17.01.2014 - Овен - Целеустремеността ви води!

17.01.2014 - Овен - Целеустремеността ви води!

Мнениеот FramarModKalina » 17 Яну 2014, 04:41

ОВЕН (21 март– 20 април)
В ранните часове на денонощието е възможно ваш близък или приятел да ви събуди, за да ви окаже признание! Най-накрая разбирате, че не всички усилия от ваша страна за образование или изкачване по стълбицата на успеха в офиса са били напразни. Жънете успехи, но не се възгордявайте, поемете смело и отговорно още по-високо!

ТЕЛЕЦ (21 април– 21 май)
Запознанствата ви с нови хора, не спират да ви радват, добре е да бъдете внимателни, тъй като не всички, с които общувате са почтени! Денят ще бъде изначално космически енергичен, не пропускайте възможността да свършите колкото е възможно повече от задълженията си, както приятни, така и не толкова, сега ви е дошла музата, използвайте я!

БЛИЗНАЦИ (22 май– 21 юни)
Погледът ви е отправян далеч в бъдещето, не на всички около вас това би им харесало. Помислете за настоящето, за това как да го подобрите, така че да има и отражение в бъдещите ви планове. Възможно е да се почувствате самотен, заради невъзможността да се видите с най-близките ви приятели, но това съвсем скоро ще стане реалност!

РАК (22 юни– 22 юли)
Особената ви заетост днес ви кара да се чувствате доволни от себе си и значими. Успехът зависи изцяло от вас, така че се мобилизирайте, повярвайте в това, което правите, за да си струват усилията, които влагате. Не се ``харчете`` напразно за неща, които не биха ви донесли нищо, било то и удовлетворение.

ЛЪВ (23 юли– 22 август)
Днес се срещате с множеств хора, имайте предвид, че някои от тях могат да изиграят важна роля за напред в живота ви! Раздразнителни сте, поради множество обстоятелства, но не бива и колегите ви да научават всичко. Опитайте се да бъдете максимално точен и ясен, но не груб в изказванията си!

ДЕВА (23 август– 22 септември)
Опитайте се да действате по плана, който сте изготвили. Нарушенията в него не са препоръчителни, но в голяма доза от тях могат да бъдат пагубни за мечтите, които тайно се надявахте, че можете да сбъднете. Положените усилия никога не отиват на вятъра, трупайте още от тях, за да усетите разликата!

ВЕЗНИ (23 септември– 22 октомври)
Добре е да отърсите съзнанието си от негативите. Днес около вас витае едно необяснимо безпокойство, което от части е възможно да попречи и на работният ви процес. Като последен ден от седмицата концентрацията е последното нещо, което правите със завидно умение.

СКОРПИОН (23 октомври– 22 ноември)
Внимавайте с езика, който използвате, особено пиперлив и остър е. Не всички ще бъдат добре настроени към вас, точно поради тази причина. Вниманието, което отделяте на близките ви се оказва малко, постарайте се да направите така, че да се почувстват като част от живота ви.

СТРЕЛЕЦ (23 ноември– 21 декември)
Днес е ден за изпълняване на обещания за стрелците. Ще нацелите десятка, само ако сте слушали партьора до вас. В сексуално отношение също можете да очаквате изненади, но се препоръчва вие да бъдете дейните. Погрижете се, не на последно място и за здравето си!

КОЗИРОГ (22 декември– 20 януари)
Събуждате се в невероятно добро настроение, което ще захрани целият ви ден. Бъдете скорострелни в това, което мислите, не забравяйте и да го изакажете навреме, но добре премерено. Скоро не се ощакват нови финансови постъпления, така че бъдете възможно по-икономични.

ВОДОЛЕЙ (21 януари– 19 февруари)
Будейки се, сте озарени от невероятни идеи. Суетата би ви попречила, но вие можете бързо да овладеете това. Не се смущавайте от изпълнението на задачите си, а от колосалната бройка, която сте записали в тефтерчето с червените точки!

РИБИ (20 февруари– 20 март)
Направете планове за деня. Времето след рабоат е идеално, за да се посветите на приятни анимания. Не отказвайте щур купон или просто забава с приятели, това би се отразило, както за физическото така и за психическата настройка!
FramarModKalina
 
Мнения: 282
Регистриран на: 01 Окт 2013, 14:04

Re: 17.01.2014 - Овен - Целеустремеността ви води!

Мнениеот Паулу Коелюв » 17 Яну 2020, 09:48

ОВЕН (21 март– 20 април)
В ранните часове на денонощието е възможно ваш близък или приятел да ви събуди, за да ви окаже признание! Най-накрая разбирате, че не всички усилия от ваша страна за образование или изкачване по стълбицата на успеха в офиса са били напразни. Жънете успехи, но не се възгордявайте, поемете смело и отговорно още по-високо!

Никой не ме е събуждал с признание тази сутрин... освен ако "пие ми се кафе" не е някакво признание. :grin: И успехите още не съм ги видял, ама няма да се възгордявам, заклевам се! :lol:
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: 17.01.2014 - Овен - Целеустремеността ви води!

Мнениеот ganka67 » 17 Яну 2020, 12:54

Паулу Коелюв написа:ОВЕН (21 март– 20 април)
В ранните часове на денонощието е възможно ваш близък или приятел да ви събуди, за да ви окаже признание! Най-накрая разбирате, че не всички усилия от ваша страна за образование или изкачване по стълбицата на успеха в офиса са били напразни. Жънете успехи, но не се възгордявайте, поемете смело и отговорно още по-високо!

Никой не ме е събуждал с признание тази сутрин... освен ако "пие ми се кафе" не е някакво признание. :grin: И успехите още не съм ги видял, ама няма да се възгордявам, заклевам се! :lol:


И мен ме събудиха днес с :grin: признание: Гладен съм!
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53


Назад към Звездите днес - Вижте своя седмичен хороскоп

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта