Над 30 на 100 от мъжете страдат от криза на средната възраст

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Над 30 на 100 от мъжете страдат от криза на средната възраст

Мнениеот kauda » 09 Апр 2015, 21:24

silver933 написа:Мъжете и на 30 и на 100 дори страдат от криза на средната възраст :))) Това е нашия период, в който искаме да си кажем, че все още ни бива :)

Има нещо вярно, мъжете са в подобна криза "ама аз още ставам" и когато решат да се женят, когато разберат, че ще стават бащи, когато разберат, че дъщеря им излиза на първата си среща, когато разберат, че детето им заминава в гимназия, после в университет, когато доведат бъдещите снаха или зет, е то остана от време на време да пада на земята мъжа и да се опитва да разбере какво се случва в реалния живот, през останалото време все е в криза "аз още ставам". :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Над 30 на 100 от мъжете страдат от криза на средната възраст

Мнениеот Snejna » 27 Апр 2015, 15:48

kauda написа:Има нещо вярно, мъжете са в подобна криза "ама аз още ставам" и когато решат да се женят, когато разберат, че ще стават бащи, когато разберат, че дъщеря им излиза на първата си среща, когато разберат, че детето им заминава в гимназия, после в университет, когато доведат бъдещите снаха или зет, е то остана от време на време да пада на земята мъжа и да се опитва да разбере какво се случва в реалния живот, през останалото време все е в криза "аз още ставам". :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Напълно си права! Постоянно за в криза, милите! Живи да ги оплачеш! А на жените им е много свободно около врата, пей сърце!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Над 30 на 100 от мъжете страдат от криза на средната възраст

Мнениеот penelopa » 19 Фев 2016, 15:45

Snejna написа:
kauda написа:Има нещо вярно, мъжете са в подобна криза "ама аз още ставам" и когато решат да се женят, когато разберат, че ще стават бащи, когато разберат, че дъщеря им излиза на първата си среща, когато разберат, че детето им заминава в гимназия, после в университет, когато доведат бъдещите снаха или зет, е то остана от време на време да пада на земята мъжа и да се опитва да разбере какво се случва в реалния живот, през останалото време все е в криза "аз още ставам". :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Напълно си права! Постоянно за в криза, милите! Живи да ги оплачеш! А на жените им е много свободно около врата, пей сърце!


А аз мислех, че това се отнася и за жените :dreads:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Над 30 на 100 от мъжете страдат от криза на средната възраст

Мнениеот asdddwww » 21 Юли 2017, 10:46

Не знам жените да прекарват криза на средната възраст, но за мъжете е запазена марка. :mrgreen: То е и като да завъртиш някой друг брак на 40-50 години.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Над 30 на 100 от мъжете страдат от криза на средната възраст

Мнениеот miron » 28 Юли 2017, 11:09

Няма лошо в кризата на средната възраст. Всекимъж иска да си докаже, че още си го бива, пък и на тея години вече логично има достатъчно средства, за да го направи.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Над 30 на 100 от мъжете страдат от криза на средната възраст

Мнениеот kalina_216 » 04 Сеп 2017, 12:06

Това е като пубертета, повечето мъже трябва да преминат през него. И наистина, повечето го прекарват по един или друг начин, дали ще почнат да се заглеждат по млади момичета, или ще започнат да правят нещо, което досега не са - ще спортуват, ще решат да влизат във форма, да си купят нова кола, да направят нещо щуро.. Все правят нещо> А жените - ние винаги сме в криза. :mrgreen:
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта