09.01.2014 - Лъв - Изслушвайте!

09.01.2014 - Лъв - Изслушвайте!

Мнениеот FramarModKalina » 09 Яну 2014, 01:24

ОВЕН (21 март– 20 април)
Започвате нов период, в който ще трябва да се доказвате. Бъдете по-самоуверени и не се подценявайте. Всички усилия, които палагате ще имат видими резултати, бъдете внимателни, но не и горделиви. Поискайте помощ, когато имате нужда, ще отвърнете адекватно, когато му дойде времето.

ТЕЛЕЦ (21 април– 21 май)
Бъдете внимателни с близките си. Денят ще е динамичен и е добре да не се поддавайте на напрежението, което ви притеска. Навлизате по-бавно в работният процес, но за сметка на това, знанията, които придобивате са дълготрайни и ще ви бъдат от полза за дълго време.

БЛИЗНАЦИ (22 май– 21 юни)
Особено обаятелни сте, не мислете, че всичките ви усилия са напразни. Умът ви е особено остър, така че не печелите само с външност. Обърнете внимание на близките ви, очаквайте еротична изненада, която очаквате дълго. Пътуванията биха ви се отразили добре, независимо дали са по работа или не.

РАК (22 юни– 22 юли)
Действията ви трябва да се особено обмислени и адекватни, според ситуацията. Не се измъквайте с обещания, които знаете, че няма да изпълните. Бъдете отговорни и организирани и не се поддавайте на чужди влияния, който могат да ви забъркат в каши, от които трудно ще излезнете трудно.

ЛЪВ (23 юли– 22 август)
Изпускате информация, която може да се окаже от особено значение. Добре е да изслушвате близките и приятелите си, които сте пренебрегвали дълго време. Не мислете, че имате особен избор, хората около вас не са случайни, а добре подбрани от съдбата.

ДЕВА (23 август– 22 септември)
Днес давате пари за щяло и нещяло. Бъдете внимателни и отговорни, не омаловажавайте ангажиментите, защото ваши колеги бързо ще се опитат да заемат мястото, за което сте се борили дълго. Бъдете внимателни за здравето си и успехите, не се главозамайвате.

ВЕЗНИ (23 септември– 22 октомври)
Обградени сте от внимание, което може да се окаже от особено значение за вашите успехи, както в личен план, така и в професионален. Бъдете оптимистично настроени към пробленмите, които ви тормозят, не се възмущавайте от държанието на хората около вас!

СКОРПИОН (23 октомври– 22 ноември)
Седмицата се очертава особено напрегната. Освободете напрежението, преврущайки го в концентрация, благодарение на това ще постигнете успехи, за които не сте и помисляли. Вашите желания се сбъдват без проблем, заради периодът, в който навлизате.

СТРЕЛЕЦ (23 ноември– 21 декември)
Отърсете се от напрежението, бесз да го прехвърляте на други, не си и помисляйте, че това може да стане с чашка, две или повече. Не се усланяйте на стари знания или успехи, взели сте всичко за времето си, сега започвате от начало.

КОЗИРОГ (22 декември– 20 януари)
Огромният прилив на енергия, който ви е залял няма да можете да се отърсите дълго от него, не мислете, че ще можете да се измъкнете от напрегнати ситуации само с това. Пробвайте ново хоби, което доставя удоволствие, всичко различно от това може да ви донесе само неуспехи.

ВОДОЛЕЙ (21 януари– 19 февруари)
Ако днес имате нужда от помощ не се страмувайте я да изкажете. Всички възможни позиции, които можете да заемете, също няма да са ви от полза, изберете най-правилната и се придържайте само към нея.

РИБИ (20 февруари– 20 март)
Бъдете силни и арогантни, това в днешният свят се цени много от всички занимаващи се с бизнес и разработващи стратегии. Не мислете, че веднъж докоснали шефа си с добра оферта ще можете да го задържите дълго. Бъдете ограни в думите си!
FramarModKalina
 
Мнения: 282
Регистриран на: 01 Окт 2013, 14:04

Re: 09.01.2014 - Лъв - Изслушвайте!

Мнениеот marchinko73 » 09 Яну 2020, 10:17

ЛЪВ (23 юли– 22 август)
Изпускате информация, която може да се окаже от особено значение. Добре е да изслушвате близките и приятелите си, които сте пренебрегвали дълго време. Не мислете, че имате особен избор, хората около вас не са случайни, а добре подбрани от съдбата.

Въобще не му вярвам на тоя хороскоп. Аз винаги имам избор и не изпускам важна информация! :lol:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: 09.01.2014 - Лъв - Изслушвайте!

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 09 Яну 2020, 11:12

marchinko73 написа:ЛЪВ (23 юли– 22 август)
Изпускате информация, която може да се окаже от особено значение. Добре е да изслушвате близките и приятелите си, които сте пренебрегвали дълго време. Не мислете, че имате особен избор, хората около вас не са случайни, а добре подбрани от съдбата.

Въобще не му вярвам на тоя хороскоп. Аз винаги имам избор и не изпускам важна информация! :lol:


Мен пък хороскопът за близнаците ме кефи! Ще ми се да му вярвам на 100% :lol:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48


Назад към Звездите днес - Вижте своя седмичен хороскоп

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта