock:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот silver933 » 12 Яну 2015, 11:46

Аз съм стрелец и определено не съм такъв, може би имат предвид тук жените от тези зодии, мъжете не сме такива, че да събираме кварталните деца, по-скоро бих отишъл в другата стая, ако има някакви хлапета у нас. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот Локумът » 06 Юни 2017, 12:55

Не съм съгласен, аз като скорпион съм дал пълно свободно на моите деца, изобщо не им накланям везните за да избират едно или друго. Разбирам се добре с тях и хич не съм взискателен, за разлика от майка им...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот Gold » 06 Юни 2017, 14:49

Написаното е доста вярно..
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Юни 2017, 16:13

Макар че аз съм в първата част съм съгласна, до някъде. Мъжът ми е стрелец и не би събрал децата наквартала, не е добър родител, не обръща голямо внимание на детето. Аз съм рак и да, обсебена съм! Дали в добрия или лошия смисъл не нзам, но със сигурност не отглеждам маминосинче. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви родители сме според зодията? – II част

Мнениеот vanessa_ » 07 Юни 2017, 12:52

Аз съм везни, надявам се наистина да успея да направя детето си един ден стойностен човек, със сигурност ще направя всичко, което зависи от мен. Още не мога да кажа, че написаното там е истина, но се надявам искрено да е така, както пише.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта