04.01.2014 – Риби – Харчете без да се замисляте!

04.01.2014 – Риби – Харчете без да се замисляте!

Мнениеот FramarModKalina » 04 Яну 2014, 11:10

ОВЕН (21 март– 20 април)
Сутринта денят ви няма да тръгне според очакванията, които сте си наложили от вечерта.Това не означава, че няма да е успешен. Срещайте се с хора, това ще премахне натрапчивите мисли в главата ви! Внимавайте с общуването със събеседниците си!

ТЕЛЕЦ (21 април– 21 май)
Днес е ден за анализ. Опитайте се да направиоте разбор на събитията през новата година като си дадете сметка за това, което трябва да промените. След обед се отдайте на вашите желания и копнежи. Бъдете предпазливи, спрямо здравето си!

БЛИЗНАЦИ (22 май– 21 юни)
Работата в офиса през изминалата седмица не ви е създала особени трудности, но ви поизмори доста. Трябва да спрете да обръщате внимание на злобни коментари и подмятания от страна на колегите си! Починете си добре, за да започнете с нови сили!

РАК (22 юни– 22 юли)
Не приемайте всичко толкова лично. Настроенията на близките ви или колегите не са насочени конкретно към вас с цел да ви наранят нарочно. Опитайте се да не се впрягате и да не влагате излишни емоции в неща, които не ви засягат пряко!

ЛЪВ (23 юли– 22 август)
Тонусът ви е занижен. Може това да се дължи на асоциализацията. Излезте сред приятели и оставете мързела на страна, не си и помисляйте да прекарате пореден ден пред телевизора, това може да навреди и на здравето ви. Спортувайте!

ДЕВА (23 август– 22 септември)
Ако не спрете да критикувате близките, колегите и роднините си ще си навлечете страхотни проблеми. Оставете всеки да изживее това, което иска и по начина, който го кара да се чувства най-добре. Добре е да вземете и вие от тази забележка!

ВЕЗНИ (23 септември– 22 октомври)
Добре е да не натоварвате околните с мрънкането си. Вашата поява насвякъде е желана и очаквана, било то в офиса или вкъщи! Не изпадайте в състояния на летаргия, тъй като това може да повлияе на работата ви през идната седмица!

СКОРПИОН (23 октомври– 22 ноември)
Днес ви помага стабилната ви емоционална основа и безупречната ви логика! Ще имате успехи с всичко, което се захванете и набелязаните задачи ще бъдат изпълнени без много усилия от ваша страна. Отделете време и за себе си!

СТРЕЛЕЦ (23 ноември– 21 декември)
Денят ви е особено динамичен, за щастие вие сте особено енергични. За пореден път ще се опитате да бъдете на няколко места едновременно. Внимавайте ако се захващате с важни задачи, защото може и да не се получи, така както сте си го представяли!

КОЗИРОГ (22 декември– 20 януари)
Успехите през днешният ден зависят много от вашата организация. Не се пренапрягайте, за да нямате проблеми, които се свързват с хора, за които вашите близки дори не подозират! Не правете нищо за сметка на здравето си!

ВОДОЛЕЙ (21 януари– 19 февруари)
Днес ще ви се наложи на провеждате важни разговори, които ще се окажат успешни, но само ако прецените правилно държанието си! Бъдете сдържани и приберете купонджийската си същност в някое джобче на официалното сако, с което ще сте!

РИБИ (20 февруари– 20 март)
Завидната ви лекота и ловкост за харчене на пари може да не се отрази добре на половинката ви. Точно сега, обаче, вие имате силна нужда от това, тъй като сте изпаднали в душевно състояние, което може да се поправи само и единствено със сума изхарчена за забавления!
FramarModKalina
 
Мнения: 282
Регистриран на: 01 Окт 2013, 14:04

Re: 04.01.2014 – Риби – Харчете без да се замисляте!

Мнениеот mimeto96 » 04 Яну 2020, 10:35

РИБИ (20 февруари– 20 март)
Завидната ви лекота и ловкост за харчене на пари може да не се отрази добре на половинката ви. Точно сега, обаче, вие имате силна нужда от това, тъй като сте изпаднали в душевно състояние, което може да се поправи само и единствено със сума изхарчена за забавления!

Че аз и без туй си харча без много да му мисля... :grin: Половинката ми няма нищо против. :wink:
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: 04.01.2014 – Риби – Харчете без да се замисляте!

Мнениеот Елена Стоянова » 04 Яну 2020, 12:56

mimeto96 написа:РИБИ (20 февруари– 20 март)
Завидната ви лекота и ловкост за харчене на пари може да не се отрази добре на половинката ви. Точно сега, обаче, вие имате силна нужда от това, тъй като сте изпаднали в душевно състояние, което може да се поправи само и единствено със сума изхарчена за забавления!

Че аз и без туй си харча без много да му мисля... :grin: Половинката ми няма нищо против. :wink:


Хихихи! И аз съм така. Половинките ни да му мислят! :grin:
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54


Назад към Звездите днес - Вижте своя седмичен хороскоп

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта