03.12.2013 – Овен – Отвръщайте подобаващо!

03.12.2013 – Овен – Отвръщайте подобаващо!

Мнениеот FramarModKalina » 03 Дек 2013, 09:59

ОВЕН (21 март– 20 април)
Особено напрегнати сте и изнервени. Добре е да потушите малко емоциите, които бушуват във вас и да се опитате да не влияете на околните с лошото си настроение. Отвръщайте на милите жестове, които се опитват да направят колегите ви за вас!

ТЕЛЕЦ (21 април– 21 май)
Имате силното желание да срещнете необикновени, интересни хора. Насочете се към нова територия за свалки. А ако имате връзка можете да се осмелите на нестандартен жест към любимият човек!

БЛИЗНАЦИ (22 май– 21 юни)
Днес е много благоприятен ден за среща със семейството. Комуникацията с тях ще ви върне чувства, които сте мислили, че няма да можете да изпитате отново към тях. Лесната комуникация с тях ще направи денят ви радостен!

РАК (22 юни– 22 юли)
Очакват ви много срещи и приятни емоции, просто защото сте в добро настроение, което ако запазите през деня ще ви е от полза. Усещате засилен интерес към вас и това ви кара да се чувствата значими.

ЛЪВ (23 юли– 22 август)
Добре е да си сверите часовника! Обадете се на стари приятели, с които не сте се чували отдавна. Социалният ви живот има голям успех, по тази линия ще достигнете до неочаквано предложение за работа!

ДЕВА (23 август– 22 септември)
Оформете важните си документи и не се вслушвайте в хорските приказки, те могат да ви навредят несъзнателно. Бъдете отговорни на работното си място, за да не имате неприятности, които най-малко ви липсват сега!

ВЕЗНИ (23 септември– 22 октомври)
Заредете се с нови сили, защото ви очакват приключения, могат да бъдат на работното място с колеги. Отърсете се от неприятни мисли, които ви измъчват отдавна и се впуснете в пътувания, забавления и приятни разговори!

СКОРПИОН (23 октомври – 22 ноември)
Не е добре да действате първосигнално и самостоятелно! Обмисляйте ситуациите заедно с колеги и не позволявайте някой да налага мнението си. Проведете предвидените разговори и извлечете само ползата, оставете негативната страна зад вас!

СТРЕЛЕЦ (23 ноември– 21 декември)
Имате нужда от съдействие колкото и да не си го признавате. Добре е да споделяте, защото натрупването на всички тези емоции може да доведе до неочаквани последствия! Бъдете силни и не толкова сдържани – говорете, излейте емоцията!

КОЗИРОГ (22 декември– 20 януари)
Научете се да изслушвате околните, не бъдете грубияни, а се дръжте като човек с хората, които заслужават! Възможни са неочаквани обрати, за които не сте и помисляли! Запазвайки контрол над себе си ще поемете и контрола над ситуацията!

ВОДОЛЕЙ (21 януари– 19 февруари)
Не съсипвайте отношенията си с хората, било то колеги или близки. Особено инициативни сте днес, а това може да доведе до спречквания с колеги, понеже искате да свършите всичко сами. Не бъдете така настойчиви, уравновесете се!

РИБИ (20 февруари– 20 март)
Имате гарантиран успех в днешния ден! Ще успеете да вземете каквото ви се полага, ако съумеете да уцелите точния момент за действие! Не действайте с помощта на силата, която имате, а разчитайте главно на интуицията си!
FramarModKalina
 
Мнения: 282
Регистриран на: 01 Окт 2013, 14:04

Re: 03.12.2013 – Овен – Отвръщайте подобаващо!

Мнениеот Паулу Коелюв » 03 Дек 2019, 10:15

ОВЕН (21 март– 20 април)
Особено напрегнати сте и изнервени. Добре е да потушите малко емоциите, които бушуват във вас и да се опитате да не влияете на околните с лошото си настроение. Отвръщайте на милите жестове, които се опитват да направят колегите ви за вас!

За днес хороскопът ми не е верен. В много добро настроение съм и въобще не съм изнервен или напрегнат... За някой друг овен ще да става въпрос... :wink:
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: 03.12.2013 – Овен – Отвръщайте подобаващо!

Мнениеот lyuta_chushka95 » 03 Дек 2019, 11:40

Паулу Коелюв написа:ОВЕН (21 март– 20 април)
Особено напрегнати сте и изнервени. Добре е да потушите малко емоциите, които бушуват във вас и да се опитате да не влияете на околните с лошото си настроение. Отвръщайте на милите жестове, които се опитват да направят колегите ви за вас!

За днес хороскопът ми не е верен. В много добро настроение съм и въобще не съм изнервен или напрегнат... За някой друг овен ще да става въпрос... :wink:


Има време... Той денят още не е свършил! :lol:
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Звездите днес - Вижте своя седмичен хороскоп

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта