23.11.2013 - Близнаци - Играйте умело!

23.11.2013 - Близнаци - Играйте умело!

Мнениеот FramarModKalina » 23 Ное 2013, 12:03

ОВЕН (21 март– 20 април)
Днес ще стабилизирате емоциите си. Това всъщност ще влияре, както на личния ,така и на професионалния ви живот. Бъдете отговорни и силни, това днес ще се цени.

ТЕЛЕЦ (21 април– 21 май)
Днес ще въведете ред, както в личните си отношения, така и дома си. Редно е да оправите отношенията си с близките ви, това ще стане лесно и без скандали.

БЛИЗНАЦИ (22 май– 21 юни)
Днес сте особено хаотични в мислите и чувствата си. Необходимо ви е да изиграете картите си успешно и да се преборите, най-вече със себе си. Не изоставяйте и здравето си!

РАК (22 юни– 22 юли)
Ще се радвате на особена хармония във вас. Ще ви повлияят добре светските мероприятия, както и срещите ви с близки, приятели и роднини. Денят предразполага към нови емоции и забавление.

ЛЪВ (23 юли– 22 август)
Веселият ви нрав ще повлияе добре социалните ви контакти. Усещате равновесие в мислите и чувствата си, това което сте забравили, лесно ще можете да поправите.

ДЕВА (23 август– 22 септември)
Имате природно уструмие, което ще повлияе добре на новите ви запознанства, които ви очакват днес. Не прекалявайте, все пак, защотото не на всеки би допаднало това.

ВЕЗНИ (23 септември– 22 октомври).
Не отказвайте на възможността да се позабавлявате. Добре е да посетите красиви места, които ще въведат хармония във вас. Вечерта ще имате покани и идеи за различни партита.

СКОРПИОН (23 октомври– 22 ноември)
Днес сте благоразположени да развихрите въображението си. Ще имате възможността да поразкрасите себе си и дома си. Не пропускайте да създадете уют покрай вас.

СТРЕЛЕЦ (23 ноември– 21 декември)
Ще имате възможността да посетите далечни дестинации. Добрият ви бюджет предразполага нови емоции, до които не сте се докосвали до сега. Бъдете отворени към света, за да се отвори и той към вас.

КОЗИРОГ (22 декември– 20 януари)
Днес е ден за експерименти. Не се страхувайте на направите по-екстравагантни покупки, както за вас, така и за дома ви. Създаването на уют в дома и офиса ще ви донесат пулна хармония.

ВОДОЛЕЙ (21 януари– 19 февруари)
Изпитвате сремеж към независимост. Това е правилният ход за вас. Благоразположението ви в любовен план ще ви донесе нови емоции, както любовни, така и от сексуално естество.

РИБИ (20 февруари– 20 март)
Днес ви връхлита особено вдъхновение. Това може да бъде провокирано от прочетена книга, любовният ви живот или просто от хубав филм. Отдайте се на влеченията си!
FramarModKalina
 
Мнения: 282
Регистриран на: 01 Окт 2013, 14:04

Re: 23.11.2013 - Близнаци - Играйте умело!

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 23 Ное 2019, 16:39

БЛИЗНАЦИ (22 май– 21 юни)
Днес сте особено хаотични в мислите и чувствата си. Необходимо ви е да изиграете картите си успешно и да се преборите, най-вече със себе си. Не изоставяйте и здравето си!

Всичко ми е хаотично днеска! Прецакаха ми се чистачките на колата, изгоря ми крушката на фара... Никъде не мърдам! Връщам се обратно в леглото с лаптопа... Дано и на него да не му стане нещо! :lol:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: 23.11.2013 - Близнаци - Играйте умело!

Мнениеот marchinko73 » 23 Ное 2019, 17:29

Лош Холестерол 007 написа:БЛИЗНАЦИ (22 май– 21 юни)
Днес сте особено хаотични в мислите и чувствата си. Необходимо ви е да изиграете картите си успешно и да се преборите, най-вече със себе си. Не изоставяйте и здравето си!

Всичко ми е хаотично днеска! Прецакаха ми се чистачките на колата, изгоря ми крушката на фара... Никъде не мърдам! Връщам се обратно в леглото с лаптопа... Дано и на него да не му стане нещо! :lol:


Абсолютно правилно решение! Като не върви, не върви... Зарязвай всичко и си почивай. Все пак е събота! :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Звездите днес - Вижте своя седмичен хороскоп

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта