Класация на издънките на Световното 2014

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Класация на издънките на Световното 2014

Мнениеот viking » 16 Юни 2014, 21:16

Мноого се възмутих от тазгодишните издънки на Световното 2014. Пиша си личната класация на мачовете с отбори, които най-много ме сразиха - Холандия отнесе световните и европейски шампиони Испания с 5:1, а Портогалия беше сразена от Германия с 4:0 :o :o :o

Какво ще кажете да пишем за най-трагичните мачове, които ще гледаме през Световното 2014, каква е вашата класация до момента, предполагам близка до моята :?

Очаквате ли още издънки през тазгодишното Световно, а за кои мачове? Лично аз след тези издънки съм готов да видя всичко останало! :D :D
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Класация на издънките на Световното 2014

Мнениеот ivoblinc » 16 Юни 2014, 21:24

То за сега класацията на издънките е ясна, въпроса е колко далече ще стигнат в падението си толкова силни отбори, много ме болеше за испанците :( :( като цяло мисля, че просто това е началото и нататък мачовете ще бъдат доста по-предвидими ;)
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Класация на издънките на Световното 2014

Мнениеот ramimni » 28 Юни 2014, 23:40

Не успях да гледам целия мач, но се възмутих от пропуснатата дузпа от страна на Чили в двубоя с Бразилия, за съжаление напрежението играе основна роля в такива положения :(
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18


Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron