Какъв трябва да е годежният пръстен?

Re: Какъв трябва да е годежният пръстен?

Мнениеот rose_92 » 16 Ное 2016, 03:12

Ех, аз от колко години чакам пръстен ама моят приятел не се престрашава..Нарочно съм забравяла пръстените си у тях, за да се сети да види какъв размер нося, показвала съм му какво ми харесва и пак нищо и нищо..Казала съм, че не харесвам злато, нося само сребро, така че ако ми подарява пръстен трябва да е бяло злато - знае толкова много неща и пак не прави нищо. На някои хора явно и точно това, което искаш да им покажеш, пак няма да ти го купят. Толкова съм го улеснила като се замисля. :lol: ама едва ли някога ще получа такъв пръстен. :sad: Вече не очаквам нищо..изчака ми се чакалото..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Какъв трябва да е годежният пръстен?

Мнениеот M.Tasheva » 16 Ное 2016, 09:25

rose_92 написа:Ех, аз от колко години чакам пръстен ама моят приятел не се престрашава..Нарочно съм забравяла пръстените си у тях, за да се сети да види какъв размер нося, показвала съм му какво ми харесва и пак нищо и нищо..Казала съм, че не харесвам злато, нося само сребро, така че ако ми подарява пръстен трябва да е бяло злато - знае толкова много неща и пак не прави нищо. На някои хора явно и точно това, което искаш да им покажеш, пак няма да ти го купят. Толкова съм го улеснила като се замисля. :lol: ама едва ли някога ще получа такъв пръстен. :sad: Вече не очаквам нищо..изчака ми се чакалото..


А питала ли си го направо какви са намеренията му и как вижда бъдещето ви? Може да държи на теб, но да не иска сватби и такива работи. Все пак това са важни неща, за които трябва да поговорите открито и да сте наясно кой какво очаква, а не да си подсказвате, особено ако сте дълго време заедно. Годежният пръстен е символ и обещание. Ако не може да ти ги даде, наистина няма какво да чакаш.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Какъв трябва да е годежният пръстен?

Мнениеот rose_92 » 16 Ное 2016, 15:06

Еми говорили сме, уж е съгласен ама докога да чакам? Още толкова години ли? А освен това той е по-голям и би следвало да е по-зрял ама не - сякаш си мисли, че е на 20 години.. :lol: Явно някои мъже никога не порастват..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Какъв трябва да е годежният пръстен?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Ное 2016, 15:37

rose_92 написа:Еми говорили сме, уж е съгласен ама докога да чакам? Още толкова години ли? А освен това той е по-голям и би следвало да е по-зрял ама не - сякаш си мисли, че е на 20 години.. :lol: Явно някои мъже никога не порастват..

Ееее, най е гадно да чакаш, особено, когато знаеш, че те чакат отсреща да направиш предложението.. Пфф, някои мъже си мислят, че ще ги чакат вечно!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв трябва да е годежният пръстен?

Мнениеот Monika_Spasova » 28 Яну 2017, 11:23

И аз си чакам моя годежен пръстен :lol: :lol: :lol: според мен цената му няма значение, нито какъв е, има хубави дори сребърни годежни пръстени, много по-важно е това, което носи като символика от това, което може да струва.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какъв трябва да е годежният пръстен?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Фев 2017, 10:56

Monika_Spasova написа:И аз си чакам моя годежен пръстен :lol: :lol: :lol: според мен цената му няма значение, нито какъв е, има хубави дори сребърни годежни пръстени, много по-важно е това, което носи като символика от това, което може да струва.

Наистина е така, мисля, ч еповечето жени искат да бъдат поискани, не държат да носят диаманти, все пак не сме в някой от филмите, където винаги има един богат аристократ, влюбил се в цветарката.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв трябва да е годежният пръстен?

Мнениеот Krum » 05 Фев 2017, 09:57

До скоро в България нямаше годежни пръстени, сега модата дойде от американските филми и падането на коляно, така че какви трябва, няма такова нещо. Забелязали ли сте по-възрастните жени, носят само халка, младите булки имат и годежни пръстени. :mrgreen: Може само да се следва модата, да се купув апръстен с камък и туй то.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какъв трябва да е годежният пръстен?

Мнениеот Lollipop » 05 Фев 2017, 11:45

Krum написа:До скоро в България нямаше годежни пръстени, сега модата дойде от американските филми и падането на коляно, така че какви трябва, няма такова нещо. Забелязали ли сте по-възрастните жени, носят само халка, младите булки имат и годежни пръстени. :mrgreen: Може само да се следва модата, да се купув апръстен с камък и туй то.

Така е, но е много хубаво, когато те поискат по такъв романтичен начин и получиш желания пръстен, свидетел и доказателство на любовта. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта